Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
shive

memory_limit i wpływ na działanie serwisów

Polecane posty

Witam

 

Szukając odpowiedniego dla siebie konta wygrzebałem kilka interesujących ofert, jednak wszystkie posiadają ograniczenie dostępnej pamięci do 16MB. Chciałbym prosić osoby znające się na rzeczy lub posiadające serwisy na takich kontach o radę, czy warto je wybierać. Nie wiem czy taki limit będzie miał znaczący wpływ na działanie serwisu na PHP/MySQL - 3000 wizyt / 30000 odsłon na dobę. Można bez obaw wybrać pakiet z limitem, czy lepiej poszukać innego?

 

Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrick

Kazdy server ma limit w php ..

Limitem defaultowym ustalonym przez developerow php jest 8 MB.

Wiec 16 to i tak powiekszona liczba, jezeli na serverze wspoldzielonym byly by zbyt duze limity to moglo by dojsc do zapchania go trefnym skryptem ktory by zarl i zarl pamiec.

 

Mysle 16 MB to sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

shive, limit jest taki jak ustanowila firma, a skonfigurowal administrator. Jest wiele sposob na ustawianie limitow dla procesor, nie musi byc to z wykorzystaniem wymienionej przez Ciebie opcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie uruchomisz PHPBB by Przemo + super hiper dodatki w rodzaju "superb hightech deluxe gold addon" zostanie Ci jeszcze nadwyzka ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nteresuje mnie tylko, czy nie wyłożę się na takim limicie, jak 16M. To chyba dość ciężko przewidzieć...

to zrob testy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrick
No właśnie nie ma Uśmiech... e9.pl / hosteurope.de nie udostępniają żadnych kont testowych.

 

jakis problem wez hosting ktory ma konta testowe .. albo w hosteurope vps'a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że VPSem trzeba się zajmować, a ja nie mam na to czasu, ani nie jestem ekspertem. Ale chyba zaczynam się dogadywać z hosteurope.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×