Skocz do zawartości
mms

[wirtualny]Szukam hostingu z serwerownią w Polsce

Polecane posty

Witam,

 

Jako, że właśnie kończy mnie się umowa z dotychczasową firmą hostingową bardzo proszę Was o nakierowanie mnie na firmy, które mają serwerownie w Polsce.

Nie mam nie wiadomo jakich wymagań.

 

2-3 konta pocztowe po ok. 1 GB z SSL lub kilka mniejszych ( max do 3 GB powierzchni dyskowej ) najlepiej bez limitu załącznika lub chociaż 100 MB.

Możliwość ustawienia skrzynek np. info@domena1.pl i info@domenaxxx.pl z różnymi hasłami.

www na razie zwykły html, może w przyszłości coś na php bez albo ze znikomą bazą danych mysql czyli pewnie nie więcej niż 300 - 500 MB całość.

Możliwość zarządzania DNS.

FTP z możliwością ustawienia haseł na katalogi / domeny.

 

Rewelacyjną ofertę ma dhosting.pl ale po wczytaniu się zauważyłem brak SSL w najtańszej opcji, a ta droższa jest zdecydowanie dla mnie za duża ( pieniądze wydane w powietrze ;) )

Powiedzmy, że 50 - 150 zł to uczciwe pieniądze za takie wymagania.

 

Ewentualne oferty proszę na email, PW lub w tym temacie :)

 

Dzięki.

Edytowano przez mms (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej!

 

Zapraszam Cię do zapoznania się z nową ofertą CastPolu : http://castpol.pl/oferta/kontawww . Firma ta posiada własną serwerownię, a serwery są stawiane w Polsce. Nie będziesz zawiedziony na jakości usług, uwierz. Możesz także napisać na BOK w celu ustalenia indywidualnej oferty.

 

Pozdrawiam

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cy powyższe dwie firmy polecane przez Was (castpol.pl, unixstorm.org) spełniają wymagania kolegi mms?

 

Najważniejsze to chyba:

- SSL,

- zarządzanie strefą DNS,

- brak limitu załącznika,

 

Bo mi to wygląda na kopiuj/wklej szablonu firmy którą polecacie:)

No ale, mogę się mylić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Nie jest wklejany żaden szablon, takich nawet nie mam. CastPol spełnia wymagania, jednakże limit załącznika wynosi 100MB. Jeśli jest potrzeba go powiększyć bądź zdjąć, można napisać w tej sprawie na bok, co miałem na myśli pisząc o indywidualnej ofercie. Szczegółowe dane na temat oferty mieszczącej się w podanej kwocie znajdziecie pod tym linkiem: http://castpol.pl/pakiet/cp2g

 

Pozdrawiam

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile to jest u kolegi mms załącznik bez limitu? 100MB? 200? może 3GB? Nie ma co przesadzać, bo kto przetrawi takie duże załączniki. U nas limit wynosi 100MB. I myślę, że jest wystarczający. Do dużych plików używa się ftp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U nas również serwery w Polsce. Pozostałe Pańskie wymagania spełniamy.

Dodatkowo można skorzystać z promocji w której: pierwszy rok taniej i domena gratis.

 

Proponuję: Serwer Start lub Serwer Plus.

 

Zapraszamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@up

 

Wszystko jest bardzo fajnie Panie Adamie, ale polecałbym się zainteresować tym:

 

http://safeweb.norto...%2Fwww.hoste.pl

 

bo tak człowiek wchodzi i od razu czerwono się robi :)

 

Co do Castpolu.. Sam się zainteresowałem Waszą ofertą.. A co z tym chatem ? :P

 

Pozdrawiam

Edytowano przez Krzychu13 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@up

 

Wszystko jest bardzo fajnie Panie Adamie, ale polecałbym się zainteresować tym:

 

http://safeweb.norto...%2Fwww.hoste.pl

 

bo tak człowiek wchodzi i od razu czerwono się robi :)

 

Co do Castpolu.. Sam się zainteresowałem Waszą ofertą.. A co z tym chatem ? :P

 

Pozdrawiam

 

Symentec od dłuższego czasu blokuje już tą stronę. Napisałem przed tobą PW w tej sprawie do Hoste.pl na forum ;)

Edytowano przez Dawid Sz. (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Symentec od dłuższego czasu blokuje już tą stronę. Napisałem przed tobą PW w tej sprawie do Hoste.pl na forum ;)

 

Bardzo możliwe, ja dopiero dzisiaj zajrzałem na tą stronę.. Natomiast da się coś z tym zrobić, bo swego czasu na USie coś takiego wisiało, zgłosiłem i za bodaj 2dni sytuacja wróciła do normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Symentec od dłuższego czasu blokuje już tą stronę. Napisałem przed tobą PW w tej sprawie do Hoste.pl na forum ;)

 

Dziękuje za informacje Panie Dawidzie.

Zainfekowana była strona jednego z naszych klientów, który korzystał z subdomeny w domenie hoste.pl

 

Zgłosiliśmy sprawę do ponownej weryfikacji w Symantec.

 

Za czułość i pomocną informację, dla Pana Dawida (jako że pierwszy dał nam znać) przygotowaliśmy pakiet Serwer Start gratis na pierwszy rok:)

Info wysyłam Panu na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za propozycje. Co prawda spodziewałem się więcej firm "polskich" ;)

 

Ile to jest u kolegi mms załącznik bez limitu? 100MB? 200? może 3GB? Nie ma co przesadzać, bo kto przetrawi takie duże załączniki. U nas limit wynosi 100MB. I myślę, że jest wystarczający. Do dużych plików używa się ftp :)

 

Tak, zazwyczaj 100 MB załącznik w zupełności wystarcza i w większości jest i tak hola, hola.

Jednak potrafię wysłać za jednym razem np. 170 MB plików ( projekty, zdjęcia, itp. ) dlatego ten wpis był bardziej pytaniem jak wymaganiem.

Oczywiście można wysłać dwie wiadomości i nie sądzę, żeby limit był problemem. Po prostu chodzi o wygodę :)

No i te GB to przesadzone. Miałem na myśli raczej MB :P

 

Czyli ustalone, że załącznik no limit nie jest wyrocznią do wyboru firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mSurf.eu

Nie no, nigdy nie będzię możliwe no limit, bo zawsze masz ograniczenie pojemności (A jeżeli nie masz, to serwer ma :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednak potrafię wysłać za jednym razem np. 170 MB plików ( projekty, zdjęcia, itp. ) dlatego ten wpis był bardziej pytaniem jak wymaganiem.

Oczywiście można wysłać dwie wiadomości i nie sądzę, żeby limit był problemem. Po prostu chodzi o wygodę :)

 

To może wygodniej będzie w takich przypadkach utworzyć tymczasowe subkonto FTP dla Pańskiego klienta?

Subkonto jest jakby kontem FTP z dostępem wyłącznie do wybranego katalogu na Pańskim koncie FTP.

 

Dzięki temu, Pański klient otrzymuje konto FTP. Po zalogowaniu widzi tylko wskazany przez Pana katalog.

Można również określić prawa dla tego użytkownika (download/upload). Subkonta tworzy się z poziomu panelu administracyjnego.

Opcja dostępna jest w ramach każdego oferowanego przez nas pakietu.

 

Zapraszam na 14 dniowy bezpłatny test naszego pakietu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, zazwyczaj 100 MB załącznik w zupełności wystarcza i w większości jest i tak hola, hola.

Jednak potrafię wysłać za jednym razem np. 170 MB plików ( projekty, zdjęcia, itp. ) dlatego ten wpis był bardziej pytaniem jak wymaganiem.

Ale co z tego, że TY wyślesz, jak docelowe MTA odbiorcy nie odbierze tego ze względu na nałożone ograniczenia wielkości pojedynczej wiadomości? Nie zapominaj, że mail nie jest zbyt efektownym sposobem transmisji plików i kodowanie mime wprowadza spory overhead wielkości wiadomości.

 

PS: Tak aluzyjnie: usługa pocztowa LIST (tu e-mail) zazwyczaj służy do transmisji kartki papieru z listem, no może ewentualnie jeszcze z drobnymi załącznikami. Ale do przesłania worka kartofli służy usługa PACZKA (tu ftp) a nie LIST ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Jako, że właśnie kończy mnie się umowa z dotychczasową firmą hostingową bardzo proszę Was o nakierowanie mnie na firmy, które mają serwerownie w Polsce.

Nie mam nie wiadomo jakich wymagań.

 

2-3 konta pocztowe po ok. 1 GB z SSL lub kilka mniejszych ( max do 3 GB powierzchni dyskowej ) najlepiej bez limitu załącznika lub chociaż 100 MB.

Możliwość ustawienia skrzynek np. info@domena1.pl i info@domenaxxx.pl z różnymi hasłami.

www na razie zwykły html, może w przyszłości coś na php bez albo ze znikomą bazą danych mysql czyli pewnie nie więcej niż 300 - 500 MB całość.

Możliwość zarządzania DNS.

FTP z możliwością ustawienia haseł na katalogi / domeny.

 

Takie możliwości ma nawet najsłabszy serwer wirtualny w hostit.pl.

Zapraszam do testów:

Serwer Wirtualny Home

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×