Skocz do zawartości
Kris

Progreso lepsze od Home ?

Polecane posty

Gość

No ja niestety z konta na progreso nie mogę na chwilę obecną żadnego zadowolenia wykazać.

 

Otóż.

 

W poniedziałek zostały wysłane pieniążki płatnością internetową, wtorek-środa powinny być. Wtorek/środa napisałem maila - pozostał głuchy, zadzwoniłem w czwartek, ponoć konto zaraz ma być aktywne wraz z moją domeną - konto jest aktywne, ale domena dalej nie, w panelu widnieje wciąż "w realizacji".

Gdybym nie zadzwonił to bym pewnie dalej korzystał z okresu testowego.

 

Wczoraj wieczorkiem napisałem maila, wciąż pozostał bez odpowiedzi, no ale ok, jest sobota - może nikogo nie być w biurze.

 

 

Tak czy inaczej klient jest nieco rozzłoszczony, bo obiecałem mu konto w "solidnej" firmie, ale chyba nie do końca...

 

 

Aktualizacja: 18:11

 

No i się doczekałem domenki - wszystko byłoby ok, gdyby nie to, że nie mogę korzystać z shella i ustawić domeny na konkretny katalog...

 

Innymi słowy nie mogę korzystać z konta... bo ani domeny właściwej nie mam, ani shella

a okres trwania umowy leci :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj wieczorkiem napisałem maila, wciąż pozostał bez odpowiedzi, no ale ok, jest sobota - może nikogo nie być w biurze.

Używałeś w tym celu formularza w extranecie "nowe zgłoszenie" w którym nadaje się priorytet wiadomości?

 

No i się doczekałem domenki - wszystko byłoby ok, gdyby nie to, że nie mogę korzystać z shella

http://progreso.pl/dokumentacja/index.php?...&artlang=pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Priorytet ustawiłem najwyższy.

 

 

Shell został uruchomiony w 1:45h po napisaniu zgłoszenia, domena dalej nie działa, wyświetla się webmail....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamszendzielorz
Priorytet ustawiłem najwyższy.

Shell został uruchomiony w 1:45h po napisaniu zgłoszenia, domena dalej nie działa, wyświetla się webmail....

 

Musisz przypisac domene na wybrany katalog -> extranet -> strony www -> domeny.

I odczekac max 30 minut.

pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Domena może działać nawet do ~48h bo przecież musi dojść do rozejścia się DNSów.

 

pieniążki mieli we wtorek-środę jak już napisałem, jest sobota wiecżór

 

Musisz przypisac domene na wybrany katalog -> extranet -> strony www -> domeny.

I odczekac max 30 minut.

pozdr.

 

nadal jest "w trakcie realizacji"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamszendzielorz
pieniążki mieli we wtorek-środę jak już napisałem, jest sobota wiecżór

nadal jest "w trakcie realizacji"

 

Status odswiezy sie automatycznie za 2-3 dni, nie ma on zadnego wplywu na dzialanie domeny (a jak widac - dziala, bo pojawia sie logowanie do poczty, czyli wystarczy przypisac jeszcze domene na katalog ;)

pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nie jestem w stanie ustawić folderu dla domeny z poziomu panelu, ponieważ domena "w trakcie realizacji" nie ma żadnych dodatkowych właściwości.

 

edit: faktycznie, jest taka opcja, pominąłem ją - w dziale "domeny" jej nie ma, jest w dziale "strony www".

 

Tak czy inaczej domenę aktywną mam od godziny 18, a w poniedziałek kaskę wysłałem...

Zleceniodawca nie jest zadowolony tak czy inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Korzystaj z progreso już rok, i wydaje mi się że od pewnego czasu trzeba dłużej czekać na reakcję na zgłoszenie w extranecie.

A szkoda, bo testowałem IQ i mimo wszystko wolałbym zostać przy progreso (które mimo chyba wolniejszych serwerów ma pewne istotne dla mnie zalety).

 

Niestety czekanie dłużej jak 24 godziny na reakcję to trochę dla mnie za długo (może jestem zbyt wymagający?). Nie mówiąc już o kilku dniach.

 

Chyba że jako klient tańszej wersji serwera (czyli nie PLUS) jestem obsługiwany w oddzielnej kolejce. Co by mi tak nie przeszkadzało, ale wystarczyłoby zaznaczyć jeśli istotnie jest jakiś podział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...

Niestety czekanie dłużej jak 24 godziny na reakcję to trochę dla mnie za długo (może jestem zbyt wymagający?). Nie mówiąc już o kilku dniach.

...

 

co z tego ze mi odpisuja szybko jesli problemy ktore zglaszam pozostaja nie rozwiazane ?

 

co lepsze:

czekac na odpowiedz dlugo i miec problem z glowy

czy

czekac na odpowiedz krotko i "miec problem z glowy" przy czym problem wcale rozwiazany nie jest, co niestety objawia sie np po kilku tygodniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamszendzielorz
(które mimo chyba wolniejszych serwerów ma pewne istotne dla mnie zalety).

 

Juz niedlugo, juz niedlugo... :-)

 

Chyba że jako klient tańszej wersji serwera (czyli nie PLUS) jestem obsługiwany w oddzielnej kolejce. Co by mi tak nie przeszkadzało, ale wystarczyłoby zaznaczyć jeśli istotnie jest jakiś podział.

 

Nie ma takiego podzialu - wszyscy klienci obslugiwani sa w tym samym czasie (w kolejnosci naplywu zgloszen), oczywiscie w roznych sprawach czas obslugi zgloszenia moze sie wydluzyc.

pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

adamszendzielorz ...już niedługo nie będzie tych zalet, czy niedługo serwery przyspieszą? : )PPPP

 

BTW: dobrze, że już na Święta nowy webmail ; ) abonament mi się kończy w marcu 2009, to w sam raz obcykam co i jak : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz niedlugo, juz niedlugo... :-)

Czyli (jak napisał sponsi) zalety zostaną usunięte? :)

A może mały przeciek jakie to nowe zalety mają być?

Bo myślę że nie tylko ja jestem ciekaw co nowego planuje Progreso i co ważniejsze, kiedy to może nastąpić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamszendzielorz ...już niedługo nie będzie tych zalet, czy niedługo serwery przyspieszą? : )PPPP

Ja wiem tylko tyle, że została uruchomiona "nowa platforma sprzętowo-serwerowa" :-)

 

BTW: dobrze, że już na Święta nowy webmail ; )

Ale które? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Pytać, to sobie możemy.. a pytań jest sporo, choćby czy nowe serwery tylko dla nowych klientów (i czy ta nowa platforma to kolejne Pentium III :), albo czy z nowym webmailem zdążą do Euro2012 ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamszendzielorz
Czyli (jak napisał sponsi) zalety zostaną usunięte? :)

 

Nie nie, skad :-) Mysle, ze zalet bedzie niedlugo znacznie wiecej!

 

A może mały przeciek jakie to nowe zalety mają być?Bo myślę że nie tylko ja jestem ciekaw co nowego planuje Progreso i co ważniejsze, kiedy to może nastąpić.

 

Woofer juz doniosl :-) A kiedy ? Pierwsze maszyny wjada do serwerowni w najblizszym tygodniu. A co to za sprzet? Szczegoly wkrotce!

 

Pytać, to sobie możemy.. a pytań jest sporo, choćby czy nowe serwery tylko dla nowych klientów

 

Nie.

 

(i czy ta nowa platforma to kolejne Pentium III :),

 

W sumie to wiecej ma wspolnego z PIII niz z PIV ;-)

 

albo czy z nowym webmailem zdążą do Euro2012 ; )

 

Zdazymy :)

pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie to wiecej ma wspolnego z PIII niz z PIV ;-)

Uważaj, uważaj, bo przez kolejne 5 lat będziesz czytał na forum, że "PROGRESO JEST WOLNE BO MA P3!!!1ONE". :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamszendzielorz
Uważaj, uważaj, bo przez kolejne 5 lat będziesz czytał na forum, że "PROGRESO JEST WOLNE BO MA P3!!!1ONE". :)

 

Bez obawy, zaskoczymy na pewno pozytywnie :-)

pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez obawy, zaskoczymy na pewno pozytywnie :-)

pozdr.

 

np. mnie mozecie pozytywnie zaskoczyc od dawna obiecanymi poprawkami w poczcie (ignorowanie ograniczenia limitu na skrzynke)

 

:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też bardzo liczę na przyspieszenie serwerów Progreso. Ze stabilności jestem bardzo zadowolony, z kontaktu z adminami mniej, (bo ostatnio czekałem dwa dni na odpowiedź która ograniczała się do przesłania linka do sekcji FAQ) ale z prędkości nie jestem zadowolony.

 

Na byle operację na blogu (Wordpress) czekam około 10 sekund, a takie kwiatki jak z linka trafiają się często.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do Wordpressa to zależy ile tam jest modułów i jakiej jakości. Trzeba przyznać ze home jest lepszy w Wordpresie od większości serwerów. Czuć szybkość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rekord?

 

Czas od momentu zgłoszenia: 9 dni 1 godzina

 

 

phi tez mi rekord ;)

 

 

"Data zgłoszenia 2007-06-19" - problem nadal nie zostal rozwiazany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy to dzisiaj jest "dzien zaskoczen" w progreso?

chyba tak bo wszystko lezy i kwiczy juz jakis czas :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

no ...heh

zobaczymy ile to potrwa.. mogliby stawiać te nowe serwery w nocy ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×