Skocz do zawartości
matema

vipower.pl czy glowanet.pl

Polecane posty

@KaMaZZ: O ile dobrze pamiętam to GrandHost był/jest klientem Głowy, kupił tam dedyka... :)

Zamówił jednorazową konfigurację być może dedyka też. Później serwer był rekonfigurowany, przy czym głowa nie miał z tym nic wspólnego. Na konto (które tam kupił) wgrał jakieś skrypty, które pomimo, że nie miałby prawa wyjść poza jego katalog to wyszły i to właściwie tyle. http://www.webhostin...post__p__250432

Edytowano przez wood (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tematem jest: vipower czy * Firma nie uzyskała akceptacji WHT *, więc proszę Cię KAMAZZ nie zabraniaj innym wyrażać swoje poglądy i opinie na tematy firm z wątka. Wiem, że skoczyłbyś za * Firma nie uzyskała akceptacji WHT * w ogień, ale przestań krytykować wszystkie opinie negatywne o * Firma nie uzyskała akceptacji WHT *. Nie rób tutaj offtopica. Pozwól wypowiadać się użytkownikom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytając Twoje wcześniejsze posty, jestem wstanie stwierdzić, że należysz do tzw. "ciemnej mocy WHT", więc żadnego poważniejszego posta się w tym momencie nie spodziewałem..

Wróć na ziemię, ochłoń, przeczytaj jeszcze raz moje posty, a następnie wysnuj jakieś wnioski, bo do tej pory są to kolejne insynuacje i chęć zbuntowania się przeciw światu, tak, jak robi to kilka osób, których nie będę wymieniał, bo zwyczajnie nie wypada.

Edytowano przez ^^KaMaZZ~.^ (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ciemnej mocy WHT"

 

Ja też należę do nich, Imperium jednak kontratakuje nadal.

 

Niech moc będzie z Nami, Tylko gdzie jest JarJar?

 

----

 

Dajcie już spokój, tego się czytać nie da już.

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

W związku z tym, że autor wątku dowiedział się, że w tym wyborze jest tylko jedno rozsądne wyjście, a dalsza część tematu to kolejna przepychanka temat dostaje zkillowany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×