Skocz do zawartości
cabana

Dyskusja LiderHost.pl

Polecane posty

Dziwne te dedyki z Wirtualizacją OpenVZ jakaś nowość ?

 

Pisałem do nich maila, bo miałem zamiar zamówić. Obiecywali 2 tyg. temu że poprawią ofertę . Widać właśnie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tłumaczyłem Wam jak to idzie z NASK. Oni sami się dopraszają o wpis na ich stronie, wystarczy tylko załatwić wszystko z nimi, nie trzeba nawet wcześniej integrować systemu. Tak było gdy sam w zeszłym roku pracowałem w firmie która jest partnerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz Tkacz
This account has been suspended.

Either the domain has been overused, or the reseller ran out of resources.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Astron

Byłem w ogóle zaskoczony, że LiderHost był w stanie ubiegać się o partnera NASK itd. Za dużo chyba chcieli na sam początek.

Znając liderhost z poprzedniego roku (widziałem jak wyglądała strona), wszelkie różne dziwne transformacje i strony to wydaje mi się, że to jeszcze nie koniec, może się mylę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Dążenie do rozwoju firmy jest ważne. Myślę, że to może być początek czegoś większego, tym bardziej że obecnie na rynku brakuje firmy która ma chęć się rozwijać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marder

Dążenie do rozwoju firmy jest ważne. Myślę, że to może być początek czegoś większego, tym bardziej że obecnie na rynku brakuje firmy która ma chęć się rozwijać.

 

Wybacz że zapytam, ale czy czytasz wątki do których się dopisujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

firma zmieniła adres na liderhost.eu i nie chce być utożsamiana z aktualnym adresem i usługami które tam występują/działały/były. Także proszą o opinie ale pamiętajcie że to teraz inna firma, inni ludzie oraz inna jakość:-)

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Inna firma... GUS na dzień 4.02 pokazuje nadal Tapir-Liderhost.

Dział KONTAKT zawiera dokładnie te same dane osobowe właściciela firmy i owego "pełnomocnika".

 

Więc co to za brednie?

Może po prostu chęć lekkiego ukrycia wcześniejszych machlojek tu opisywanych (a to nielegalny whmcs, a to podejrzenie nielegalnego szablonu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak ja wyślę info do administracji, że domena wht.pl mi się należy, bo mam takie widzimisię, to też automatycznie administracja mi ją odda :P ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale jaka NOWA opinia?

I co to kogo tak naprawdę obchodzi, że dodatkowych ludzi zatrudniliście?

Działajcie dalej i pokażcie, że teraz jakość się poprawiła.

 

Niestety, czarnego PR tak łatwo nie wypierze poprzez takie chwyty, jak zamiatanie pod dywan starych brudów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@up: Stosuj częściej znaki przestankowe, błagam! Twoje zdania ciężko jest przeczytać na jednym oddechu. Przez ich długość i błędy językowe w nich występujące odechciewa się wchodzić na Waszą stronę.

Swoją drogą ciekawy pomyśl z prestashop :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Otóż Kamilu, te drobne znaczki mają ogromne znaczenie!

Poprawiają czytelność Twojej wiadomości, często również umożliwiają właściwe zrozumienie wypowiedzi.

Można nawet stwierdzić, że to, co w normalnej rozmowie zawierasz w swojej intonacji i mowie ciała, tu, na forum, zastępują właśnie znaki interpunkcyjne.

 

Pamiętaj również o tym, że Twoje wypowiedzi na forum (jak również w każdym innym miejscu) są wizytówką firmy.

Sam z pewnością nie zakupiłbym nawet najmniejszego, współdzielonego konta w firmie, której przedstawiciel narusza w rażący sposób podstawowe zasady ortografii czy interpunkcji.

 

Temat ten jakiś czas temu był poruszany na forum. Wnioskiem końcowym było to, że wiele osób zasłania się papierkiem o dys.... (w miejsce kropek wstaw sobie odpowiednią dysfunkcję - dysgrafię, dysortografię, dyskalkulię, ...), natomiast wystarczyłaby odrobina dobrej woli, wklejenie wysyłanej przez siebie wiadomości do edytora tekstowego, który posiada moduł sprawdzania pisowni, poprawienie podstawowych błędów i przed naciśnięciem tego szarego przycisku, przeczytanie wiadomości na głos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro firma jeszcze nie ruszyła to po co trujecie głowe administracji informacją o zmianie domeny??

 

P.s. Kto chce dysk twardy za darmo ?? ;)

http://host.liderhos...?id_product=116

Jak za darmo ... A przesyłka 36,90 ..

 

Nie wiem czy smiać się czy płakać . Czy są serwery dedykowane z wirtualizacja OPEN VZ i panelem zarządzania hyperVm. Bo z tego co Oni podają to chyba są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taka mała wskazówka.

Nie wiecie np. co to HTTP Basic Authorization?

Skoro nie gotowe, to po co jest to dostępne publicznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zamknij tę stronę, ustaw dostęp na swoje IP w .htaccess, czy normalne logowanie właśnie w nim i po sprawie. A tak jojczysz, choć piszesz, jak jakiś gimnazjalista. Nowa strona również tak wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×