Skocz do zawartości
Kris

Progreso lepsze od Home ?

Polecane posty

Za to wyświetlanie: urodzin, imienin, innych pierdółek przy każdym request'ie

winieś był zostać wyrzucony po tygodniu...

kiedy wy ludzie zrozumiecie kwintesencję pojęcia "hosting współdzielony"... heh...

na dodatek obwiniasz Progreso(nie żebym ich bronił ;) ), twierdzisz

iż forum generuje nikłe obciążenie - to dlaczego jest ono

teraz na serwerze OVH a nie na innym hostingu?

 

moze odrazu zlikwidujmy 50% stron internetowych... a czemu jest na ovh ?? bo przenosilismy sie juz tyle razy, ze postanowilismy wykupic dedyka.

Wszystkie te zarzuty mialby sens gdyby poinofrmowano nas o takich wymogach. Jesli dobrze pamietam np. kei czy insanen podaja w specyfikacji konta % uzycia procka, ale juz nawet nie chodzi nam o te parametry. Progreso poprostu zachowala sie "chamsko". W umowie napisane jest czarno na bialym, ze po wypowiedzeniu umowy przysluguje 30 dniowy czas opuszczenia servera. Musielismy sie prosic, zeby chociaz tydzien dostac na zgranie plikow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie obchodzi mnie to jak Adam i Wojtek z Progreso traktują swoich klientów, to ich i wasza sprawa.

Odniosłem się tylko do tego, że ew. nie masz pojęcia o tym co robisz i ile zasobów to zużywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie obchodzi mnie to jak Adam i Wojtek z Progreso traktują swoich klientów, to ich i wasza sprawa.

Odniosłem się tylko do tego, że ew. nie masz pojęcia o tym co robisz i ile zasobów to zużywa.

 

Wybacz panie wszystkowiedzacy. Dlamnie (prawdopodobnie i dla 90% ludzi) cos nie zapisanego i nie obietego w umowie poprostu nie istnieje. Gdyby w warunkach zawarcia umowy bylo napisane, ze nie moge przekroczyc 5%, nie przekroczylbym ich. Uzywanie slow "..nie masz pojecia o tym co robisz.." pokazuje tylko Twoja ignorancje bo przeciez, nie masz zielonego pojecia co robie i jak robie, zgadza sie ?

 

Po drugie: moze Ciebie nie interesuje jak progreso traktuje klientow, ale innych moze to interesowac, a nawet zniechecic do zakupu i mam calkowite prawo sie wypowiedziec na ten temat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdyby w warunkach zawarcia umowy bylo napisane, ze nie moge przekroczyc 5%, nie przekroczylbym ich.

Tak, tak... pracując w kilku firmach przeczytałem już takich postów kilkadziesiąt.

Wpierw pada pytanie dt. limitu, a po udzieleniu stosownej odpowiedzi następne 10:

czy już obciążenie spadło? czy już? a który to plik tak obciąża?

może Pan zerknąć czy moja baza danych już jest optymalna?

ale ja proszę! płacę, więc wymagam! obsmaruję was na forach!

żal...

Wybacz panie wszystkowiedzacy. Dlamnie (prawdopodobnie i dla 90% ludzi) cos nie zapisanego i nie obietego w umowie poprostu nie istnieje.

Zdrowy rozsądek nakazuje liczyć się z jakimś limitem w przypadku tego typu usług,

sama nazwa na to wskazuje.

Napisałeś wyżej, że już kilka razy się prznosiłeś z różnych hostingów - powiesz,

że z powodu tzw. widzi mi sie ?

Przestań się proszę zasłaniać umownym określeniem limitu, bo nie miałbyś

zielonego pojęcia co z tą wartością zrobić tak samo jak reszta osób

instalujących przemo w wersji full wypasik ananasik rożalonych

że ich dostawca nie ma ochoty ich dłużej hostować.

Jeśli chodzi o projekty web, trzeba być:

- naprawdę dobrym programistą, takim który wie, że zastosowanie

takich i takich procedur, tudzież takiej pętli zamiast innej,

przełoży się na zwiększenie zasobożerności jednego przebiegu danego "programu" o X

- osobą zaznajomioną z zasadami działania relacynych silników bazodanowych,

tu najczęściej mySQL, wiedzącą jak takie i inne selecty się wykonują,

co będzie jak z 10 pewnego rodzaju zapytań na sekundę nagle zrobi się 250

- administratorem z doświadczeniem przy pracy na obciążonych, często do granic,

maszynach, wdrażaniem podobnych konfiguracji, optymalizacji i miliona jeszcze

innych pierdół ze szczególnym naciskiem na sposoby skalowania się różnych aplikacji

... by móc określić na ile tu ukochane na forum "5%" starczy.

Jako że człowiek nie może znać się na wszystkim perfekt jednocześnie,

podejrzewam, że nie ma ani jednej osoby na tym forum umiejącej

określić to z 99% trafnością, ja sam wiem to (i to w wielkim przybliżeniu)

tylko dlatego, bo pracuję przy serwerach codziennie(programista ze mnie kiepski)

i wykonałem już mnóstwo konfiguracji na życzenie pod duże fora,

a Ty potrafisz... no bomba. Nic tylko pozazdrościć takiej wiedzy.

Po drugie: moze Ciebie nie interesuje jak progreso traktuje klientow, ale innych moze to interesowac, a nawet zniechecic do zakupu i mam calkowite prawo sie wypowiedziec na ten temat ;)

Oczywiście, że tak... tu się zgodzę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, tak... pracując w kilku firmach przeczytałem już takich postów kilkadziesiąt.

Wpierw pada pytanie dt. limitu, a po udzieleniu stosownej odpowiedzi następne 10:

czy już obciążenie spadło? czy już? a który to plik tak obciąża?

może Pan zerknąć czy moja baza danych już jest optymalna?

ale ja proszę! płacę, więc wymagam! obsmaruję was na forach!

żal...

Hehe :P prosze przeczytaj dokladnie czego sie czepiam :) moje obsmarowanie dotyczy przedewszystkim traktowania klienta.

 

Zdrowy rozsądek nakazuje liczyć się z jakimś limitem w przypadku tego typu usług,

sama nazwa na to wskazuje.

 

Zdrowy rozsadek powinien nakazac obsludze progreso aby poinformowala nas, ze taka sytuacja zaszla i, ze powinnismy zmniejszyc obciazenie. I odrazu mowie... nie mam zamiaru obsmarowywac progreso od strony technicznej.

 

Napisałeś wyżej, że już kilka razy się prznosiłeś z różnych hostingów - powiesz,

że z powodu tzw. widzi mi sie ?

a znasz pojecie rachunek ekonomiczny, albo stosunek ceny do jakosci ?

 

Przestań się proszę zasłaniać umownym określeniem limitu, bo nie miałbyś

zielonego pojęcia co z tą wartością zrobić tak samo jak reszta osób

instalujących przemo w wersji full wypasik ananasik rożalonych

że ich dostawca nie ma ochoty ich dłużej hostować.

Widze, ze masz ciezkie przejscia z takimi jak ja ;) Moze jak bedzie mnie stac to zakupie invasiona albo vbulletina. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

tzn. tak.. gdybym nie był w "interesie" i tak od strony szarego klienta się wypowiadając, to bym się zgodził, że firmy, które w umowie nie mają limitów procentowych obciążenia powinny teoretycznie bez marudzenia hostować największych zamulaczy, aby tylko mieścili się w limitach np. transferu i dysku... to jest chyba efekt uboczny tego, że hosting jest dostępny i coraz bardziej "ludzki" w obsłudze (czyt. zbyt wielu laików ma do tego dostęp).. do tego chyba za dużo jest oferowane jak za taką kasę (np. 100zł rocznie).. jak oglądam oferty VPSów w Niemczech, to płakać mi się chce jak tu w Polsce jest drogo, ale wystarczy, że kliknę na ofertę zwykłego webhostingu, shared.. to okazuje się, że za 500Mb i transfer 5Gb w Niemczech chcą jak u nas za super full wypas konta... chyba kiedyś tutaj już o tym rozmawialiśmy, że ciutkę się to u nas "przegięło" i ktoś sugerował, że wrócimy do kont, w których będzie o wiele mniej możliwości (ach te civ.pl i konta 100Mb z jednym FTP i jednym mejlem.. ;)

a ciągnąc wypowiedź, w idealnym układzie laik daje kasę webmajstrowi / komuś kumatemu, a ten odpowiednio analizuje, kupuje, śledzi obciążenie, kontaktuje się z firmą, w wypadku większego obciążenia bierze kasę albo za optymalizację, albo bierze kasę na większe konto/reselka/vps-a/dedyka itd.. a niektórzy "byznesmeni" (miałem "przyjemność" z paroma takimi bambusami*), skąpi (choć wydają na inne bzdury krocie, bez opamiętania), "bo jest promocja za złotówkę, to po co i za co mam płacić - za administrację? za obsługę?" - to jeszcze spuścizna lat 80tych chyba.. dobry regulamin rozwiązuje sprawę... a co do tego ile to kosztuje (albo "czy stać mnie na ten skrypt czy nie stać"), to trzeba sobie samemu jasno postawić sprawę - albo się wchodzi w Internet i promuje w tym medium, albo nie stać kogoś na to i nie bawi się w strony firmowe, płacenie za obsługę, itd.

 

* - przed takimi ludźmi trzeba się bronić, bo to przeważnie wampiry - rzuci trzy stówy i chce portalu jak youtube.. heh.. (choć inna sprawa, że część "webmasterów" rozpieszcza ich stawiając nie wiadomo co za marny grosz) - ale się offtop robi, więc przestanę marudzić heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czyli co juz phpbb z kilkoma userami nie mozna postawic na progreso bo zamula ;) Ciekawe jaki interes maja w tym osoby broniace progreso ;P Niech sie wypowie jakis pracownik "wielkiego" progreso ktory wprowadza uzytkownikow w blad i Panowie skonczyla sie komuna place wiec wymagam ! Wezcie sobie hosting pod strony html za 600 zl rocznie i wtedy pogadamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

ale hosting za 200-300 rocznie nie gwarantuje i nie ma gwarantować utrzymywania zamulacza jakiegoś popularnego... jeśli masz dużą witrynę, to pewnie na niej zarabiasz, czyli masz kasę (np. stówkę miesięcznie czy dwie), żeby postawić to na porządnej "rzeczy".. heh

za 200-300 rocznie to w sumie rzeczywiście stronka w prostym php bez sql, kilka mejli i goodbye ;) jakby każdy stawiał muła za 300zł rocznie, to co by to było? heh.. a może tu właśnie trzeba powrotu do tego, co było kiedyś, a co jest teraz na zachodzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

Nie wiem dlaczego tak "ostro" wyszła ta dyskusja. mangapl ma pretensje o obsługę klienta, a nie o obciążenie.

 

Jeśli chodzi o obciążenie to głównie bellerofont musisz uzbroić się w cierpliwość i tłumaczyć do skutku.

 

Tak samo "cała reszta", musimy razem starać się pokazać, że skrypt też może przekraczać limity.

 

Mimo wszystko dalej jestem zdania, że jak nie ma określonych limitów jawnie to źle to się skończy nawet dla największych gdyż zwykłe strony bardzo szybko rosną.

 

Panowie co to jest 1200 osób dziennie? I co kogo ma obchodzić, że skrypt to phpbb by Przemo, on wcale nie robi dużo zapytań, kiedyś było znacznie gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zwłaszcza ze informacja ze strona podobno dobija serwer i co jest najlepsze w wypowiedzi Pana z progreso zużywa 1000 razy wiecej zasobów serwera niż inne "srednie" strony w progreso ;) Taka informacja pojawila sie dopiero na koncu naszej przygody z progreso. Pozatym co do helpdesku to odpowiedzi na pytania o wysokim priorytecie czeka sie 1-3 dni (robocze) co jest kolejnym skandalem.

Hosting progreso zawiodło mnie bardzo i go NIE polecam nikomu. Zwłaszcza, że firma nie należy do tanich i jakiejs podstawowej jakosci mozna a nawet nalezy wymagac, a tutaj poprostu jest dno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamszendzielorz
Jako, że bylem posiadaczem konta w firmie progreso.pl chcialem podzielic sie swoimi doswiadczeniami. Na poczatku wszystko bylo ok lecz z czasem ich serwery znaczaco zwolnily, pojawily sie problemy z dostepem do bazy itp. IMO wynika to z przeciazenia serwera stronami i nie jest to tylko moja opinia ale tez kilku innych klientów chociazby wypowiedzi na tym forum.

 

Racja. Niektore maszyny zaczely w czasie szczytu czasem niedomagac. Dlatego uruchomilismy nowa platforme i problem prawie znikl (jeszcze musimy rozprawic sie glownie z p12 i p16).

 

Wszystko znioslem, chcialem przedluzyc serwer, ale no wlasnie ni z tego ni z owego nagle strona zostala zablokowana.

 

Nie wprowadzaj ludzi w blad prosze ;) Nie zostala zablokowana "ni z tego ni z owego" tylko dlatego ze wygasla. Miesiac przed data wygasniecia (21 sierpien) otrzymales od nas maila z informacja o braku mozliwosci przedluzenia hostingu (mam kopie, naglowki). Na tydzien przed wygasnieciem serwera (14 wrzesnia) otrzymales mail z informacja, ze serwer zostanie wkrotce zablokowany. W *miesiac* po wygasnieciu serwera (21 pazdziernik) serwer zostal zablokowany. Miales cale *dwa miesiace* na przeniesienie zawartosci swojego serwera. Nie widze tutaj absolutnie zadnego bledu z naszej strony.

 

Po interwencji telefonicznej bo niby byla mailowa informujaca nas o calej sytuacji, ktora nigdy do nas nie doszla

 

Doszla, doszla. Nawet dalej lezy nieprzeczytana na koncie "admin" razem z 400 innymi nieprzeczytanymi wiadomosciami od lipca 2007. Na kazdym kroku informujemy i zachecamy do odbierania konta "admin" lub zrobienia sobie forwardu z niego na swoje konto.

 

Jezeli macie jakas strone w htmlu i odwiedziny na poziomie 10 dziennie to moze i dobry hosting.

 

Pozwolilem sobie zajrzec w logi z sierpnia 2007 i jestes na czwartym miejscu w "top100" naszych najwiekszych "obciazaczy" maszyn. To, ze nie miales duzej liczby wizyt, a tak duze obciazenie swiadczy tylko i wylacznie o kompletnym braku optymalizacji uzywanych skryptow. Zrobiles wieksze obciazenie niz fora ktore mialy po nawet 20 tys *wizyt dziennie*, wieksze od kilku duzych sklepow internetowych (z odwiedzalnoscia rzedu 300-400 tys miesiecznie) ktore hostujemy.

 

EDIT: Wlasnie mi sie przypomnialo, ze Ty przeciez na tym serwerze miales jeszcze kilka innych duzych serwisow (m.in. XXXXXX /adresy zostaly ukryte/) i o ile pamietam to wlasnie glownie one powodowaly taki problem. Telefonicznie umawialismy sie, ze miales przeniesc czesc z nich i hostowac dalej sama manga.pl, bo ta nie robila takiego obciazenia.

 

Nieladnie tak po czasie wprowadzac ludzi w blad i nas oczerniac, nieladnie :P

pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duzych serwisow (m.in. XXXXXXXXXXXX /adresy zostaly ukryte/)

 

Na wyświetlenie tego typu danych chyba trzeba mieć zgodę właściciela (!?) // jeśli nie, to proszę mnie poprawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamszendzielorz
Na wyświetlenie tego typu danych chyba trzeba mieć zgodę właściciela (!?) // jeśli nie, to proszę mnie poprawić

 

Niesadze, nazwy domen to nie dane osobowe ;)

Ale na wszelki wypadek ukrylem je.

pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamszendzielorz
Progreso poprostu zachowala sie "chamsko". W umowie napisane jest czarno na bialym, ze po wypowiedzeniu umowy przysluguje 30 dniowy czas opuszczenia servera. Musielismy sie prosic, zeby chociaz tydzien dostac na zgranie plikow.

 

Nie wierze. Klamiesz. Nigdy nie zablokowalismy zadnego serwera szybciej, niz *po* wygasnieciu serwera (czyli po min. miesiacu od wypowiedzenia umowy). Wszystko zgodnie z regulaminem. Podaj login albo domene to Ci znajde dokladne daty kolejnych akcji wykonywanych przez nasz system.

pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli tak Przemo to lama i powinni zakazac uzywania jego skryptu ;) Dodatkowo w wyniku jego braku kompetencji powinienem zlecic jakiejs firmie za kilka tys zlotych optymalizacje kodu bo jest tak fatalna ze procesor 108 khz i miekki dysk na progreso nie sa w stanie sobie z nim poradzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I powiedz jak ludzie maja zoptymalizowac phpbb by przemo ;)

 

zatrudnić dobrego programistę ! ew. zmienić na inny skrypt !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamszendzielorz
Czyli tak Przemo to lama i powinni zakazac uzywania jego skryptu ;) Dodatkowo w wyniku jego braku kompetencji powinienem zlecic jakiejs firmie za kilka tys zlotych optymalizacje kodu bo jest tak fatalna ze procesor 108 khz i miekki dysk na progreso nie sa w stanie sobie z nim poradzic.

 

Ja jedno, a Ty co innego.. Napisalem, ze prawdopodobnie to nie forum na phpbb bylo sprawca obciazenia tylko reszta Twoich domen (nie mam pojecia na czym to stalo ale z tego co kojarze to nie byly fora dyskusyjne). Procesory na starej platformie to raczej 2Ghz, na nowej blisko 14Ghz. Co do dyskow - uzywamy tylko i wylacznie SCSI 10k rpm, a na nowej platformie SAS 15k rpm. Nasze statystyki nie klamia. Robiles ponadprzecietne (w stosunku do liczby wizyt) obciazenie, wiec nie dziw sie, ze podziekowalismy za wspolprace. Hostujemy wiele bardzo duzych for / stron / sklepow i z przyjemnoscia przedluzamy z tymi klientami umowy. Pisanie, ze nasz hosting nadaje sie tylko na strony HTML przy odwiedzalnosci 10 / mc to poprostu bzdura :D

 

Piotr Mikolajski z tego forum trzyma u nas strone na jego ukochanym WordPressie z bardzo podobna liczba wizyt, co Twoje forum. I jezeli uwazasz, ze to forum bylo sprawca tego obciazenia, to moge Ci pokazac dla porownania statystyki obciazenia CPU jego (jezeli sie zgodzi ;-) i Twoje - roznica bedzie wynosic kilka tys % na Twoja niekorzysc :D

pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Racja. Niektore maszyny zaczely w czasie szczytu czasem niedomagac. Dlatego uruchomilismy nowa platforme i problem prawie znikl (jeszcze musimy rozprawic sie glownie z p12 i p16).

Czyli co moje konto bylo na zwalonym serwerze a teraz juz wszystko jest niby ok? Chyba nie za to placilem.

Nie wprowadzaj ludzi w blad prosze Nie zostala zablokowana "ni z tego ni z owego" tylko dlatego ze wygasla. Miesiac przed data wygasniecia (21 sierpien) otrzymales od nas maila z informacja o braku mozliwosci przedluzenia hostingu (mam kopie, naglowki). Na tydzien przed wygasnieciem serwera (14 wrzesnia) otrzymales mail z informacja, ze serwer zostanie wkrotce zablokowany. W *miesiac* po wygasnieciu serwera (21 pazdziernik) serwer zostal zablokowany. Miales cale *dwa miesiace* na przeniesienie zawartosci swojego serwera. Nie widze tutaj absolutnie zadnego bledu z naszej strony.

Sami nie wiedzieliscie czemu strona zostala zablokowany najpierw za platnosc potem za obciazenie.

Doszla, doszla. Nawet dalej lezy nieprzeczytana na koncie "admin" razem z 400 innymi nieprzeczytanymi wiadomosciami od lipca 2007. Na kazdym kroku informujemy i zachecamy do odbierania konta "admin" lub zrobienia sobie forwardu z niego na swoje konto.

Czyli co mam czytac poczte ze 100 roznych kont moze jeszcze zrobcie ze 100 innych do kontaktow w wybranych sprawach pozatym czemu mail nie zostal wyslany na mial ktory byl uzywany przez nas w helpdesku chyba to jest logiczne ale najwyrazniej nie u was.

Piotr Mikolajski z tego forum trzyma u nas strone na jego ukochanym WordPressie z bardzo podobna liczba wizyt, co Twoje forum.
Wordpress a phpbb by przemo to troche zle porownanie. Koncząc drodzy uzytkownicy progreso nie widzi ŻADNEJ swojej winy i tylko takie odbijanie pileczki na forum jest z klientami ktorych coraz wiecej sie tutaj wypowiada. Progreso poszlo w ilosc, a nie jakos co jest przykre bardzo. Teraz sam Pan z progreso przyznal ze nawalili kont na ten serwer ktory opieral sie na maszynie z epoki neolitu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy ludzie mają bujną wyobraźnie i naciągają rzeczywistość. Ja jestem ciekawy czy wymieniacie (progreso.pl) stare maszyny pIII? i czy kiedyś rozwiążecie problem zamulaczy np tworząc platformę podobną do LUNAII (czyli przydzielone sztywno zasoby). Przecież można ich eksportować do separowanego środowiska i niech sobie tam działają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamszendzielorz
Czyli co moje konto bylo na zwalonym serwerze a teraz juz wszystko jest niby ok? Chyba nie za to placilem.

 

Nie, Twoje bylo na p6 ktorego poziom obciazenia byl jak najbardziej w normie.

 

Sami nie wiedzieliscie czemu strona zostala zablokowany najpierw za platnosc potem za obciazenie.

 

Strona zostala zablokowana z powodu braku platnosci, a brak wplaty wynikal z braku mozliwosci przedluzenia hostingu (z powodu generowanego bardzo wysokiego obciazenia). To logiczne ;)

 

Czyli co mam czytac poczte ze 100 roznych kont moze jeszcze zrobcie ze 100 innych do kontaktow w wybranych sprawach

 

Nie. Wystarczylo czytac poczte z *jednego* konta.

 

pozatym czemu mail nie zostal wyslany na mial ktory byl uzywany przez nas w helpdesku chyba to jest logiczne ale najwyrazniej nie u was.

 

W helpdesku niejednokrotnie pracownicy / wspolpracownicy wysylaja tickety w imieniu wlasciciela. Nie zawsze wlasciciel zyczylby sobie zeby wysylac na ich adresy informacje / przypomnienia o platnosciach i inne. Nie laczymy tych adresow w zaden sposob z naszym systemem billingowym.

 

Wordpress a phpbb by przemo to troche zle porownanie.

 

Mam poszukac innych phpbb by przemo na tej maszynie i sprawdzic obciazenie ? Na pewno znajdzie sie pare dzialajacych :D

 

Koncząc drodzy uzytkownicy progreso nie widzi ŻADNEJ swojej winy i tylko takie odbijanie pileczki na forum jest z klientami ktorych coraz wiecej sie tutaj wypowiada. Progreso poszlo w ilosc, a nie jakos co jest przykre bardzo. Teraz sam Pan z progreso przyznal ze nawalili kont na ten serwer ktory opieral sie na maszynie z epoki neolitu.

 

Pozwol zeby kazdy ocenil te sytuacje samodzielnie :D

pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli co moje konto (...)

Tak, najlepiej potraktować konto w hostingu współdzielonym jak serwer dedykowany i w dodatku nie opłacać go w terminie, a potem mieć pretensje do całego świata.

 

PS. Wyższa opłata niekoniecznie musi oznaczać większą wydajność, w porównaniu do przeciętnych firm korzystających z zachodnich serwerowni w progreso płacisz np. za infolinię 24h czy drogie łącza z GTS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koncząc drodzy uzytkownicy progreso nie widzi ŻADNEJ swojej winy i tylko takie odbijanie pileczki na forum jest z klientami ktorych coraz wiecej sie tutaj wypowiada.

Zaraz padnie, że nieskończona pętla musi być wykonywana poniżej dwóch sekund. Nie mogę się doczekać.

 

Przypomniał mi się jakiś skrypt-byleco, co to w przypadku braku możliwości zapisu do katalogu z obrazkami powtarzał próbę zapisu miliony razy. Joomla bodajże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przypomniał mi się jakiś skrypt-byleco, co to w przypadku braku możliwości zapisu do katalogu z obrazkami powtarzał próbę zapisu miliony razy. Joomla bodajże.

...albo taki, który zamiast sprawdzać, czy ma prawa zapisu do katalogu sprawdzał, czy jest ustawione "777".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×