Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
diabliczka

[wirtualny] poszukuję serwera na prywatna stronę www

Polecane posty

Witam, jestem nowym użytkownikiem forum.

Moja prośba jest następująca: zamierzam zrobić stronę www (hobbystyczną) i spróbować umieścić ją na serwerze, jednakże jestem początkująca w tym temacie. Chciałabym, aby użytkownicy forum pomogli mi jaki wybrać hosting (przede wszystkim parametry i cenowo niedrogi) i domenę (przeglądałam oferty firm hostingowych i czytałam opinie, ale dalej nie mam pojęcia, którą wybrać).

Z góry wszystkim dziękuję za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Trochę za dużo ogólników.

 

Wiesz, dla mnie parametry i cenowo niedrogie może być VPS z DA za stówę miesięcznie : P

 

Ile masz kasy, co to za strona będzie, na czym Ci zależy dokładniej z cechami hostingu... a co do domeny, to jest jeszcze dłuższa historia.

Jaki serwis, o czym itd. bla bla.

 

Stanowczo za mało info...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za rozsądne pieniądze czyli np. 10zł netto za pl i przedłużenie 45zl netto w OVH.

 

 

Jeżeli chodzi o hosting w Polskiej lokalizacji z cPanelem zapraszam tutaj: http://hitme.net.pl/hosting_www.php

Jest możliwość udostępnienia dowolnego pakietu na okres testowy, zapraszam do kontaktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prosimy zapoznać się z ofertą MZone Group:

 

Serwery z panelem administracyjnym cPanel: http://www.mzhost.co...arehosting.html

Serwery z panelem administracyjnym Directadmin: http://www.mzhost.co.uk/shareda.html

 

Polecam serwer SW2000 lub SW2000DA, roczny koszt utrzymania serwera to tylko 45 złotych.

Aktualnie trwa promocja WIOSNA, gdzie przy zamówieniu można otrzymać 15% zniżki, po zniżce koszt obniżony zostaje do: 38,25 PLN brutto.

Na wspomniane serwery przysługuje 14 dniowy i nie zobowiązujący test.

 

Serwer SW2000 to:

 

  • 2 GB powierzchni dysku
  • 30 GB transferu na miesiąc
  • SQL, FTP, IMAP oraz wiele wiele więcej
  • Promocja na zakup certyfikatów Rapid SSL.

Całkowity koszt serwera ze zniżką wynosi tylko: 38,25 PLN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą:

 

ViS Start

240 GB transferu rocznie

4 GB pojemności serwera

7 dni testu

Panel DirectAdmin

SLA 99,8% w skali miesiąca.

Baz danych: 5 szt.

Cena: 50zł netto / rocznie + polecam zerknąć na moją stopkę :P

 

Markowe serwery HP w Polsce z dyskami SAS 15 RPM w RAID5 + zaawansowany serwer www: LiteSpeed (podstawowe informacje o nim znajdziesz na naszej stronie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za rozsądne pieniądze czyli np. 10zł netto za pl i przedłużenie 45zl netto w OVH.

 

Jeżeli chodzi o hosting w Polskiej lokalizacji z cPanelem zapraszam tutaj: http://hitme.net.pl/hosting_www.php

Jest możliwość udostępnienia dowolnego pakietu na okres testowy, zapraszam do kontaktu.

 

 

Przejrzałam Pańską ofertę i byłabym zainteresowana pakietem Start za 39 pln/rok w promocji za 32 pln/rok. Czy parametry tego pakietu ten są dogodne na umieszczenie strony wykonanej w systemie cms?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co CMS to różne obciążenie, nie można tak uogólniać B)

 

Hmm, stronka będzie zawierała informacje i porady, nie zamierzam wrzucać plików do ściągania, nie będzie żadnych filmów. Obrazki i zdjęcia tak, zamierzam zrobić ją w Jomla. Naprawdę nie wiem ile przeznaczyć na to miejsca na serwerze B) Jakie informacje jeszcze podać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm, stronka będzie zawierała informacje i porady, nie zamierzam wrzucać plików do ściągania, nie będzie żadnych filmów. Obrazki i zdjęcia tak, zamierzam zrobić ją w Jomla. Naprawdę nie wiem ile przeznaczyć na to miejsca na serwerze B) Jakie informacje jeszcze podać?

 

Jeśli jest to nowa strona nie powinno być problemów, ten pakiet powinien wystarczyć.

Miej jednak na uwadze że z czasem strona sie rozwija, tym samym zwiększa się zużycie zasobów i obciążenie.

Całkiem szybko być może będziesz musiała zmienić pakiet na wyższy, ale na start napewno wystarczy.

 

Najlepszy pakiet na start to około 2 GB miejsca oraz 20 GB transferu na miesiąc, już po miesiącu w zasadzie wiesz czego będzie Ci brakować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Astron

Jak ma być budżetowo to wydaje mi się, że dobry będzie pakiet mini w GłowaNET, z domeną .pl wyjdzie za pierwszy rok ok. 30zł-40zł. W drugim i tak 50zł za domenę, a hosting bez zmian pewnie będą mieli, więc wychodzi chyba najtaniej w Polsce. Na początek na pewno wystarczy.

 

Arko- jakiej domeny? Bo regionalne za tyle też można. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×