Skocz do zawartości
cabana

Dyskusja LiderHost.pl

Polecane posty

DNS-y są do poprawy jak najbardziej, to chyba nie czepianie się? a jak darmowy hosting może być krzakiem? tak samo jak płatny... jedynie straty ograniczają się do tego co było na serwerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

widze te same osoby ktore jada po wszystkich i to mnie drazni zero delikatnego upomniania nikt nie jest idealny ale co jakas firma sie pojawi to te same osoby wiecznie sie czegos czepiaja jak by to mialo zmienic ich losy ;/

 

co wejde na jaki kolwiek post opinie itd to zawsze jedna i ta sama osoba pisze jest do d albo to jest zdno jeden schemat rozna budowa zdan ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie czepiacie się, a po drugie, jak darmowy hosting może być krzakiem dry.gif

 

Skro pokazanie/wytknięcie błędu uważasz za "czepianie się" - powodzenia zostało mi tylko życzyć bo "dziurek"* jest jeszcze kilka...

 

*takich przez które serwerek może być niedostępny - nie mój cyrk nie moje małpy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ sorxes ja się odnosiłem do tego że ja darmowy hosting prowadze, a nie liderhost  dry.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@cabana ok rozumiem ;)

 

tylko mowie ze drazni mnie ocenianie po okladce ... skoro ja mial bym oceniac po okladce tych firm ktore oczerniaja inne to polowe bym zamknol za ta wlasnie okladke lub support przez gg :) pelen profesjonalizm ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liderson

Ludzie czy wy jesteście normalni ? Bez obrazy ale to temat opinia a zamieniła się ona w kłótnie i przekomarzanie.

 

To kompletnie nie logiczne. LiderHost jest jaki jest cały czas staramy się udoskonalić nasze usługi tak aby każdy był zadowolony co do Sorxes zgadzam się z nim tylko pod tym względem że:

 

Zapraszam do 14 dniowego testu i wypowiadania się w tym temacie ;)

 

Dziękuje i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, już można komentować? :P

 

Wasza strona jest jedną z bardzie niedopracowanych merytorycznie, jakie ostatnio widziałem. Mam po kolei pisać czy zatrudnicie copywritera do napisania porządnych tekstów?

 

Z chęcią wziąłbym najtańszy pakiet na testy, ale jeśli mam być szczery - zwyczajnie Wam nie ufam i nie powierzę swoich danych osobowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Picek

 

Czekamy na obietnice liderhost, wykaz/dokument który potwierdzi że znajduje się pośród partnerów NASK.

 

 

Jeżeli mają porozumienie z NASK to nie mogą tego zrobić, w sensie udostępnić go bo jest tam zastrzeżenie.

 

Wpis na stronie partnerów nask dostaną pewnie jak przejdą testy implementacji. Widząc jednak stan strony to protokół EPP będzie wyzwaniem nie do przejścia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Astron

W odniesieniu do komentarza właściciela na youtube- nie to wcale fajne nie jest i na miejscu Liderhosta bym wcale takiego filmiku nie wypuszczał, jeszcze jestem ciekaw skąd mają muzykę, czy to własna czy może jednak (tak mi się wydaje) skopiowana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marshall

Na dodatek ten Desingn na stronie internetowej pobrany z Scriptmafia.org klon Brainhost.ro

 

 

W usługach ma Tworzenie Stron Internetowych pewnie przy użyciu szablonów z Scriptmafia.org :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na dodatek ten Desingn na stronie internetowej pobrany z Scriptmafia.org klon Brainhost.ro

U lalalal! Nie wiedziałem tego.

 

W sumie wszystko zaczyna się układać w logiczną całość. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY

.htaccess moze sluzyc do innych celow...

 

Kiedys patrzylem do nich to byl legal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marshall
.htaccess moze sluzyc do innych celow...

 

 

Może ale w tym przypadku do ukrycia prawdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marshall

Nie trzeba sprawdzać to widać od razu.

Tester potwierdza wszystko.

 

 

This domain is not authorized to be using WHMCS.

Please report the url to the installation to us

 

Nieposiadający licencji prowadzi forum z wsparciem do WHMCS

whmcs.com.pl

Zapraszam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marshall
To ja już nie pytam kiedy będzie wpis do Nasku.

 

Hosting z Resellera i salon fryzierski ? zamiast się z tym kryć to jeszcze się pokazuje na stronie internetowej widać obecność hekko.pl gdzie byś nie spojrzał.

 

Upadnie to szybko.

 

 

Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A chciałem brać u nich dedyka, Intel Xeon Quad-Core 4 GB ramu i 2 TB transferu co za cenę 100 zł miesięcznie wydaje się śmieszne. Poczekam na oficjalne stanowisko na ten temat firmy LiderHost.

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Intel Xeon Quad-Core 4 GB ramu i 2 TB transferu co za cenę 100 zł

 

 

 

Dziwne te dedyki z Wirtualizacją OpenVZ jakaś nowość ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Hosting z Resellera i salon fryzierski ? zamiast się z tym kryć to jeszcze się pokazuje na stronie internetowej widać obecność hekko.pl gdzie byś nie spojrzał.

 

Upadnie to szybko.

 

 

Miłego dnia.

 

Nie, żebym bronił Liderhost, ale co złego jest w hostingu z resellera w początkowym okresie działalności firmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym akurat nie jest nic złego.

Gorzej z tym już prawie są partnerem NASKu, już prawie mają licencję na WHMCS (którego używają), już prawie zniknęli (tzn się wyciszyli).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiele firm zaczyna od resellera i to dobrze, niskie koszty utrzymania, pomoc profesjonalnego administratora to dobry start dla nowej firmy.

Nie ma w tym nic złego, a nawet jest plus, właściciel firmy zaczyna myśleć poważnie o biznesie, a nie idzie na całość i potem sprzedaje konta za grosze aby zapełnić serwer i go utrzynać.

 

Pewnie wiele osób byłoby ździwionych, gdyby wiedziało jak wiele firm hostingowych występujących w Google jest na resellerach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×