Skocz do zawartości
cabana

Dyskusja LiderHost.pl

Polecane posty

@Liderhost.eu

Ale wcześniejsza wasza strona też była "nie ukończona" . Bo poprostu rozbawia mnie wasza oferta serwerów dedykowanych.

Po co dajecie do publicznego użytku stronę która nie jest skończona ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to czas zamknąć wątek.

Jak strona zostanie skończona, o ile zostanie, to temat będzie ponownie otwarty.

Narazie to Liderhost prowokuje was do robienia hałasu o firmie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Radzę omijać firmę dalekim łukiem ;)

 

W styczniu ogłosiła konkurs na pewnym forum. Do wygrania było ponad 100 konsol do gier (xbox, ps3, ps2 i psp) + po 3 gry do każdej konsoli, jaką się wylosowało. Trzeba było tylko wykupić hosting i wpisać kod promocyjny. Więc wykupiłem hosting, wpisałem kod promocyjny, postawiłem stronę, a po jakimś czasie cały hosting LiderHost był niedostępny... Gdy postanowili wrócić, od razu napisałem na GG w sprawie mojego hostingu oraz konkursu... Poniżej zamieszczam część rozmowy.

 

A więc, co z kontami?

niebawem będą pzywrucone ... acz kolwiek w celu weryfikacji prosimy o wyslanie danych na maila admin@liderhost.eu oraz login do konta w celu jego weryfikacji

 

rozumiem, a co z konkursem?

zostal rozwiazany z wiadomosci wiem ze juz 5 osob otrzymalo nagrody

 

tak? a gdzie są wyniki

niestety nie ma ich to dluga historia

 

było grubo ponad 100 nagród, a pan mówi o 5?

ale jesli bral pan udzial ... uzytkownikow bylo malo z tego kazdy dostal nagrode

kazdy dostaje po 1

 

można o kontakt do osoby zajmującej się tym konkursem? najlepiej telefoniczny

my jesteśmy prociderem

 

a zna pan wyniki? chciałbym zobaczyć, co takiego wylosowałem

Tak oczywiscie prosze wpierw wyslac wszystkie dane o ktore prosilem na maila wtedy dostanie pan szczegolowe opisy

 

kiedy moge liczyć na odpowiedź?

Prosze o cierpliwość napewno dziś otrzyma pan odpowiedz

 

To są najważniejsze fragmenty pierwszej rozmowy. Oczywiście na maila nic nie dostałem, więc postanowiłem zadzwonić. Pierwszy raz nikt nie odebrał, dopiero za drugim razem jakaś kobieta (podobno sekretarka), odebrała i tłumaczyła mi, że mają 14 dni na odpowiedź. Spytałem się o konkurs i o hosting, ale nic nie chciała mi powiedzieć. Ciągle zbywała mnie, więc na końcu mnie poniosło i powiedziałem jej "to spie****aj". Po chwili, przyszedł do mnie mail:

 

Z numeru ********* - rozmowa była nagrywana.

 

Sprawa zostaje zgłoszona na Policje w celu wyjaśnienia sprawy.

 

Odpisałem:

 

Dobrze, proszę jeszcze napisać, co z tą nagrodą oraz z moim hostingiem?

 

Jak można się domyślić, odpowiedzi brak. Postanowiłem drugi raz napisać na Gadu-Gadu. Poniżej najważniejsze fragmenty:

 

witam, można wiedzieć co z moją sprawą? na razie dostałem tylko notke o policji

Podczas rozmowy telefonicznej odniusł się Pan nie grzecznie do sekretarki

 

rozumiem, a co to ma do rzeczy?

To iż według polskiego prawa każda rozmowa z konsultantem jak i maile oraz forma gg jest rejestrowana, z ważywszy na przeszłość i niecenzuralne słownictwa zniewage presonelu oraz obrazy w kierunku firmy firma wynajeła prawnika. Pana sprawa również trafiła do prawnika i w najbliższym czasię na drogę sondową.

 

to już wiem, ale co z moim hostingiem i nagrodą?

Pana hosting zostanie przywrócony na dniach wszelkie wiadomości na temat uruchomienia otrzyma pan drogą mailową, dla każdego klienta któremu hosting uległ wyłączeniu otrzymuje 2x dni w których hosting nie działał

 

na dniach, można prosić o konkretną date?

Z informacji jakie mi wiadomo otrzymujemy informacje że klienci ktorzy brali udział czynny w konkursie nagrody zostaja powoli dostarczane. czas realizacji nie jest nam znany my posredniczymy.

Niestety nie mam zadnych informacji od administratora i nie moge podac konkretnej daty moge powiedziec ze do konca tygodnia bedzie wszystko działać prawidłowo

 

można prosić o dane do firmy, która wysyła nagrody i zna wyniki?

Wiadomości są wysyłane według kolejnosci jesli nie otrzymał pan wczoraj maila tzn iż jest mnustwo zgłoszeń prosze byc cierpliwym napewno otrzyma pan maila moze to byc w kazdej chwili. Dane są jawne i zamiescimy informacje na stronie aby nie bylo nie domowien

 

W jakim czasie?

do końca tego tygodnia nie potrafie okreslic panu konkretnej daty oraz godziny

 

Więc czekałem i dla pewności postanowiłem jeszcze wczoraj napisać, fragmenty:

 

już wiadomo coś w sprawie mojej nagrody, serwera?

Wysłaliśmy do pana maila

Prosze sprawdzic skrzynke lub spam

 

Ja:Od maila o policji, nic nie doszło.

Lider:Zawiadomienie też jeszcze nie przyszło? niebawem się spewnością pojawi. Zaraz dam zlecenie ponowienie maila z wysokim priorytetem

 

Tak więc rzekomo miałem dostać coś na maila, nic nie doszło. Tak więc, jak Pan to wyjaśni? A może napisze Pan, tak jak w innym temacie:

 

aha i tam jest podpisane ze to ja ? ;/ hmm wyjaśnie to...

 

Może Pan nic nie organizował...? Czy zamierza Pan to jakoś wyjaśnić?

 

Podsumowując, tak jak napisałem. Jeśli wybierać jakąś firmę pod hosting, to LiderHost skreślać jako pierwsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marshall
A więc, co z kontami?

niebawem będą pzywrucone ... acz kolwiek w celu weryfikacji prosimy o wyslanie danych na maila admin@liderhost.eu oraz login do konta w celu jego weryfikacji

 

Ewidentnie trochę czasu temu było widać że reseller właściciela liderhostu był zablokowany czyżby nie opłacony jak licencja whmcs ?

 

Gość z liderhostu się nastawia na szybki zarobek nie mając pojęcia o hostingu, nawet nie wie że to nie jest łatwy kawałek chleba.

 

 

 

Witamy w firmie LIDERHOST.eu. Oferujemy tani i profesjonalny hosting dla firm jak i dla osób prywatnych na serwerach w Polsce.Nasze atuty: Automatyczna aktywacja konta, Obsługa PHP 5, MySQL5, baz MySQL, kont FTP, brak limitu pojemności baz MySQL (limitowane objętością konta), Rozszerzenia MySQLi i SQLite, Mechanizm InnoDB, Mechanizm PDO dla MySQL i SQLite, Obsługa Pear, Cgi, Mod_rewrite, phpMyAdmin PL, Kopie bezpieczeństwa, Panel Direct Admin PL, IMAP, Poczta przez www (Squirrelmail, AfterLogic, Roundcube Webmail i Horde), Ochrona antyspamowa, Ochrona antywirusowa, Własne filtry poczty, Funkcja catch-all, Autorespondery, zadania Cron, Własne strony błędów, Statystki odwiedzin AWStats, Dostęp do logów serwera, Biblioteka GD library, Biblioteka iconv, Zend, Biblioteka Freetype, Biblioteka CURL, Wildcard, Obsługa htaccess, Dowolna ilość katalogów na hasło, Bezpłatna pomoc techniczna, ZAPRASZAMY

 

 

Sam nie potrafi nic napisać na swojej www tylko klonuje wszystko od innych np : hekko.pl

 

 

żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli w/w fragmenty rozmów z p. Liderhost są prawdziwe to jestem wstanie wywnioskować, że owy Pan cierpi na zaburzenia osobowości i skrajnie niską samoocenę, które to są czynnikiem wpływającym na tego typu groźby organami bezpieczeństwa.

Dodatkowo, z tego, co można wyczytać, owy Pan ma problem z porozumiewaniem się w ojczystym języku, co świadczy, albo o niskim poziomie wyedukowania owego człowieka, albo z kolei o dysfunkcji typowej dla większej części współczesnej młodzieży zwanej dyzmózgią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będzie "smród"

 

Przeciesz jestem niezrównoważony a tego tak prosze Państwa nie zostawie choć miał bym ciągnąć to 5 lat i zostać bankrutem!

Już się tak nie sap, bo brzuszek Ci się drogi, młody człowieku, spoci, a osobiście nie chce mi się już Twoich zażaleń czytać.

Pod tego typu posty jak Twoje polecam portal samosia.pl, tam będą wstanie Ci pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autor nie zezwalał na ujawnienie treści prywatnej na publicznym forum...

Tylko dowcip jest taki, że autor może sobie nie zezwalać, ale odbiorca może mieć to tak naprawdę w dupie*

 

* - chyba, że przez publikację ujawnia rzeczy uznane jako "tajemnica firmy".

 

Ciekawe, kiedy pan Lieder znowu zmieni TLD i będzie ściemniał, że to znowu nowa zupełnie firma i z poprzednią nie ma nic wspólnego.

 

 

A odnośnie właściwego tematu, czyli opinii o samej firmie.

Stronka internetowa zajefajnie czytelna.

Aby zobaczyć, co nam oferują, należy przejść ścieżkę

Strona główna > Hosting > Konta Biznes > Biznes 1 > Biznes 1 (miesiąc)

i wtedy naszym oczom ukazują się zaprezentowane w dosyć ciekawy sposób parametry serwera.

Dla innego pakietu ścieżkę wyboru trzeba ponowić (lub wpaść na pomysł wybrania kategorii Konta Biznes ze strzałkowego menu.

 

Jeśli komuś starczy cierpliwości na analizę, co LiderHost ma do zaoferowania, to gratuluję ;)

 

Nie mówiąc już o bardzo polskiem języku i wręcz uwielbieniu jakichkolwiek znaków interpunkcyjnych.

 

LiderHost.eu ma racje piszac ze juz nie bd odpisywal na tym forum

Tylko, że on tak już w kilku innych postach też pisał i ciągle jednak coś dokleja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A można prosić jakieś informacje, kiedy dostaniemy swoje nagrody? Już nie pytam o hosting...

 

LiderHost.pl przekierowane na demotywatory?

 

Administrator forum jak i... zostały już powiadomione o tym fakcie sprawe niech rozstrzygnie osoba kompetentna!

 

Jak i kto? Nie wierzę, że policja, czy sąd, prokurator itd. Zawiadomienie miałem dostać, a jak na razie to nic nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marshall

I znów , pojawiam się i znikam pojawiam się i znikam

 

demotywatory.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie ciekawi oferta serwerów dedykowanych, najtańszy kosztuje 99zł/ mies, a najtańszy VPS o dużo gorszych parametrach kosztuje 60zł/mc - gdzie tu logika?

Chociaż czytając powyższe wypowiedzi, właścicielowi tej firmy jej brak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja spewnością tego tak nie zostawie ... a spewnością właścicielka firmy tez tego tak nie zostawi!

Może najpierw powiadom Ją, tak aby widziała jakie cuda na forum tworzysz.

 

Nie pisz że wszyscy się uwzięli na Ciebie. Przychodzisz co jakiś czas a forum, robisz zamieszanie jak huragan i potem cisza, skrobiesz nowe cudne oferty i wtedy znowu od początku. Złap sie chłopie za głowę, pomyśl i utwórz coś porządnego, jak nie masz pojęcia na jakiś temat to zatrudniasz osobę która Ci doradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość od LiderHost:

firma od wczoraj prawnie już nie istnieje

 

Ciekawe, czy za miesiąc wrócą z nową nazwą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy jestem jedynym nabitym w liderhost bo nikt tu o tym nie pisze

domen, ani serwera dedykowanego po wpłacie nie zobaczyłem nigdy

 

do sądu z tym czy na policję?

Edytowano przez zlotowinfo (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na policję z numerem konta + maile korespondencyjne. Dodatkowo zahacz o urząd skarbowy, no chyba że policja się wszystkim zajmie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

 

Wykupiłem w ich firmie około 2 miesięcy temu serwer dedykowany + w ten sam dzień przelałem im pieniążki. Byłem zapewniany ze serwer niedługo powinienen być już dostępny. Do dnia dzisiejszego serwera ani pieniążków nie otrzymałem.

Kiedy poprosiłem o zwrot pieniędzy otrzymałem informacje:

 

Zwrot pieniędzy otrzyma Pan w terminie do 14 dni.

Opinia na tym portalu/forum nie ma dla nas najmniejszego znaczenia, posiadamy 1800 zadowolonych klientów

 

Pozdrawiam

 

Minęło 15 dni, pieniążków na koncie nie widzę. W dniu wczorajszym cala sprawę wraz z korespondencja mailową z nimi zgłosiłem na Policje.

 

Dla zainteresowanych przetoczę maile od Administratora LIDERHOST.

 

Oczywiście zwrot jest w trakcie realizacji.

Rozumiem niecierpliwość ale takie mamy procedury i niestety musimy odczekać swoje gdyby to było normalne konto zwrot jest w ciagu 5 minut ale z wzgledu na inne czynniki to troche niestety trwa.

 

Prosimy o cierpliwość

 

Pozdrawiam

 

 

Dzień 13:

Witam owszem...

Z wiadomości jakie uzyskałem przelew zostanie dokonany w dniu jutrzejszym godzina jednak jest mi nieznana!

 

 

Dzień 14:

Cisza...

Dzień 15:

Cisza...

Dzień 16:

Wysłałem im informacje na temat zgłoszenia sprawy i otrzymałem odpowiedz:

 

Niestety nie mam dostępu do konta. Nie mogę uzyskać potwierdzenia. Informacja jaka widnieje w systemie jest potwierdzająca wpłatę z Banku Pko żubr na rachunek:

~~~~~~~

 

Jeśli chce Pan to wyjaśniać zapraszamy do siedziby lub po przez drogę którą Pan opisał

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy to juz koniec przygody profesjonalnej firmy :) ?

 

 

Domena liderhost.pl została zarejestrowana w serwisie AfterMarket.pl, największej w Polsce giełdzie domen internetowych.

 

Giełda AfterMarket.pl to ponad 80000 atrakcyjnych domen internetowych na sprzedaż. Jesteśmy najszybciej rozwijającym się rejestratorem domen w Polsce, któremu zaufało już ponad 20000 klientów. Najniższe ceny, najprostsze procedury, najlepsze oferty - oto dlaczego warto korzystać z naszych usług!

 

 

A co z umową z firmą NASK ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pink

Czy to juz koniec przygody profesjonalnej firmy :) ?

 

 

 

 

A co z umową z firmą NASK ?:)

 

Nabijając się publicznie zachowujesz się tak samo "profesjonalnie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisałem tego posta celowo gdyż nie lubie jak ktoś coś obiecuje i nie dotrzymuje słowa i po jakimś czasie zwija interes.

 

I to nie jest nabijanie się lecz uwaga dla osób które poszukują jakiejś usługi aby wystrzegali się tego typu obietnic ze strony właściciela firmy o superlatywach.

Edytowano przez freecast.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pink

Napisałem tego posta celowo gdyż nie lubie jak ktoś coś obiecuje i nie dotrzymuje słowa i po jakimś czasie zwija interes.

 

I to nie jest nabijanie się lecz uwaga dla osób które poszukują jakiejś usługi aby wystrzegali się tego typu obietnic ze strony właściciela firmy o superlatywach.

 

Skąd pewność, że zawsze będziesz w stanie zapewnić właściwą obslugę swoich klientów i funkcjonowanie biznesu?

 

Wypadek, choroba, zdarzenia losowe i freecast może skończyć tak samo jak liderhost.pl - to się dotyczy wszystkich firm, które są prowadzone jako jednoosobwe firmy lub firmy mającego jednego właściciela.

 

Dobra wola tu nie wystarczy, dlatego nie warto w ten sposób pisać o porażkach innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Napisałem tego posta celowo gdyż nie lubie jak ktoś coś obiecuje i nie dotrzymuje słowa i po jakimś czasie zwija interes.

 

I to nie jest nabijanie się lecz uwaga dla osób które poszukują jakiejś usługi aby wystrzegali się tego typu obietnic ze strony właściciela firmy o superlatywach.

 

 

Oni nie zwinęli interesu. Otworzyli "nie mającą nic wspólnego z liderhost.pl" firmę liderhost.eu

Nie ma to jak mydlenie oczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie czytam i tak j przypominają mi się wypowiedzi dawnego właściciela castpol.pl;) Może klienci liderhost też będą mieli szczęście i w końcu firmę przejmie ktoś kto ma większe pojęcie o prowadzeniu biznesu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie czytam i tak j przypominają mi się wypowiedzi dawnego właściciela castpol.pl;)

 

Tylko że po jego polityce podejrzewam ba jestem pewien że nie ma czego przejmować. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pink

Tylko że po jego polityce podejrzewam ba jestem pewien że nie ma czego przejmować. :)

 

Widzę, że najwięcej do powiedzenia mają "wielkie firmy", które niewątpliwie osiągneły sukces, jescze działają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×