Skocz do zawartości
Gość Konto usunięte

WHT się "rozjechało"

Polecane posty

Gość hdmagc

Zauważam, że dziś WHT jest "szersze" niż zwykle ;)

To jakaś nowa dieta?

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Za szeroko. Albo dobrze zrobiony float albo 998px/1000px.

Za 3-4 lata możecie nawet FullHD zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrandBB

Panowie Panowie, F5 parę razy ;)

 

Wystarczy Ctrl + F5 :)

 

A tak ogólnie to wygląda ładnie, tylko podczas edycji posta troszkę wylatuje ramka z całego contentu Forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

I niby co zmieni CTRL+- ? Głupia porada, tak, jakby klientowi powiedzieć, że dlatego mu się źle strona wyświetla, bo używa nie tej przeglądarki, co trzeba...

 

Aktualna szerokość to IMO ultra max. Nic już nie kombinować i nie zmieniać na gorzej - nie bierzcie przykładu z rządu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

Powiem Wam, że to jest przerażające wszystko. Te same przeglądarki, systemy operacyjne już nie wystarczą do odtworzenia błędu, jeszcze wtyczki i ich wersje oraz numery kart kredytowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Forum się poszerzyło? Bo teraz z prawej strony mi rozdziałka ucina i muszę suwakiem przesuwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

Wytrzymajcie chwilkę, już walczymy ze zmianami, które miałby być wprowadzone razem z poszerzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(...) Robimy układ pod 1280px. (...)

 

Tak z ciekawości pytam - czy przed podjęciem tej decyzji sprawdzał ktoś dane statystyczne na temat rozdzielczości ekranu używanej przez odwiedzających?

 

Na moich stronach w ostatnim miesiącu od 14% do 22% (zależy na której) to nadal odwiedziny z ekranem o szerokości 1024px. Tendencja jest malejąca, ale... Ale z kolei tendencja rosnąca to rozdzielczości 320px, 480px, 640px, 800px, 920px itp. - czyli telefony/smartfony itd., choć zawiera się to na razie na moich stronach w granicach 1% w sumie. Osobiście jestem gotów poświęcić zadowolenie i komfort tego 1% odwiedzających, ale nie 14-22%...

 

 

PS. Może jestem tendencyjny, bo sam też używam 1024px.

Edytowano przez Piotr GRD (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

A ja tak sobie myślę - f*** it. Tak, wcześniej byłem przeciwny, ale to fajnie wygląda, dobrze się sprawuje funkcjonalnością (choć nad nią trza popracować, żeby zbyt "próźny" ten element nie był).

 

WHT to nie pudelek.pl, że "dyrektorzy kazali, by trafiać do jak największego procenta targetu" bla bla...

tak samo IE 6 - ile można? Trza iść do przodu.

A powiem szczerze, że to jedna z najładniej ostylowanych nowości na tym forum. Trza jeszcze popracować nad zawartością, ale dobry kierunek.

Edytowano przez Sponsi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ładnie to wygląda;-)

 

Sponsi: wydaje mi się czy zjadłeś coś nieświeżego od rana, bo jakiś taki dziwny jesteś ? ;-) Oczywiście żartuje i bardzo się cieszę że Ci się podoba;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Faktycznie 1280 to trochę na wyrost http://ranking.pl/pl...esolutions.html 1024 trzyma się mocno.

 

Aktualnie używam rozdziałki 1280 i muszę powiedzieć że fajnie to wygląda bo jest wszystko czytelne... Ale gdy ktoś ma mały monitor (netbook) lub jakąś 15stke to trochę sie nie dziwię że może protestować.

 

Może zrobić jakiś przycisk na górze - rozmiar standardowy, rozmiar pomniejszony i rozmiar powiększony. To zrobić takie przyciski odnośine rozdziałki np. 1280, 1152, 1024.

 

 

A ja tak sobie myślę - f*** it. Tak, wcześniej byłem przeciwny, ale to fajnie wygląda, dobrze się sprawuje funkcjonalnością (choć nad nią trza popracować, żeby zbyt "próźny" ten element nie był).

 

WHT to nie pudelek.pl, że "dyrektorzy kazali, by trafiać do jak największego procenta targetu" bla bla...

tak samo IE 6 - ile można? Trza iść do przodu.

A powiem szczerze, że to jedna z najładniej ostylowanych nowości na tym forum. Trza jeszcze popracować nad zawartością, ale dobry kierunek.

 

Jak to mówił Ramzes w E=mc2 :) "Świat zap$%^&!@ do przodu i nie ma czasu na zabawę (...) w stare przeglądarki" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zrzut_ekranu_png_300x300_q85.jpg

 

Wycięcie nic nie daje, a teraz mam dysproporcję...

Zróbcie to tylko dla chętnych, a nie na siłę dla każdego...

 

 

Jestem inny bo nie mam przeglądarki zmaksymaliwanej?

Edytowano przez JarekMk (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×