Skocz do zawartości
wesolak

Poszukuję VPS/Cloud

Polecane posty

Witam, poszukuję najlepiej Cloud-a z możliwością instalacji Windowsa. Co do parametrów mogą być najniższe byleby udźwignęły Windowsa i 1 niewielką aplikację, dysk nawet 2gb starczy, transfer ok. 100GB. Jeżeli nie da się chmurki może być VPS, lokalizacja całkowicie obojętna, byle taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą: hitme.net.pl/xen_windows.php.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oferta kusząca ale niestety szukam czegoś tańszego. Maszyna ma służyć do tego żeby uruchomić na niej malutki skrypt (bota) oglądającego filmiki w pewnym serwisie i na dodatek tylko kilka razy w miesiącu, przez pozostałe dni serwer będzie stał nieużywany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oferta kusząca ale niestety szukam czegoś tańszego. Maszyna ma służyć do tego żeby uruchomić na niej malutki skrypt (bota) oglądającego filmiki w pewnym serwisie i na dodatek tylko kilka razy w miesiącu, przez pozostałe dni serwer będzie stał nieużywany.

 

Podaj kwotę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co, doceniam pomoc ale pisząc " lokalizacja całkowicie obojętna, byle taniej" miałem na myśli naprawdę coś taniego;p Z początku planowałem coś do 50zł ale naprawdę ciężko będzie to znaleźć i w sumie nawet ok. 70zł mógłbym zapłacić. Patrząc na oferty hitme, statnet jest to cholernie drogo... Za tą cenę Host Europe (pierwsza lepsza oferta z brzegu) oferuje praktycznie 100% lepsze warunki. Sądzę, że cena tych dwóch firm bierze się właśnie z lokalizacji. Tak więc raz jeszcze powtarzam "lokalizacja całkowicie obojętna, byle taniej".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie zejdzie ci niżej, bo patrząc na koszt samego windowsa, to nie za bardzo się da, żeby to było opłacalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrzałeś na ofertę RPS w ovh.pl ? z windowsem wyjdzie jakieś +/- 60zł

 

Dzięki nie patrzyłem ale oferta w sam raz dla mnie. A tak z ciekawości, naprawdę w USA nie znacie nic tańszego? Przy niskim kursie dolara nie wyjdzie taniej w jakiejś budżetówce amerykańskiej?

I jeszcze jedno, ma ktoś może vps-a/dedyka z windowsem i może chciałby sprzedać mi konto na uruchomienie tej 1 aplikacji, raz/dwa w miesiącu na parę dni? (Byłoby jeszcze taniej:P)

 

--Edit

 

Opłata aktywacyjna w OVH przekreśla jednak tego RPS-a :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Budżetowo w USA to np. http://swvps.com/windows-vps.html

Ale niestety, poniżej avg 60zł/mc nie znajdziesz, bo sama licencja prawie tyle kosztuje, a co dopiero jeszcze sprzęt+łącze+support...

 

I właśnie o coś takiego mi chodzi:) przy dzisiejszym kursie ten vps kosztuje niecałe 55zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a nie widzisz, że on chce windowsa ? jak to zrobisz na openVZ bo nie wiem

 

1 Naucz się czytać ze zrozumieniem (nie oferowałem koledze swojej oferty VPS)

2 Napisałem autorowi tematu ze taniego VPSA z Windowsem nie znajdzie co widac w powyzszych ofertach :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×