Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
BarMleczny

Wybór telefonu :)

Polecane posty

Witam mam mały problemik nie wiem co wybrać tyle tego że można oczopląsu dostać który telefonik według was jest godny zaufania?

do wyboru mam :

 

 

Edytowano przez BarMleczny (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już lepiej bierz tego Galaxy S.

Lepsza tandetna obudowa, niż coś, na co producent położył totalną laskę, jeśli chodzi o wyświetlacz, mam tu na myśli w/w Desire HD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie i tu jest problem bo wszystkie mi się podobają prócz sony ericsson jednak chyba bardziej skłaniam się ku IPhone 3GS ale sam jeszcze nie wiem wink.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY

Nie licząc paru ficzerów, wydajność podobna do IP3gs, za sprawą konieczności generowania większej rozdzielczości.

Edytowano przez N3T5kY (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie licząc paru ficzerów, wydajność podobna do IP3gs, za sprawą konieczności generowania większej rozdzielczości.

A co to, PC, że tak liczysz wydajność :)

 

+ Jakość ekranu

+ Lepszy aparat

+ Lepsza konstrukcja

 

To są ważne parametry a nie wyniki GPU, które i tak są lepsze od 3Gs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wybrałabym HTC HD2 naprawdę super telefon, miałam, więc wiem coś na ten temat :D A jak sobie zrobisz flash na Androida, no to wtedy jest suuuuuuuper..............

 

Obecnie mam HTC7 Trophy może nie jest tak dobry jak w/w, ale spełnia moje główne wymaganie - jest mniejszy od poprzednika i jak dla mnie lepiej trzyma się w dłoni :)

 

A zanim wybrałam HTC7 Trophy myślałam o Motorola Defy, ale się rozmyśliłam, bo Trophy jest poprostu śliczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi 16GB nie starczało :) parę filmów i jedna strona gier i trochę użytecznych programów. Jak iP to co najmniej 16GB jak nie chcesz tylko z niego dzwonić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak iP to co najmniej 16GB jak nie chcesz tylko z niego dzwonić :D

Dlatego to napisałem ;p

Ale osobiście wolałem sprzedać iPeka i kupić netbooka Asusa i Soniacza typu Walkman aka Cegła bo z iPhonem miałem strach na rowerze latać a praktycznie mp3 w telefonie mi wystarcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

8GB to nadto a 16GB to lekka przesada tongue.gif

 

Wybrałem dwa telefony które mi się podobają

 

Iphone 3GS vs HTC Desire HD

ale czytałem dużo recenzji na temat HTC Desire HD i tam jest ponoć bardzo słaby wyświetlacz wink.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytałem dużo recenzji na temat HTC Desire HD i tam jest ponoć bardzo słaby wyświetlacz wink.gif

 

Do tego stopnia, że stracił u mnie jakiekolwiek szanse, kiedy wybierałem teoretycznie telefon dla siebie, a szkoda, bo wykonany jest fajnie, no ale cóż, producent głupi to użytkownik nie może płakać, tylko powinien omijać syf szerokim łukiem.

Edytowano przez ^^KaMaZZ~.^ (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hio rolleyes.gif

 

Nie wiem czemu to zrobiłem ale siedziałem w salonie bite 2 godziny i im trułem dupę blink.gif (porównywałem te dwa telefony)

HTC Desire HD vs Iphone 3GS faktycznie HTC ma troszkę słabszy wyświetlacz ale jakość zdjęć i szybkość uruchamiania się oraz szybkie ładowanie stron www to coś pięknego Iphone 3GS dla mnie zamulał wczytywanie stron słabe brak obsługi flash ale za to ma lepszy wyświetlacz no i wspaniale odtwarza muzykę.

 

No oglądałem jeszcze Iphone 4 SUPER TELEFON !!!! wymiata wszystko jakość szybkość jednym słowem rewelacja.

Jednak jest on znacznie droższy od wyżej przedstawionych telefonów sad.gif

 

No ale podsumowując wybrałem HTC Desire HD ze względu na jego szybkość oraz na wygodę przeglądania stron www znając życie to za jakiś czas i to go sprzedam i trochę dołożę do Iphone 4 tongue.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że wyeliminowałeś samsung galaxy s - bo wg mnie jest to najlepszy z tych telefonów :) Szczególnie że przebija jakościowo wyświetlacz nawet IP4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×