Skocz do zawartości
damekr

Serwer VPS z możliwością P2P

Polecane posty

Witam, tak jak w temacie chciałbym się dowiedzieć czy słyszeliście o Vpsie, na którym można sobie zainstalować klienta sieci torrent i swobodnie pobierać...

 

Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

O dziękuję bardzo :) O to mi chodziło... A jeszcze jedno miał ktoś tam uruchomionego rtorrenta cały czas przez miech i nie zablokowali VPSa?

 

I jeszcze jedno jest jeszcze jakaś inna oferta bo tutaj cena troszkę wysoka..;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kopaczka

Jak niema w regulaminie, że nie można używać rtorrenta to Ci raczej nie mogą zablokować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrozum. Nikt Ci nie da VPS z gwarantowanym łączem 100mbit. Jak będziesz wykorzystywać taką rurkę przez dłuższy czas zakłócając innym użytkownikom spokój (i nie chodzi o to że będziesz korzystać z rtorrenta) to każą Ci się wynieść lub przytną łącze do minimalnej prędkości na jaką podpisałeś umowę.

 

A nie myślałeś nad kimsufi ? dobierzesz jakiegoś kumpla i macie tanio serwerek.

 

dopiero doczytałem. 9$ to drogo. To w takim razie polecam nie wyłączanie komputera - będziesz wtedy rozsądniej pobierał i zdążysz wszystko wyseedować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tzn mi chodzi konkretnie o 9$ za 30GB to raczej mało a nie ogółem. Ale tez powiedzmy sobie szczerze trudno jest w torrentach wykorzystywać całe łącze przez cały czas prawda? Nad kimsufi bym się nie zastanawiał gdyby nie opłata instalacyjna;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

damekr: bardzo łatwo, szczególnie na chodliwych towarach (np jakieś obrazy iso linuxów) ;-)

Bierz kimsufi - 3TB na 100mbit a potem 10mbit cały czas. zrobisz na tym sensownie 4-5TB ruchu na p2p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh, ludzie chcieli by jak najwięcej za jak najmniej i bez żadnych zobowiązań, bez żadnej odpowiedzialności i bez żadnych limitów..

Jak fajnie zwłaszcza dla mojej firmy, że z takimi "Klientami" rozwiązywane są umowy lub są informowani aby sobie szukali innych firm.

Powodzenia..

no-comment

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bierz kimsufi - 3TB na 100mbit a potem 10mbit cały czas. zrobisz na tym sensownie 4-5TB ruchu na p2p.

Hehehe i dostanie bloka na serwerek :)

 

Jak dobrze pamiętam OVH kiedyś już zrobiło akcje blokowania serwerów za p2p...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zrobiło, zrobiło, ale niezbyt szeroko zakrojoną. Wpisz seedbox w google i zobacz skąd jest większość wyników;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szczególnie że to będzie jeden z 'gorszych klientów' - wymagający 100% uptime, 100mbit i niezamulającego serwera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szczególnie że to będzie jeden z 'gorszych klientów' - wymagający 100% uptime, 100mbit i niezamulającego serwera.

 

Niby dlaczego tak sadzisz ? :)

Byłem teraz w santrex wiec jestem pewny ze logout.pl wytrzymam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie pewnie że wziął bym kimsufi bez zastanowienia ale opłata instalacyjna mnie przeraża ;/ Gdyby nie to to spoko można by taki serwerek na dwie osoby wziąć i by wyszło po ~35zł... Apropo Logout.pl oferta niczego sobie ale łącze 5Mbit/s inaczej trzeba dopłacić gruuubo:(

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kopaczka

Dałem Ci link do hostingu.

I spełnia Twoje wymagania.

Przejrzyj ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dałem Ci link do hostingu.

I spełnia Twoje wymagania.

Przejrzyj ofertę.

 

Zdecydowałem się na ofertę firmy Santrex zobaczę wezmę na początek najtańszy wariant i zobaczę jak to działa pod obciążeniem... Alę myślę że będzie ok. Chociaż opinie o tej firmie są niezbyt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×