Skocz do zawartości
kaczus

[Kolokacja] Niemcy

Polecane posty

Witam wszystkich użytkowników owego forum dyskusyjnego po dość znaczącej przerwie.

 

Panowie, chciałbym abyście poradzili mi serwerownie u naszego zachodniego sąsiada - głównym atutem mają być jak najniższe czasy połączeń zarówno dla Polaków jak i Anglików (Holandia i inne kraje mile widziane). Interesuje mnie tylko i wyłącznie kolokacja, ew. bardzo mocne serwery dedykowane w okolicy ~48GB ramu i Quad-Xeonów ~56xx.

 

HostEurope.de wypada dość imponująco, lecz nie prowadzą oni kolokacji - dziwi mnie ten fakt. Czy mają coś oni do ukrycia? Dodam, że chcę uruchomić duży projekt, który wymaga ogromnego bezpieczeństwa jak i zaufania w stosunku do Usługodawcy.

 

Z góry dzięki za wszelkie propozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za dostarczenie: Probe-networks.de - dość ciekawe czasy, aczkolwiek czy istnieje coś jeszcze tak bardzo wydajnego jak HostEurope.de ?

 

Hetzer.de - dość wysokie czasy połączeń.

SerweryDlaCiebie.pl również zostały zweryfikowane - wysoki ping, brak kolokacji

 

PS. Jakie według Niemców DataCenter jest godne rekomendacji? (Porównanie, Polacy -> ATMAN/WDC)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hetzer.de - dość wysokie czasy połączeń.

SerweryDlaCiebie.pl również zostały zweryfikowane - wysoki ping, brak kolokacji

 

Ja bym sprawdził to jeszcze raz... bo co najwyżej pingi powinny się różnić w okolicach do 5 ms... nie więcej, a oferta hetznera jest naprawdę dobra.

 

myloc.de

netdirekt.de

ngz-server.de = unitedcolo.de

 

I jeszcze zapomniałem dopisać:

http://www.plusserver.de/

Edytowano przez ViPower (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę polecić Speedbone w Berlinie.

 

Napisz na priv to dam namiar na dobrego handlowca od nich, mówi po angielsku i po niemiecku, z adminami także idzie się w obu językach porozumieć.

 

Od lat utrzymuję tam pewne zasoby i jestem bardzo zadowolony, przez kilka lat mieli może jedną "wpadkę". To, z czego nie byłem super-zadowolony, ale to w żadnej lokalizacji, to usługa remote-hands. No, może poza Beyond.pl w Polsce - tam raczej nie ma co narzekać. Jeśli jednak masz porządną, przekierowaną konsolę, nie powinno to stanowić większego problemu.

 

A ile U masz do skolokowania i jakie przewidujesz pasmo, może sensownie będzie podłączyć się do naszej szafy w Berlinie? Zapraszam na priv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ta różnica, nawet i 2-3 ms jest dla nas kluczowa - pragniemy pozyskać jak najlepsze środowisko.

 

Na początkową kolokację przewidzieliśmy po 3 maszyny dwu poziomowe (500W hot-swap) z sukcesywnym zwiększaniem przepustowości pasma, które na jedną maszynę będzie maksymalnie wynosiło 50mbps.

 

//Edit

@ViPower - bardzo dziękuje za rzetelną pomoc PLUS PIĘĆ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zagadaj do plusserver (ogólnie s4y, ale całkiem inna obsługa/jakość itd) tam naprawdę jest dobrze i również z nimi po angielsku można porozmawiać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

rh-tec.de

velia.net

cs-arena.com

 

Dino Strzeminski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×