Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
HelgaRider

Dyskusja oferty 1 & 1

Polecane posty

Strona przestała działać sama a w testowym pliku mam tylko to

<?php
echo "test";
?>

i występuje error 500.

 

Inne pliki działają, nie działa tylko php.

 

Posiadam darmowy pakiet na dzień dobry a ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie posiadasz pliku htaccess z jakimś AddType, AddHandler, czy jakimiś podobnymi dziwactwami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy mieli jakieś problemy ale w zeszłym tygodniu FTP chodziło bardzo wolno.

 

Duża wada tego hostingu to brak automatycznego backupu, straciłem przez to projekt strony dla klienta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Toś niezły "byznesman", skoro na darmowym hostingu trzymasz jedyną kopię projektu... echhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Astron

Piszą, że sama wygasa, ale jak to z gigantami jest tak naprawdę to nikt nie wie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogarnij się dzieciaku, już to widzę jak za 30zł ludzie "niszczą, gwałcą i rabują" zwykłych "bogu ducha winnych" pracowników firmy 1&1. Pomyśl zanim napiszesz takie debilizmy.

 

@bold91 chyba mamy pierwszego pracownika 1&1 na forum

 

ostatnio odwołano burmistrza Walbrzycha bo się okazało,l że PO kupowało głosy i będzie powtórka wyborów. Ludzie oddali swoje podstawowe prawo za duzo mniej niz 30 zlotych więc wszystko możliwe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heheh pochodze z wałbrzycha...tam panuje szczegolny klimat, taki miejscowy folklor :DDD

Nie ma co dywagować, 1 and 1 to porazka na całej linii i patrząc na to co się dzieje, niedługo znikna z naszego rynku, bo nawet jak cos poprawią to będzie im cięzko zamazać to zło :D które juz wyrządzili domenom

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że nasza wymiana zdań zmierza donikąd. Fakt, że słabo są przygotowani do penetrowania rynku, sorry :blink:

Jak ktoś ma zapędy do stania się liderem to w pierwszej kolejności powinien zaprezentować coś sobą i przedstawić stabilną ofertę, inaczej całość wywala w kosmos. Spala się na tym rynku w takiej formie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że nasza wymiana zdań zmierza donikąd. Fakt, że słabo są przygotowani do penetrowania rynku, sorry :blink:

Jak ktoś ma zapędy do stania się liderem to w pierwszej kolejności powinien zaprezentować coś sobą i przedstawić stabilną ofertę, inaczej całość wywala w kosmos. Spala się na tym rynku w takiej formie.

 

Słabo? Chyba optymistką jesteś. To czysta prowizorka. Tym bardziej, że szczycili się tym, że serwer i domena na dwa lata za free, taaa tylko czemu nikt się nie chwali, że taka opcja wygasła w grudniu 2010 roku;/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo coś na temat nowych domen?

Kiedy będą dostępne?

Czy prócz 1and1 - jakaś firma z tu obecnych będzie je posiadać w ofercie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×