Skocz do zawartości

hostit.pl

Użytkownicy
 • Zawartość

  51
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

20 Normalna

1 obserwujący

O hostit.pl

 • Ranga
  Często na forum

Informacje osobiste

 • Firma
  hostit.pl
 • Imię
  Bartosz
 • Nazwisko
  Nowicki

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Jaki hosting z wlasnym ip i ssl

  Dowolny pakiet hostingowy + poczta dedykowana https://hostit.pl/poczta-dedykowana/
 2. Niezawodność reCaptcha

  @Spoof najbadziej skuteczne są metody własne tzn. indywidualne - ale tylko do czasu. Jeśli Twój serwis będzie na tyle interesujący dla "recaptecherów" to zaprogramują dla niego rozwiązanie i tak będzie ci cieżko to obejść. Moim zdaniem jeżeli serwis nie jest międzynarodowy, tzn. jeśli jesteś nastawiony na dany kraj - to najłatwiej filtrować użytkowników po IP np. przy wykorzystaniu bazy maxmind. Większość spamu idzie z serwerów proxy lub firm hostingowych - a to jest bardzo proste do wychwycenia. W chwili obecnej obejście captchy, która wymaga interakcji ludzkiej jest po prostu dziecinnie proste - wszystkie nowe decaptcher są tworzone na bazie np. firefoxa lub np. silnika przeglądarki. Nawet google poległ w tym temacie i jedyne co ma dopowiedzenia to blokowanie delikwentów po adresie IP. Pamiętaj, aby captcha nie była powodem, z którego powodu, Twoi użytkownicy zrezygnują z wykonania akcji. Najlepszym wyjściem byłaby filtracja dwupoziomowa np. po IP a następnie w razie wątpliwości możesz np. wysłać sms weryfikujący na nr telefonu odwiedzającego (koszt max kilka groszy).
 3. Cześć, po jakimś czasie nieobecności na WHT wracamy z zaktualizowaną ofertę serwerów współdzielonych. A w niej zupełnie nowa pozycja: hosting Windows. Zapraszamy do 14 dniowych testów i zakupów w sklepie.
 4. VPZ dla aplikacji JAVA

  Niestety OpenVZ nie jest najlepszym środowiskiem dla Javy, proponuje serwery vps oparte o LXC lub Linux Vserwer (lub wspomniany Xen) - tam tych problemów nie zaznasz.
 5. Szantaż?

  Dokładnie jak piszesz powyżej - to już nie nasza sprawa czy uda się złapać takiego osobnika, ważne aby to monitować.
 6. Szantaż?

  Widzę że jednym z nielicznym o zdrowo rozsądkowym myśleniu jest Adam. Do osób które są przeciwnego zdania: niestety koledzy to się nazywa znieczulica społeczna, spotykam się z nią na codzień na ulicy i jest to bardzo przykre. Takie zachowania trzeba piętnować - bez względu na intencje tego osobnika.
 7. Hosting shared z autorskim panelem

  http://hostit.pl - od podstaw PS. W jakim celu szukasz takich informacji - budujesz coś własnego?
 8. Nie zabrakło - informację kieruję do ew. przyszłych klientów (którzy ew. szukali by takiej oferty), stosowny komunikat dla osób posiadających u nas konta poszedł drogą mailową, nie przez forum Cieszę się, że żaden z nas nie jest wielblądem Pozdrawiam
 9. nrm, sam ściemniasz temat dając zdawkowe opinie i uwagi iż lubimy ryzyko poczym stwierdzasz że za tydzień dasz do wyboru 3cią wersję. Nie wiem dlaczego za tydzien będzie już bezpieczenie, ale żeby nie ciągnąć tego tematu zaufam Ci. Gwoli wyjaśnienia, w hostit.pl 5.4.0 jest jako właśnie trzecia wersja i nikomu nie została ona włączona domyślnie. Jeżeli ktoś chce może włączyć ją dla swojej dowolnej domeny.
 10. To jak to w koncu jest, PHP nie jest gotowe na produkcyjne serwery jak sam twierdzisz i rekomendujesz je na firmowe serwery produkcyjne?
 11. Czyli siłą wprowadzili w netbomb php - pomimo twojego stanowczego oporu ?
 12. nrm, po której spektakularnej wpadce uznasz nowe PHP za gotowe na produkcyjne serwery?
 13. xorg, wersja 5.4.0 została oznaczona jako stabilna. Choć licho pewnie nie śpi
 14. Witam wszystkich, W dniu wczorajszym światło dzienne ujrzała najnowsza stabilna wersja PHP: 5.4.0 od dzisiaj możesz już korzystać z tego interpretera na serwerach hostit.pl Wraz z wprowadzeniem nowych środowisk zapraszam do rejestracji domen w nowych wyjątkowo atrakcyjnych cenach: Domeny .in za 8,90 + VAT Operatorem marki hostit.pl jest DUE ul. Bukowa 16 54-115 Wrocław NIP: PL894-24-67-191 REGON: 020144108 Infolinia: 801 000 437 Tel (71) 342 10 30 Tel (71) 724 22 17 Fax (71) 724 22 16 Pozdrawiam
 15. filipyoyo VPS na linux-vserver z punktu widzenia klienta naprawdę mogą być lepsze, tak jak wspomina d.v - łatwiej wykorzystać zasoby serwera niż ma to miejsce w OpenVZ - ponieważ ten system nie zezwala na aż tak mocne limitowanie pewnych zasobów, natomiast jego lekkość przekłada się także na zysk dla providera. Z tej wirtualizacji poza nami korzysta także kei.pl, megiteam.pl (zapewne i kilka innych firm ale nie wymienię bo nie znam). Moim zdaniem VPSy oparte na tej parawirtualizacji mogą być także lepsze pod jeszcze lepszym względem - na tego typu VPSach siedzi inny typ klientów (m.in. ze względu na ograniczenia o których wspomniał dannix) i teoretycznie maszyny matki są mniej obciążone.
×