Skocz do zawartości

Polecane posty

Ovh wygrało!

Spędziłem wczoraj kilka h na konfiguracji nowego serwera i migracji danych, a dziś OVH go bezczelnie przeinstalowało na nowy system!

W tej firmie źle się dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy komus w SYS dziala odnowienie? Bo niby pisali ze ma dzialac, a nie dziala. Nic sie nie dzieje po wcisnieciu zatwierdz. Fajnie, serwery sie koncza a ludzie nawet jak chca zaplacic to nie moga :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SYS

 

napisz więcej szczegółów.

OVH po prostu skasowało Ci dane i tak po prostu zainstalowali nowy system?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamawiam serwer - czekam 72H jak na WWW, po tym czasie nie ma danych dzwonie do nich i pytam co jest, oni mówią że na części czekają i do 10dni i jak chcę to mogą kasę zwrócić. Powiedziałem że chcę kase, ok sprawa załatwiona, za 2h dostaje na e-maila dane do serwera :blink: to myślę o fajnie, wziąłem się do konfiguracji przeniosłem dane ustawiłem wszystko i poszedłem spać ok 1:00 Wstaje rano, chcę sprawdzić czy wszystko działa ZNOK :blink: nie działa, patrze serwer pinguje, ale hasło roota mi nie działa. Wchodzę na e-maila, patrze e-mail od OVH że serwer został zainstalowany, stwierdziłem że sprawdzę hasło które tu jest działa, czysty system... żeby było lepiej wcześniej był Debian 7, a zainstalowali mi Ubuntu 12.10. Telefon na infolinie, stwierdzili że nic nie przeinstalowali :blink: Jeszcze teraz się zorientowałem że 2 dysku nie widzi serwer...

Porażka...

OVH :wub:

Edytowano przez cabana (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@cabana, ale mogą chyba Ci backup przywrócić, cooo? Przecież tak się nie robi..masakra jakaś po prostu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:blink: .....no to pięknie Cię urządzili...nie ma to jak dobrze zacząć dzień.. z carte blanche :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do przecież jest masówka czego oczekujecie od firmy która sama nie wie w którym DC jest dany serwer. Ale szczerze to w KS nowym problemów nie mam, fakt z supportu nie korzystam.

Najlepsze jest to iż nie wiem jak odnowić serwer... Ktoś wie czy wystawiają proformę przed końcem okresu ważności czy coś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrys

Nie polecam zamawiać kilku serwerów w SYS, bo jak postawią jeden i czeka się na drugi ( czas nikomu nie znany ), nie można nawet do pierwszego dodać IP...

 

ps. to 72h tak naprawdę chyba oznacza, że czekasz od 72h do 10 dni ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedziałem że chcę kase, ok sprawa załatwiona, za 2h dostaje na e-maila dane do serwera :blink:

 

Przecież napisałeś, że chcesz kasę to dlaczego coś zacząłeś robić na serwerze? Nie rozumiem w czym problem?

 

Kiedyś też prosiłem o zwrot pieniędzy za niedostarczony serwer i po zwłoce w otrzymaniu pieniędzy konsultant mi napisał, że pieniądze są zwracane _po_ dostarczeniu serwera. Po jakimś czasie otrzymałem dane do serwera na email i później otrzymałem zwrot pieniędzy, ale serwer jakiś czas "wisiał" w panelu.

 

Jeżeli wyraźnie poprosiłeś o zwrot pieniędzy, twoim błędem było, że w ogóle dotykałeś ten serwer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na stronie http://www.soyoustart.pl/pomoc.xml jest info:

 

Zgłaszanie usterek sprzętowych - Od poniedziałku do piątku 9:00-17:00

 

Pytanie do klientów SYS: czy jeśli nastąpi usterka techniczna w sobotę lub niedzielę to będzie naprawiona jeszcze w wekend czy dopiero w poniedziałek?

 

Oczywiście najpierw dzwoniłem do SYS, ale konsultant sam nie wiedział. Tzn mówił że technicy napewną sa w serwerowni w wekendy ale nie wie czy zgłoszenie zostanie przyjęte i zrealizowane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was wie ile IP failover można dostać do serwera w SYS ?

 

Max 5 IP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie czy jak kupie kimsufi na miesiąc to mogę go przedłużyć o kolejny miesiąc itd? Może to głupie pytanie, ale widze że można wybrać okres na który chcę zamówić i pytam żebym znowu nie musiał wszystkiego przenosić na inny serwer i następnej opłaty instalacyjnej płacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BTW wie ktoś czemu danymi do konta och nie mozna sie zalogowac do panelu kimsufi? Co wiecej nigdzie nie widze rejestracji czy cos w tym rodzaju. Próbowałem wpisywac email i iidentyfikator klienta i to samo caly czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×