Skocz do zawartości

szuwarek-mini

Użytkownicy
 • Zawartość

  157
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  3

szuwarek-mini wygrał w ostatnim dniu 29 Czerwiec 2016

szuwarek-mini ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

88 Pomocny

1 obserwujący

O szuwarek-mini

 • Ranga
  Stały użytkownik
 1. Pieczątka firmowa

  Może i Miłosz faktycznie od dłuższego czasu bardziej pasuje do elektrody, ale pytanie o pieczątki jest jednym z tych, "w którym sklepie kupić zgrzewkę wody". Więc rozumiem. Nie ma potrzeby zamawiać tego z cholera-wie-kąd. Osobiście robiłem pieczątki nawet w expres punkcie, w jednym z marketów w Krakowie i było dobrze. Podjechałem, ustaliłem, zmówiłem, odebrałem. Zobacz na swoją okolicę i poszukaj punktów z pieczątkami, zadzwoń, podjedź . Chyba, że masz jakieś niestandardowe potrzeby, wykraczające poza możliwości lokalnych firm .
 2. Domeny.pl wymusza opłatę za podanie authinfo

  Prosto z cennika. Nie jest to kwestia żadnej promocji, ot w przypadku chęci zmiany operatora domeny globalnej, z firmą żegnasz się dodatkową opłatą.
 3. Problem z certyfikatem SSL

  A jaki to certyfikat i jeśli to nie problem to podaj adres strony. Przetestuj certyfikat narzędziem: https://certyfikatyssl.pl/ssl-tools.html
 4. Poszukuję hostingu

  Musisz poszukać pomocy gdzieś indziej, tutaj nie można już prowadzić merytorycznej rozmowy. Nie można proponować konkretnych rozwiązań firm, zabrania tego regulamin. Chyba, że jest to firma na "N". Jej regulamin nie obowiązuje.
 5. [szukam] Konto reseller dla kilkunastu stron

  http://www.webhostingtalk.pl/topic/15768-opinierootnodenet/ Tutaj, tylko zmienili domenę globalną na polską.
 6. Otóż to. Brak wcześniejszych informacji o przejęciu forum, a jak zaczął się na forum rumor, to jedyną odpowiedzią jest oświadczenie ucinające wątek. Tak się dyskusji nie prowadzi.
 7. Regulamin serwisu internetowego

  Możesz też rzucić okiem na https://prokonsumencki.pl ja u nich brałem
 8. [shared?] Elementarny monitoring

  nazwa.pl zgodnie z pełną specyfikacją ma CRON 10 minut, na ŚDC brak informacji.
 9. Amazon Cloud Drive - prośba o pomoc

  Dropbox Advanced, sprawdzałeś? https://www.dropbox.com/business/plans-comparison
 10. [poczta] Alternatywa dla Poczta Pro

  Jeśli jesteś zadowolony z linuxpl.com, a jedynym problemem jest cena i za duża pojemność konta, spróbuj do nich napisać odnośnie indywidualnej oferty. Jeśli jednak zmiana spowodowana jest też niezadowoleniem i koniecznością czegoś "świeżego" poczekaj na oferty firm, ktoś na pewno coś podrzuci .
 11. BlazingFast Czy Hosteam VPS

  On napisał, że odpada OVH i mintshost. Nie Hosteam.
 12. Skoro najtaniej i najprostsza wizytówka to chyba najlepiej OVH. 12.29 PLN brutto za pierwszy rok za domenę PL, 49.99 PLN brutto odnowienie. W cenie masz hosting 10MB pojemności, 1GB transferu miesięcznie.
 13. [Szukam] (DARMOWEGO) hostingu VPS

  Ale umowę musi podpisać opiekun z tego co mi się wydaje. A gdyby rodzicie mieli wiedzieć o VPS to ich by poprosił o przelew. Niemniej sprytniej poprosić o 4 PLN na chrupki, a wyskoczyć na pocztę wypełnić blankiet - no ale Od siebie nic nie polecę. Jeśli już się czegoś doczekasz, to jak ktoś ewentualnie podaruje Ci kawałek swojego serwera dedykowanego. Kiedyś to się chociaż dzieci wysilały prosząc o sponsoring w zamian za reklamę, redagując mlekiem i miodem płynące opisy. Teraz za darmo daj i o nic nie pytaj. Myślę, że temat śmiało można zamknąć.
 14. Czytam forum na bieżąco. O Hekko i SuperHost sprawa jest jasna. Temat BH i MH był poruszany, ale nie zapamiętałem na czym ostatecznie stanęło. Dziękuję uprzejmie.
 15. To Ogicom, H88 w koncu przygarnęli pod skrzydła bizneshost i mintshost?
×