Skocz do zawartości

r4d3k

Użytkownicy
 • Zawartość

  120
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  1

r4d3k wygrał w ostatnim dniu 17 Styczeń 2011

r4d3k ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

14 Normalna

1 obserwujący

O r4d3k

 • Ranga
  Stały użytkownik
 1. Jest jeszcze kilka podobnych, sprawdź sobie: cyf, boo, xaa, freecast...
 2. [wirtualny] pod forum mybb

  W tej cenie to chyba jeszcze tylko jupe.pl
 3. go daddy and bring ID

  Nie wiem jak wy, ale ja tam nigdzie nie widzę informacji o zablokowaniu usługi, a jedynie o anulowaniu zamówienia. W takim przypadku chyba zwrócą pieniądze, ponieważ nie są pewni czy osoba która dokonała płatności faktycznie miała do tego prawo (np: skradziona karta kredytowa)
 4. Wbrew pozorom jest wiele takich, np: http://bulletproof-web.com/ http://spamahost.com/ http://cb3rob.net/ https://www.wrzhost.com/ i całe mnóstwo innych, w EU głównie Ukraina/Rosja
 5. Zlecę "wtórne" wykonanie logo - logo już istnieje, niestety zaginęły jego pliki źródłowe a kontakt z osobą która je wykonała jest niemożliwy :/ oferty i pytania proszę kierować na pw, mile widziane portfolio - możliwa stała współpraca przy różnych zleceniach (logo, banery, buttony, itp)
 6. Dyskusja oferty 1 & 1

  a spojrzałeś ile jest baz danych w tym pakiecie? zero... PS ale dedyki wyglądają nie najgorzej
 7. Komornik z NASK

  Małe sprostowanie: długi się NIGDY nie przedawniają. Przedawnia się tylko możliwość ich dochodzenia. Dla płatności o charakterze cyklicznym/okresowym jest to 3 lata, w pozostałych 10 lat. Po tym czasie dług nadal istnieje i np: będziemy za niego wisieć w BIK-u tak długo aż go nie spłacimy. Jednak bez wykorzystywania wspomnianych kruczków prawnych przerywających bieg przedawnienia, nie będzie już możliwości skutecznego dochodzenia roszczenia po tym okresie - wtedy można liczyć tylko na dobrą wolę dłużnika.
 8. Z: LiderHost.pl

  pogratulować pomysłu wrzucania linka do warezu... Przecież każdy wie gdzie tego szukać, czym chciałeś błysnąć?
 9. Z: LiderHost.pl

  szablon strony to nie jest klon, można go kupić tutaj: http://www.rockettheme.com/joomla-templates/omnicron pytanie czy jest legalny, czy też nulled?
 10. Vps pod forum phpbb by przemo

  Niestety chyba aż za dużo wpadło Nie jestem zbytnio "obcykany" w wirtualizacjach, ale podobno panel też ma wpływ na możliwości oversellingu, np: w hyperVM nie ma z tym problemów, gorzej z solusVM ? (lepiej dla klientów...)
 11. Vps pod forum phpbb by przemo

  maminowiec, nie daj sobie kitu wciskać - bez najmniejszych problemów znajdziesz takiego VPS w podanej cenie. A jak zejdziesz z gwarantowanego uptime na 99% to nawet dobrego dedyka w tej cenie dostaniesz: http://www.server4you.net/root-server/server-details.php?products=0
 12. Firma w Delaware

  np: group5.pl
 13. Dla programisty

  sprawdź oferty vipserv.org i nq.pl, mogą Cię zainteresować
 14. Z: [opinie] GlowaNet.pl

  edit: pomyłka
 15. Z: [opinie] GlowaNet.pl

  Dołączam się do pytania, wcześniej nie chciało mi się wierzyć w zniknięcie topiku o którym mowa wyżej ale teraz można być pewnym iż kamilek ma rację
×