Skocz do zawartości
matema

vipower.pl czy glowanet.pl

Polecane posty

Witam Was

 

Proszę o pomoc w wyborze firmy świadczącej usługę hostingu wirtualnego. Chodzi o vipower.pl lub glowanet.pl. Priorytetem jest jakość świadczonych usług. A konkretnie:

  • Stabilność serwerów
  • Szybka reakcja na awarię
  • Bezpieczeństwo
  • Pomocny support
     
    Proszę o opinię i poradę, którą firmę wybrać, od osób, które z doświadczenia własnego lub znajomych znają powyższe firmy.
    Wielkie podziękowania za każdą merytoryczną opinię.

Edytowano przez matema (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

To zalezy czy chcesz drozsze lub tansze rozwiazanie. Np. drozszy w glowanet jest serwer w polsce a tanszy w holandii ale jakosciowo to sie rozni.

 

Ja to moge z wlasnego doswiadczenia polecic Ci Vipower. Posiadam tam VPSa i jak narazie zadnej awarii, a support, rewelacja. Pomagaja nawet gdy nie musza ;-) I to za friko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam Ci ViPower. Mam tam konto od niecałego roku i jestem bardzo zadowolony. Support reaguje bardzo szybko na wysyłane wiadomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dopisuje się do polecających vipower. Akurat ja korzystałem z supportu do usług vihost.pl, ale szybkośc i wiedza osób w tej firmie jest naprawdę dla innych wzorem do naśladowania.

Edytowano przez Marek607 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kissi

GLOWANET.PL

1- dobre ceny

2- dobry hosting "stabilny"

3- płatności sms :)

 

i "audyt" bezpieczeństwa gratis ;P

i kto wie co jeszcze gratisowo jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W grę wchodzi jeszcze hitme.pl.

Proszę o pomoc na co się zdecydować.

Cena usług i sposób płatności nie jest najważniejszy.

Powoli skłaniam się ku vipower.pl.

A co sądzicie o hitme.pl?

Edytowano przez matema (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość finlandia

Radze poczytac ostatnie opinie o glowie przed wybraniem hostingu :) Bierz vipower

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kissi

ostatnie opinie ? te z kosmosu ? że blee ? i że coś tam głowa kopiuje i inne cuda na kiju bo nie czytałem całego...

, administracja powinna kontrolować konta a nie pozwalać na burdel... jeżeli jakaś firma lubi mieć burdel to fajnie :)

 

ps, wiem, że mam cięty język... ale taka prawda...

 

Weź pigułkę, nie wolno pomijać dawek bo potem się kończy takimi tekstami jak powyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zarejestrowałeś się tutaj tylko po to, aby wyrażać swoją przepełnioną szambem ocenę? Daj sobie lepiej na wstrzymanie i wracaj do pokebola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie to nie temat dotyczący sytuacji między Glowanet a GrandHost, tamten został zamknięty. Jedna osoba rzuciła by zapoznać się z tamtym tematem, słusznie, ale to matema jak będzie chciał to go znajdzie i sam wyciągnie wnioski.

 

matema:

Osobiście mam konto w glowanet i jeżeli chodzi o support wszystko działało sprawnie i szybko. Mam miejsce na serwerze tym z Holandii b/o transferu i z początku widocznym było ładowanie strony, widać było jak obrazki się pobierają. W sumie nadal widać. Nie jakoś wolno, ale jest to widoczne. Nie jest to też kwestia mojego łącza bo akurat ono jest szybkie. Ja mam tam póki co nie wymagający projekt więc mi to nie przeszkadza, ale powinieneś o tym wiedzieć. Ogólnie nie miałem problemów z tym hostingiem i mówię Ci to jako klient.

 

Co do vipower. Poczytaj opinie na forum. Klientem ich nie jestem więc powiedzieć wiele nie powiem, ale grzebiąc w tematach widziałem wielu zadowolonych z ich usług więc jeżeli tylko pasują Ci ich plan hostingowy, bierz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z mojej strony mogę polecić Glowanet. Kontakt wzorowy, serwery w PL stabilne. Przeniosłem się do nich ponad miesiąc temu i nie żałuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecę vipower.pl - świetny support i szybka pomoc w razie problemów.

 

Bezpośredniego kontaktu z głowanet niestety nie miałem i się nie wypowiem. Uruchamiałem tam strony i bardziej wymagające skrypty mogą mieć tam problemy.

 

Dla mnie ważną różnicą jest panel. Oba hostingi są stabilne, a preferuję DirectAdmin. W ViPower dają w podobnej cenie trochę więcej miejsca i transferu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Glowanet testowalem 3 miesiace i nie zauwazylem zadnego pada serwera. Moje skrypty dosc ciezkie na glowanet wyczytywaly sie blyskawicznie gdzie na innych serwerach wielu firm z tego forum bardzo slabo. Awarii nie bylo, uptime bardzo wysoki. Moge polecic serwer glowanet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz Tkacz

Ja polecam vihost.pl - ta sama marka co vipower, ale serwery w Niemczech dzięki czemu jest taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Korzystam z głowanet, całość działa bardzo stabilnie. Dobra lokalizacja serwerów. Nie mam żadnych problemów z dostępnością pomocy technicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Adam (GlownaNET) - moim zdaniem to zbyt nieodpowiedzialna osoba aby powierzyć mu swoje dane (poczytaj wątek o firmie)

 

Wyjąłeś mi to z ust. Też wybrałbym vihost/vipower.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Devil ma rację :) Vipower ma kilka rzeczy, przez które musiałem z nich zrezygnować ale jeśli masz projekt wart przynajmniej 1000 zł to nie można powierzyć takiej gotówki osobie, która tak dziecinnie zachowuje się wobec swoich klientów. ViPower może być dla Ciebie dobrym i stabilnym wyborem dla większych projektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Devil

Całe szczęście, że istnieją "czyjeś zdania" i "czyjeś poglądy", które nie do końca muszą być jednolite z prawdą.

Znowu zaczynamy wątek, z którego 9/10 osób ( łącznie z Tobą ) wyciąga jakieś poryte wnioski ?

 

@Pawel_15

Tutaj nie ma czego rozdrapywać, zadufana w sobie społeczność jednogłośnie udowodniła Głowie, że zakupił on hosting w firmie GH a następnie umieścił na niej phpShella i wywołał stronę... tyle, bo na umieszczeniu i odpaleniu się skończyło a Głowie ukazał się magiczny wyciąg z danymi wszystkich klientów, numerami kont, rozmiarami butów i telefonów do dziewczyn/żon, a na serio, to pokazały się dane dotyczące kernela i innych badziewi, ohoho, Głowa jest prawdziwym hakerem !

 

@Tomick

Jak zachowuje się względem swoich klientów? Jak zachował się Głowa względem jakiegoś ze swoich klientów? Przytocz jakikolwiek post.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@KaMaZZ: O ile dobrze pamiętam to GrandHost był/jest klientem Głowy, kupił tam dedyka... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×