Skocz do zawartości

Gdzie mają się pojawiać informacje o nowościach na WHT?  

54 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Gdzie mają się pojawiać informacje o nowościach na WHT?

    • Tylko na Forum
      21
    • Tylko na Facebook itp.
      3
    • I Tu i Tu
      30


Polecane posty

Bez sensu Tomaszu. Całkowicie bez sensu. Natychmiast zmieniajcie pod wyższą rozdzielczość. W domu mam 2000 pikseli szerokości, nie rajcuje mnie fakt, że dwa okienka z wht.pl mi się zmieszczą.

 

Osobnego CSS dla ie6 nie zrobiliście...

 

Dymek z dhosting się nie mieści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podziękuj tym użytkownikom, którzy nadal korzystają z rozdziałki 1024x768 :lol: Niestety nadal to prawie 1/4 to musieliśmy nowy wygląd dopasować do ich potrzeb.

 

Wiesz, tworzenie strony pod użytkowników nettopów to lekka przesada :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

adblock blokuje mi wygląd strony :/

calutki styl i grafiki, chyba coś nie tak z nazewnictwem plików ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale nam się forum zmieniło  ;) na lepsze, ale ja mam hp w1907v i rozdzielczość 1440x900 i do kitu mi się patrzy na taki wąski ekran. Usuńcie te reklamy albo dajcie nad forum i pod menu. I wgl. można usunąć te najnowsze tematy i wpisy na blogu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

Taka szerokość ma plusy - lepiej czyta się krótsze wypowiedzi. Natomiast elaboraty na a4 już gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

uzywam 1280x1024 i brakuje mi tych ok 150px..

 

Ciesz się, że nie używasz 1600x1200. Może i mam przestarzały monitor CRT, ale na 21" przy niezbyt wygórowanej rozdziałce 1600x1200 właśnie dziękuję cały czas twórcom Opery za genialną funkcję powiększania całej strony (jadę na 160% i jest ideolo). Po przełączeniu na 2048x1536 bez powiększenia całe forum wygląda jak scrollbar (muszę powiększać już do 200%) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciesz się, że nie używasz 1600x1200. Może i mam przestarzały monitor CRT, ale na 21" przy niezbyt wygórowanej rozdziałce 1600x1200 właśnie dziękuję cały czas twórcom Opery za genialną funkcję powiększania całej strony (jadę na 160% i jest ideolo). Po przełączeniu na 2048x1536 bez powiększenia całe forum wygląda jak scrollbar (muszę powiększać już do 200%) ;)

Przy rozdziałkach 1600 i więcej to chyba nie masz otwartego tylko jednego okna? Ja na Full HD mam po lewej forum a po prawej komunikatory, mniejsze programy itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy rozdziałkach 1600 i więcej to chyba nie masz otwartego tylko jednego okna? Ja na Full HD mam po lewej forum a po prawej komunikatory, mniejsze programy itp.

 

1920x1080px i wht na pełnym ekranie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy zamiast dymku w którym pojawia się nazwa tematu i data ostatniego posta możecie dać sam napis? Często przeglądałem forum z góry na dół i "rzucałem okiem" co nowego, a teraz trwa to 10 razy dłużej.

Chciałbym mieć możliwość "zwinięcia" najnowszych tematów i wpisów na blogu.

 

Cały styl ładny, ale quote zupełnie do niego nie pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×