Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Chlorofil

Z: [opinie] Webh.pl

Polecane posty

czytałem niektóre dobre opinie, kupiłem sobie vps za 60 zł i czekam już 3 dzień na jego aktywacje -,- . Wysłałem dziś maila i nadal milczy, no jestem ciekaw kiedy mi to aktywują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy to znaczy, że jak napisałem Wam maila 12 dni temu, to dostanę odpowiedź? Super! Więc cierpliwie czekam ;)

 

zrób tak jak ja daj sobie z nimi spokój, jakaś trefna firma... kompletnie nikomu nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli kontakt przez telefon nie udał się, a Pana numer znajduje się w naszej bazie danych to może być Pan pewien, że oddzwonimy.

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten link to chyba wzorcowa opinia, gdyby hostink miał zalety to miałby 1-2 strony awarii, ten ma stron 28 slownie dwadziescia osiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten link to chyba wzorcowa opinia, gdyby hostink miał zalety to miałby 1-2 strony awarii, ten ma stron 28 slownie dwadziescia osiem

 

 

Jedna awaria kilku minutowa czasami była i rozpisywana na więcej niż 2 strony. Tak więc wykazujesz tylko swój cynizm, oraz totalny brak znajomości tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po ponownym przeczytaniu na spokojnie, mogę stwierdzić, że coś w tym jest, co Pan pisze. Odniosłem jednak wrażenie, że w tym temacie, piętnowane jest to, co nagminne w tematach o pozostałych usługodawcach.

 

Być może jestem przeczulony, bo wybrałem kiedyś tego dostawcę powodowany entuzjastycznymi opiniami właśnie tu, by potem być zawiedzionym kontaktem z rzeczywistością. : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po ponownym przeczytaniu na spokojnie, mogę stwierdzić, że coś w tym jest, co Pan pisze. Odniosłem jednak wrażenie, że w tym temacie, piętnowane jest to, co nagminne w tematach o pozostałych usługodawcach.

 

Być może jestem przeczulony, bo wybrałem kiedyś tego dostawcę powodowany entuzjastycznymi opiniami właśnie tu, by potem być zawiedzionym kontaktem z rzeczywistością. : )

 

Opinie na jeden temat pisane przez dwóch róznych ludzi, zawsze będą inne i nic tego nie zmieni. Jeden widzi kolor czarny inny biały, i to jest normalne.

Nienormalne jest natomiast to, że bez analizy obsługi/działania danej firmy hostingowej wpisuje się negatywne opinie, chociaż się tak naprawdę nam nic się nie zdarzyło.

 

Więc panowie poprzyjcie swoje opowieści jakimis konkretami, a nie mój kolega miał tam konto i to jest BEE!.

A awarie się zdarzają wszędzie te firmy co mają nawyższy uptime (chodzi mi o 100% uptime), nie mają poprostu rzetelnego monitoringu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten link to chyba wzorcowa opinia, gdyby hostink miał zalety to miałby 1-2 strony awarii, ten ma stron 28 slownie dwadziescia osiem

W tym tak gdzieś z 24 strony to śmieci, dywagacje i inny offtopic.

A część postów to informacje o "padzie", gdzie ten pad to wina ISP użytkownika, a nie samego webh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc panowie poprzyjcie swoje opowieści jakimis konkretami, a nie mój kolega miał tam konto i to jest BEE!

Jeśli jest Pan ciekawy, proszę przeczytać mój wcześniejszy wpis w tym temacie. Tam wszystko opisałem. Uważam sprawę za zamkniętą, więc nie będę do niej wracać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak zawsze było, jest i będzie. Opinie złe piszą najczęściej Ci, co nawet nie korzystają z danej oferty. 

 

Kiedy serwis popsuje się na 5 minut robi sie około 15 wpisów o tym. Kiedy natomiast serwis działa dobrze, to mało kto pisze dobre opinie, bo komu się chce. Złe opinie każdy może dać, dobrych się już nie chce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować  

×