Skocz do zawartości
maivo20

[Kupię] Potrzebny dostęp do dedyka, zapłacę!

Polecane posty

Witam

 

Potrzebuje dostęp do dedyka, a nie stać mnie aby wykupić własnego, dlatego jeżeli ktoś ma dedyka i chce przyrobić, proszę się ze mną skontaktować po więcej szczegółów.

 

Interesuje mnie tylko "umowa" przez allegro, dla bezpieczeństwa obojga, więc właściciel będzie wiedział że mu nic nie namieszam.

 

GG: 22125553

E-Mail: maivo20@gmail.com

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Interesuje mnie tylko "umowa" przez allegro, dla bezpieczeństwa obojga, więc właściciel będzie wiedział że mu nic nie namieszam.

 

Tak z ciekawości od kiedy transakcja na allegro jest jakimkolwiek synonimem bezpieczeństwa ? Mi się zazwyczaj wydawało, że to najłatwiejszy sposób żeby zostać orżniętym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości od kiedy transakcja na allegro jest jakimkolwiek synonimem bezpieczeństwa ? Mi się zazwyczaj wydawało, że to najłatwiejszy sposób żeby zostać orżniętym.

 

Może nie dokońca bezpieczne, ale lepiej mieć czyjeś dane niż nie mieć ;)

 

Nie znam się na tych VPS'ach itp., ale potrzebuje dostęp do zdalnego pulpitu oraz żeby serwer nie miał limitu transferu, jak ktoś zainteresowany to niech pisze po więcej szczegółów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bo ktoś jest durniem i Ci da dane do serwera dedykowanego, skoro nie masz wiedzy hmmm masz widzę niebywałe fantazje ;)

 

Kup VPS i zapłać adminowi aby wgrał ci jakiś zdalny pulpit, przez ten czas, który czekasz na jakiegoś "głupka" już byś miał to zrobione i się bawił...

 

Ps, nie ma serwerów bez limitu danych, limit zawsze JAKIŚ jest.

Pozdrawiam.

 

Nie mam fantazji, może ktoś ma serwer na którym nie trzyma czegoś nie wiadomo jak ważnego, ja potrzebuję tylko dostęp do uploadowania plików, nic więcej na serwerze robić nie będę. Więc się nie mądrz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam fantazji

 

Oj chyba masz. U nas nowy admin nawet nie dostanie dostępu do wszystkich serwerów odrazu, Ty chciałbyś aby ktoś obcy dał Ci hasła do swojego dedyka.

Zakup sobie serwer VPSz jakieś firmy lub dedyka z Livenetu (tam chyba najtaniej), chyba nalepiej tak będzie dla Ciebie i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×