Skocz do zawartości
cabana

Dyskusja LiderHost.pl

Polecane posty

Gość Lexmark
Oni nie zwinęli interesu. Otworzyli "nie mającą nic wspólnego z liderhost.pl" firmę liderhost.eu

Nie ma to jak mydlenie oczu.

Przecież było pisane że LiderHost.pl to LiderHost.eu, nikt nikomu nie mydli oczu, gdyby się nie utożsamiali to była by zupełnie inna nazwa a nie zmiana końcówki

Tylko że po jego polityce podejrzewam ba jestem pewien że nie ma czego przejmować.

To że firma źle wygląda w internecie, nie znaczy że nie ma klientów (stacjonarnych) z miasta.

Czy to juz koniec przygody profesjonalnej firmy

Ona cały czas istnieje. już ponad rok. Jakoś się utrzymuje i dalej jest.

Widzę, że najwięcej do powiedzenia mają "wielkie firmy", które niewątpliwie osiągneły sukces, jescze działają

Z tego co widzę, rzadko użytkownicy się wypowiadają, raczej tylko firmy, na temat innych firm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Przecież było pisane że LiderHost.pl to LiderHost.eu, nikt nikomu nie mydli oczu, gdyby się nie utożsamiali to była by zupełnie inna nazwa a nie zmiana końcówki

Niestety mylisz się. W wykasowanych już postach użytkownik LiderHost wyraźnie pisał, że LiderHost.eu to firma, która nie ma nic wspólnego z LiderHost.pl.

 

Nawet w tym temacie: http://www.webhostingtalk.pl/topic/29064-opinie-liderhosteu/ właściciel tego forum tak sugeruje (podejrzewam, że na podstawie wiadomości jaką dostał od firmy LiderHost.eu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdmagc

Niestety mylisz się. W wykasowanych już postach użytkownik LiderHost wyraźnie pisał, że LiderHost.eu to firma, która nie ma nic wspólnego z LiderHost.pl.

 

Nawet w tym temacie: http://www.webhostin...ie-liderhosteu/ właściciel tego forum tak sugeruje (podejrzewam, że na podstawie wiadomości jaką dostał od firmy LiderHost.eu).

 

 

No ciekawe, tylko miałem propozycje kupna obu tych serwisów w jednym pakiecie, od jednej osoby, reprezentującej oba te serwisy.

Propozycja miała do tego wiele emocji względem osób wyrażających się negatywnie na oba w/w serwisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lexmark vel LiderHost.eu, cierpisz na jakieś rozdwojenie jaźni, czy co?

Wypowiadanie się w trzeciej osobie w stosunku do swojej firmy to takie troszkę dziwne jest :)

Edytowano przez kafi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

Oj cierpi, cierpi. Zamiast tu bić pianę zajął by się zwracaniem należności tym poszkodowanym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lexmark

To co jest napisane w temacie opinie, jest błąd.

 

LiderHost.pl to LiderHost.eu

 

Na zdrowy rozum, jeśli Firma LiderHost.PL ma złą opinie czy ktoś świadom robił by LiderHost.EU ?

 

To jedna i ta sama firma, wszystko rozchodzi się o to iż osoba która to prowadziła robiła to bardzo nieudolnie i zmieniła się całkowicie ekipa, chodziło o to iż firma jest ta sama, zmieniła się końcówka z PL na EU i ekipa nic więcej.

 

Także proszę mnie nie utożsamiać z Panem K.L

 

Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdmagc

No tak, więc skoro jawnie sie przyznajesz, że ty to firma w/w to teraz do ciebie wszystkie roszczenia wzgledem firmy. ekipa to ekipa, ale roszczenia zostają do firmy a nie do ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lexmark

Owszem.

 

Osoba - odpowiedzialna za to co się stało, zaś Firma organ odpowiedzialny za tą osobę.

 

Firma musi uregulować wszystkie nieścisłości względem klientów innych osób, lecz osoba która to zrobiła cały "cyrk" to już Firma w własnym zakresie musi wyjaśnić sprawę z tą osobą która powodowała konflikty.

 

Takie jest moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lexmark
Firma to firma. Błąd pracownika jest błędem firmy.

Dokładnie jestem tego samego zdania, bo jaki był by świat jak by było inaczej.

Np. Wysyłam pracownika do podpisania kontraktu, podpisuje, przyjmuje gotówkę i znika!

Do kogo osoba podpisująca kontrakt ma pretensję? Do Firmy, czasem firmy wypierają się, że pracownik już nie pracuje itd itp.

Ale co to kogo interesuje ? Podpisując kontrakt, ogólnie wszystkie czynności pracownika...

Firma wyjaśnia jak każda firma powinna to z osobą poszkodowaną.

Firma wyjaśnia to z osobą która jest odpowiedzialna za błąd (Pracownik) według własnych procedur.

Pracownik popełniając błąd był zatrudniony i pracował legalnie, za jego błędy odpowiada firma ale on odpowie przed firmą.

Źle mówię?

Edytowano przez Lexmark (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilka pytań do użytkownika @Lexmark.

1) Czemu nie skorzystasz z konta LiderHost, które już na tym forum istnieje, tylko najpierw piszesz sobie w trzeciej osobie, jaka to ta firma jest cacy, zupełnie nie wskazując, że masz z nią coś wspólnego; a teraz nagle jednak się stałeś przedstawicielem LiderHost.eu... Dziwnawe.

 

Druga rzecz. Troszkę ciężka do udowodnienia przez można by rzec niekompetencję ekipy moderacyjnej forum, ale.

Jest sobie taki oto post: http://gamehostingtalk.pl/liderhost-eu-opinie-klientow-t-4574.html#pid36016

Dał bym sobie głowę uciąć, że na tym forum widziałem to wklejone dwukrotnie... przez użytkownika Lexmark.

Niestety, jako, że przenoszenie do KOSZa postów traktowane jest dosyć wybiórczo, to ciężko będzie to teraz udowodnić.

 

Trzecia: czy pan Lexmark jest w stanie podać (może nie mi, ale np. administracji...) uwierzytelnione (poprzez skan dokumentów) swoje imię, nazwisko i pełnomocnictwo stwierdzające, kto tak naprawdę to jest i co ma z firmą Tapir-Liderhost wspólnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NIe wiem dokładnie o co chodzi z tą firmą, jednak pamiętam jakie cuda wyczyniał ich pracownik? wspólnik?.

Ponoć nie była to jego firma (właścicielem byłą jakaś kobieta), co wcale mnie nie dziwi.

Jendak na miejscu nowego własciciela lub nawet poprzedniego właściciela napisałbym sprostowanie na forum, tak aby zacząć nowy start już bez problemów.

 

"Błędy popełnia każdy, tylko nie każdy się do nich przyznaje ... "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pink

Proponuję powołać komisję śledczą w sprawie liderhosta, kto za? :)

 

swoja droga, nazwa liderhost jest już spalona wiec na miejscu nowego wlasciciela pomyslalbym o czyms nowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lexmark

Informację którą teraz dostałem, jest następująca.

 

Według właścicielki tak jak to powiedział "pink"

 

swoja droga, nazwa liderhost jest już spalona wiec na miejscu nowego wlasciciela pomyslalbym o czyms nowym.

Dlatego z ważywszy że właścicielka nie ma żadnej wiedzy. P. K.L nie wywiązał się z zobowiązań i żerował na jej niewiedzy, nie jest w stanie zaufać już, więc zdecydowała się na kompletne zrezygnowanie z tych że usług na które została namówiona i czuje się oszukana.

Tak więc chyba oficjalnie mogę przedstawić stanowisko iż firma NIEWYPAŁ - Ginie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrandBB

Temat dotyczy LiderHost.pl. Skoro sprawa została wyjaśniona i Firma o nazwie LiderHost.pl nie istnieje bo chyba ten temat tego dotyczy a nie wywodów typu:

 

A: Nie! To LiderHost.eu!

B: Nie znasz się! To LiderHost.pl

 

To proponuję zakopać topory wojenne i zamknąć temat który do niczego nie prowadzi. Skoro właściciel wyrobił sobie taką markę albo w jakiś sposób zawinił to nie jest to nasz problem. Opinie opiniami ale wzajemnie sobie dogryzacie.

 

Jeżeli właściciel owej marki oprzytomnieje i będzie chciał posłuchać dalszych opinii na temat swojej Firmy wówczas poprosi moderatorów o otworzenie tematu.

 

Jak dla mnie temat ten powinien być zamknięty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o mnie to jest to dla mnie przekręt pełną gębą a użytkownik Lexmark nabija się z Nas, jako z niezbyt inteligentnej społeczności, czarując jakimiś bajkami o pracownikach, pracodawcach, niecnych zakulisowych działaniach i tak dalej.

 

Właścicielka tak bardzo zainteresowana hostingowym biznesem że nie może sama tutaj nic napisać, mimo że posiada taką wiedzę by w ciągu 2 tygodni znaleźć zupełnie nową ekipę do prowadzenia zupełnie nowego biznesu ? OMG. Nie mamy 12 lat (przepraszam tych co mają tutaj te 12 lat) i nie jesteśmy idiotami. Wypraszam sobie.

 

Proszę drogi użytkowniku Lexmark: co byś nie napisał, dla wszystkich praktycznie jesteście już przegrani. By wyjaśnić taką sprawę musiałbyś posługiwać się szczegółami a nie ogólnikami ( to tak na początek).

 

Edit: i jeszcze to idiotyczne zachowanie z Twoim tuszowaniem związku z lidehost.

 

Edit2: mam na sprzedaż bmw e46 za 10 tys zł, 2.0 150KM - wystarczy mi tylko wpłacić 40% zaliczki, jutro wysyłam pocztą. za tydzień zmieniam nick (korzystając z odpowiedniej opcji na forum) i umywam ręce. A potem będę opowiadał bzdury że to nie ja, że to ten za mną.

Postulat Crazylukiego: Internet tylko dla dorosłych (ewentualnie można to nagiąć - dojrzałych).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×