Skocz do zawartości

Polecane posty

Korzystałem z ich usług przez 4 lata, szczerze polecam. Jeżeli dla kogoś lokalizacja serwera poza PL nie stanowi problemu to śmiało polecam. Dobra cena i support.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś lubi to uczucie kiedy to jego strony codziennie mają problemy z ładowaniem lub po prostu nie działają (głównie na hostingu SEO), a jakże szybki support odpowiada, tu cytuję "raczej wszystko dziala" po czym korespondencja się kończy, a hosting kolejny dzień z rzędu nie działa (głównie godziny nocne) przez pare h, to szczerze polecam.

 

Mam u nich na oko jakieś 25 domen i 2 hostingi (W10GB i SEO) i czas szukać lepszej alternatywy, bo ostatnimi czasy ostatnia dobra rzecz jaka u nich się ostała (szybki i dobry support support) się stoczyła na dno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skorzystaj z usług Biznes-Host.pl ja się z tej firmy przeniosłem przez liczne problemy, gdzie zawsze, twierdzili, że u nich wszystko jest OK. I od teraz z firmy BH jestem zadowolony i skończyły się problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś lubi to uczucie kiedy to jego strony codziennie mają problemy z ładowaniem lub po prostu nie działają (głównie na hostingu SEO), a jakże szybki support odpowiada, tu cytuję "raczej wszystko dziala" po czym korespondencja się kończy, a hosting kolejny dzień z rzędu nie działa (głównie godziny nocne) przez pare h, to szczerze polecam.

 

Mam u nich na oko jakieś 25 domen i 2 hostingi (W10GB i SEO) i czas szukać lepszej alternatywy, bo ostatnimi czasy ostatnia dobra rzecz jaka u nich się ostała (szybki i dobry support support) się stoczyła na dno.

 

Być może przyczynę jest nadmierne obciążenie konta. Ja mam zwykły shared (W2GB) i 2 konta SEO i nigdy nie miałem takich problemów. Na sharedzie trzymam z 5 stron, na SEO ok 80. Dopytaj się co jest dokładnie przyczyną i popraw to. Spora ilość domen nie uprawnia Cię do zarżnięcia maszyny. Jeżeli problem występuje Ci na sharedzie to zamiast jednego konta W10GB rozłóż na kilka mniejszych. Jedno konto ma przydzielony określony zasób mocy (CPU oraz RAM), który jest taki sam dla wszystkich planów hostingowych (wystarczyło przed zakupem zapytać na czacie). Jeżeli problem występuje na koncie SEO to po prostu zoptymalizuj swoje zaplecze. Mniej stron z bazami, więcej na samych plikach. Jeżeli i to nie pomoże poproś grzecznie o zmianę maszyny i wydaje mi się, że nie powinno być problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posiadam tam hosting w1GB od ladnych kilku lat i nigdy nie mialem z nim problemow. Stoii na nim kilka stronek z bazami danych i wszystko elegancko smiga. Zastanawiam sie tez nad kupnem hostingu seo, ale z tego co widze.. opinie sa rozne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Specjalnie zarejestrowałem się na tym forum aby wystawić opinię firmie Linux PL - hostingu używam od kilku lat do celów prywatnych i różnie bywało dawniej. Obecnie od prawie roku do serwisu produkcyjnego i mogę powiedzieć, że działa bardzo dobrze. Do tego dobry kontakt i poziom support. Przenosiłem się od innej firmy, gdzie było drogo i stanowczo gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja popieram poprzedników. Korzystałem z hostingu przez rok czasu i nie było większych problemów - strona dostępna przez większość czasu. Była tylko jedna sytuacja gdy strona nie działała przez godzinę - było to spowodowane atakiem na stronę.

A w ofercie linuxpl najbardziej podobała mi się pomoc techniczna. Naprawiali błędy, które sam zrobiłem i doradzali co mam poprawić by się nie powtarzały. A odpowiedzi były bardzo szybkie - z reguły w przeciągu kilku minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry support. Jak na moje potrzeby wystarczający poziom działania. Odpowiedzi ze wsparcia bywają lakoniczne, ale sporadycznie. Czasami są wtopy i serwer nie chodzi.

Wtopy firma ma, jak każda, ale ogólnie pozytywy gniotą negatywy.

 

Mam u nich konta od 2008 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z przedmówcą, mieli kilka gorszych chwil, ale to tyle co kumpel miał problemy z serwerem. Tyle że to raczej jego wina :) jak się na potrzeby VPS'a kupuje hosting pod www to nie ma co miec do hostingodawcy pretensji. Ja nigdy żadnych problemów nie miałem, tyle tylko, że konkurencja goni oferuje nielimitowane transfery :) a w linuxpl cena i parametry (prawie) bez zmian przez ostatnie kilka lat. Kiedyś był to najlepszy hosting na rynku imho, teraz już jeden w czołówce, zobaczymy co będzie dalej. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mamy stronę firmową studia reklamy na linuxpl od ponad 5 lat, a od 2 lat stronę drukarni online. Nie chcę pisac, że jesteśmy zachwyceni, bo może po prostu mieliśmy szczęście;-) ale jak dotąd zero problemów. Bardzo dobry support.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Odświeżę temat. Ktoś ma z was jakieś nowe opinie na temat VPSów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś korzystałem z iswift.pl ale po przejściu do linux.pl uważam że to przepaść w jakości na korzyść linux.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Linuxpl.com jest dobry tylko pod zaplecza. Często serwer ma przestoje. Wkurza mnie też zabezpieczenie wordpressów przez nich stosowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale tak jak do tej pory miałem bardzo pozytywną opinię o linuxpl.com i wszędzie ich polecałem, tak teraz poprostu jest ona beznadziejna. Dwa razy pisałem odnośnie ściągnięcia zabezpieczenia logowania do mojego wordpresssa i support za pierwszym razem napisał, że zostało to zrobione, gdzie realnie tego nie zrobili. Napisałem drugi raz (pomyślałem, że dam drugą szansę) i zapytałem, kiedy mogę liczyć na ściągnięcie tego zabezpiecznia - niestety zostałem olany, support nawet nie raczył odpisać, czy mogą to zrobić, czy nie.

Edytowano przez projektlukas (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez jakieś czas korzystałem z hostingu na linuxpl.com. Hosting dość stabilny bez większych przerw i awarii. Ogólnie bardzo dobry hosting dla niewymagających stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również potwierdza, że jest to bardzo dobra firma.Kiedyś wywalił mi się spory serwis bez backupu i mi przywrócili kopię sprzed 2 tygodni. Od tamtego czasu zawsze robię kopię bezpieczeństwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

za co lubimy linuxpl.com

dużo opcji w panelu, m.in.:

- ssh, wildcard, blokowanie dostępu do ftp
- catch-all i aliasy pocztowe, poczta www w 4 wariantach: Squirrelmail / UebiMiau / Roundcube / AtMail

- cron co minutę (niektórzy dają nawet tylko co 24h)

- instalatory: Installatron i Softaculous (niektorzy wogole nie dają)

- zaawansowane ustawienia php, aż 33 opcje (pożyteczna opcja: error_reporting bez NOTICE)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Korzystam od kilku dobrych lat, co świadczy o tym, że wszystko jest ok i jestem zadowolony. Dobra cena, dużo możliwości. Kontakt z supportem szybki i pomocny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba już nie... 3 dni temu awaria serwera WPRO trwała cały dzień... dziś znów serwer nie działa od godziny 12.00

 

W ciągu ostatnich 5dni serwer był offline prawie 2...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba już nie... 3 dni temu awaria serwera WPRO trwała cały dzień... dziś znów serwer nie działa od godziny 12.00

 

W ciągu ostatnich 5dni serwer był offline prawie 2...

 

Czy pisząc to myślisz że ,ktoś to robi celowo? To są tylko urządzenia więc czasem z uwagi na bezpieczeństwo danych pewne operacje wymagają takich czynności. Jestem pewien ,że jak byś zapytał to otrzymasz wyjaśnienie co jest przyczyna takiego stanu. Nic nie dzieje się bez przyczyny i każda firma zapewnia dostępność usługi na określonym poziomie. W przypadku gdy nie może zapewnić określa rekompensatę odnośnie takich sytuacji. Czy nie lepiej pisząc na temat obecnych i wcześniejszych problemów zaznaczyć przyczynę lub chociaż podzielić się informacjami , które odrobinę wyjaśnią nam przedmiot wyrażanej opinii. Na chwile obecną wygląda to tak jak by ta firma była strasznie zła bo serwery notorycznie nie działają. Czy aby na pewno? Tam też pracują ludzie i nie wiem ale chyba nie zdajesz sobie sprawy że skala stresu w niektórych sytuacjach jest ponad przeciętną. Czasem wystarczy po prostu napisać coś pełnym zdaniem zaczynając od przyczyny i kończąc na wyjaśnieniu takich oskarżeń. Wybacz ale niestety patrząc z boku tak to wygląda.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×