Skocz do zawartości

L4.net.pl

Użytkownicy
 • Zawartość

  71
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  2

L4.net.pl wygrał w ostatnim dniu 30 Kwiecień 2014

L4.net.pl ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

7 Normalna

3 obserwujących

O L4.net.pl

 • Ranga
  Często na forum

Informacje osobiste

 • Firma
  L4

Metody kontaktu

 • Strona WWW
  http://l4.net.pl

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Precyzyjnej nie ma, jednak w większości przypadków lepiej jest mieć więcej domen.
 2. Jest informacja, że przy pewnym założeniu tak może być. Gdy założenie nie zostanie spełnione lepiej mieć jeden link. Temat nie jest do końca jednoznaczny, dlatego nie można w jednym kierunku ściśle odpowiedzieć.
 3. Oczywiście, że wystarczy, tylko, że to top5 będziesz miał na frazy bez ruchu.
 4. Daj możliwie najwięcej ile będzie w stanie zapłacić klient. To jest biznes
 5. W mojej opinii jest zdecydowanie lepiej mieć 20 linków z różnych domen niż 15 tysięcy z jednej. Oczywiście przy założeniu, że ten jeden serwis nie jest bardzo popularny. Posiadanie linków z domeny np onet.pl przyniesie znacznie więcej korzyści niż z 50 serwisów niskiej jakości bez żadnego ruchu.
 6. Lista portali ogłoszeniowych

  Na Twoim miejscu raczej bym nie dodawał swojego serwisu to tego typu list. Niebawem zostanie zapewne zrobiony automat do obsługi Twojego serwisu i nie pozbierasz się z moderacją ogłoszeń.
 7. [Opinie] Zenbox.pl

  Czy na Zenboxie można zaryzykować umieszczenie sklepu na PrestaShop z ilością 5000 produktów w bazie?
 8. Bezkarność hostingów

  A że tak się zapytam. Kto zmuszał ludzi to publikacji czegokolwiek. Nawet jeżeli za coś zapłacisz zazwyczaj hosting może Ci wszystko usunąć i nic mu nie zrobisz. W przypadku darmowej usługi Twoje jakiekolwiek roszczenia są i śmieszne i żałosne w jednym. Ktoś kiedyś wydzierżawił Ci coś za darmo, teraz zmienia politykę i Ty masz pretensję? Typowa mentalność Polaka. Zamiast dziękować, że przez wcześniejszy okres dostał coś za darmo to chce teraz kary jak coś zostało zabrane.
 9. i to najlepiej jeszcze nieaktywnych. Tak na poważnie. Ilość linków ogółem ma o wiele większy procent linków nofollow. Także teraz to sztuką jest znaleźć coś publicznego z dofollow.
 10. Zennoposter

  Ja w momencie zakupu programu nic praktycznie o nim nie wiedziałem (poza tym, że zrobisz nim to co inne programy nie są w stanie zrobić), stopień znajomości wyrażeń regularnych był zerowy. Kilka tygodni prób i błędów i zaczęły powstawać pierwsze konkretne szablony. A czy Tobie pomoże? Zależy od podejścia, po zakupie. Albo 1. Poświecisz trochę czasu i nauczysz się sam budować własne szablony do czego Cię zachęcam. Pozwoli Ci to na posiadanie nieskończenie wiele szablonów, bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Ilość i ich jakość będzie zależna od Twojego zaangażowania. 2. Nic nie robisz i kupujesz/dostajesz od innych gotowe lub szablony na zamówienie. W Polsce jest kilka osób tworzących szablony i wypuszczających je na zewnątrz. Wiele osób stosuje ten wariant. Posiadam własne grono klientów w tym temacie, którzy albo w całości zlecają mi w Zennoposterze szablony, albo sami je budują i zlecają mi tylko te trudniejsze. Możesz również nie dokonywać zakupu Zennopostera, zlecić mi wykonanie szablonu oraz jego kompleksową obsługę na naszych serwerach.
 11. Zennoposter

  Mamy do rozdania kolejny szablon dla programu Zennoposter. Zadaniem szablonu jest automatyczny przepływ ruchu przez linki prowadzące na naszą stronę wraz ze zmniejszeniem współczynnika odrzuceń. Szczegółowe informacje znajdują się tutaj
 12. Sprawdzanie Pozycji w google

  Możesz jakoś rozwinąć dlaczego dobre? Ja osobiście w tym systemie widzę same minusy.
 13. Szybki wordpress

  Tutaj znajdziesz kilka praktycznych porad w jaki sposób przyspieszyć stronę opartą na WordPressie - http://l4.net.pl/jak-przyspieszyc-strone/
 14. W mojej opinii strona może stracić na zainstalowanym zarówno GA, jak i GWT. Jeżeli kwestia onsite jest kiepska, czyli strona ma wysoki współczynnik odrzuceń, krótki czas przebywania na stronie to jak najbardziej jest to element rankingowy. Mając zainstalowany inne statystyki Google będzie mogło prowadzić tylko pomiar CTR w indeksie wyszukiwania, bez głębszej analizy, co się później na stronie dzieje. Brak GA, również Google nie daje podglądu, które linki prowadzące do strony generują rzeczywisty ruch i jak się użytkownik zachowuje po kliknięciu w niego. Myślę osobiście, że również ta kwestia jest brana pod uwagę w kontekście oceny jakości linków. GA to jest świetne narzędzie analityczne, jednak jeżeli na stronie są nadużywane pewne kwestie to warto rozważyć inną alternatywę statystyczną.
 15. Przyspieszenie bloga przyda się na każdym etapie jego prowadzenia, a nie tylko w momencie gdy będzie już "duży".
×