Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
BarMleczny

Wybór telefonu :)

Polecane posty

Szkoda że wyeliminowałeś samsung galaxy s - bo wg mnie jest to najlepszy z tych telefonów :)Szczególnie że przebija jakościowo wyświetlacz nawet IP4

Miałem go również w ręku wyświetlacz może i fajny ale obudowa hm... totalna beznadzieja trzeszczała już w salonie wink.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest luźna, ale dla mnie wyszło to na plus. IP spada i jest pajęczynka. GalaxyS spada i się rozsypuje na 2 części, składasz i śmiga. Bez zadrapania :)

A wyświetlacz JEST lepszy :) Zresztą w necie jest mnóstwo testów ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY
IP spada i jest pajęczynka.

Chyba jak ktoś nim rzuca o ścianę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrandBB

ale czytałem dużo recenzji na temat HTC Desire HD i tam jest ponoć bardzo słaby wyświetlacz

 

Dlatego lepiej jest wybrać: SAMSUNG

 

Ma troszkę lepszy wyświetlacz wbudowanej pamięci 8GB możliwość rozszerzenia do 32GB.

 

Swoją drogą jeśli zamierzasz słuchać muzyki spokojnie wystarczy Ci muzyczna Nokia 5300 XM ( Głowa miał okazję z niej dzwonić jak był u mnie:P ). Generalnie przesiadłem się z tego telefonu na Samsung Corby i nie żałuję choć miałem opory bo wszyscy "szajsung szajsung, dotykowy, idzie zima, szybko Ci padnie" to akurat nie mam takich probelmów jak mają inni że siedzą i pocierają wyświetlacz tylko po to żeby im cokolwiek zadziałało. Omijam takie komentarze szerokim łukiem bo telefon świetnie się sprawuje.

 

Polecam Ci Samsunga bo naprawdę warto. Sam nie długo biorę ten telefon na umowę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba jak ktoś nim rzuca o ścianę.

 

No niestety właśnie nie. Centrum handlowe - idę z kolegą, gadamy, (mowa o ip3gs a nie ip4 ale myślę że podobnie się zachowują) telefon mu wypada z ręki - bez prędkości początkowej , pajęczynka. No i szybka + wymiana 400zł ;>

Edytowano przez Change (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×