Skocz do zawartości
qckq

VPS budget

Polecane posty

Witam, chciałbym kupic (tani budzetowo serwer VPS) (Lokalizacja "Niemcy - lecz jak najnizszy ms(opoznienie)) (ewentualnie polska)

procesor : najlepiej equal share

Ram ok. 256-512 max

transfer : ok 200GB.

 

Propozycje pod tematem proszę pisac, z góry bardzo dziekuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może IP TESTOWE vpsów delimiter (3 lokalizacje)

- Frankfurt

- Paris

- San Jose

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

serwerydlaciebie.pl - nie polecam - kontakt kupić ok, sprzedać ciężej.

 

statnet.pl - polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

serwerydlaciebie.pl - nie polecam - kontakt kupić ok, sprzedać ciężej.

 

Nie rozumiem dokładnie twojego zdania? Można rozwinąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie będę dokładnie opisywał mojego problemu tylko dam przykład:

 

Mail1 klient:

Czy można kupić serwer xx na okres jednego miesiąca, jak będę zadowolony to przedłużę o kolejny miesiąc i tak dalej...

Support:

Tak oczywiście, jakaś notka z regulaminu, cena itp.

 

Mail2 klient:

Czy można poprosić o test wg. regulaminu bla bla na okres 24h?

 

Support: Brak odpowiedzi od dlugiego czasu

 

Czekają na zakup, a później zapewne kontakt się urywa jak będzie problem, to jest tylko pośrednik ale nic takiego nie ma na ich stronie ;-) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mail2 klient:

Czy można poprosić o test wg. regulaminu bla bla na okres 24h?

Support: Brak odpowiedzi od dlugiego czasu

Czekają na zakup, a później zapewne kontakt się urywa jak będzie problem, to jest tylko pośrednik ale nic takiego nie ma na ich stronie ;-) .

 

Witam,

 

Posiadamy tylko kilka vpsów testowych i więcej niestety nie wyczarujemy... Dziś zostaną wysłane kolejne 4 serwery testowe, więc może i do Pana trafi.

Proszę również zauważyć, że nie jest Pan jedynym naszym klientem, a zapytań o testy vpsów/serwerów dedykowanych jest naprawę wiele i każdy doczeka się do swojej kolejki. Również trafił się okres świąteczny (wolne i te sprawy) i jest mniej osób w bok'u.

 

Nie ukrywam również, że jeżeli komuś nie podobają się nasze usługi może zakupić u bezpośredniego providera, a naprawdę nie jeden wracał do nas już z powrotem lub z prośbą o pomoc z serwerownią w Niemczech (a jest dość 'ostra' jeżeli chodzi o warunki dla Polaków).

 

 

Pozdrawiam i życzę w nadchodzącym Nowym Roku wszystkiego najlepszego, oraz więcej cierpliwości na serwery testowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Posiadamy tylko kilka vpsów testowych i więcej niestety nie wyczarujemy... Dziś zostaną wysłane kolejne 4 serwery testowe, więc może i do Pana trafi.

Proszę również zauważyć, że nie jest Pan jedynym naszym klientem, a zapytań o testy vpsów/serwerów dedykowanych jest naprawę wiele i każdy doczeka się do swojej kolejki. Również trafił się okres świąteczny (wolne i te sprawy) i jest mniej osób w bok'u.

 

Nie ukrywam również, że jeżeli komuś nie podobają się nasze usługi może zakupić u bezpośredniego providera, a naprawdę nie jeden wracał do nas już z powrotem lub z prośbą o pomoc z serwerownią w Niemczech (a jest dość 'ostra' jeżeli chodzi o warunki dla Polaków).

 

 

Pozdrawiam i życzę w nadchodzącym Nowym Roku wszystkiego najlepszego, oraz więcej cierpliwości na serwery testowe :(

 

 

Witam.

Z oferty vps test skorzystam ponieważ nadal potrzebuje taniego serwera, lecz można było wysłać maila z informacją o braku vps ;-)

Widać firma nie jest aż tak zła, po teście napiszę czy moja opinia była prawidłowa.

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałbym kupic (tani budzetowo serwer VPS) (Lokalizacja "Niemcy - lecz jak najnizszy ms(opoznienie)) (ewentualnie polska)

procesor : najlepiej equal share

Ram ok. 256-512 max

transfer : ok 200GB.

 

Propozycje pod tematem proszę pisac, z góry bardzo dziekuję.

Jak bardziej jakościowo to http://statnet.pl

Jak bardziej budżetowo to http://serwerydlaciebie.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak bardziej budżetowo to http://serwerydlaciebie.pl

 

Czy ja wiem budżetowo, sam korzystam z tych vpsów i jak najbardziej pracuje mi się na nich idealnie nie ma z nimi najmniejszego problemu.

Fakt nie mamy możliwości zmiany ustawień ich, typu zmiana ilości rdzeni/mocy CPU itd, ale jak za tą cenę i względem wg. mnie parametrów jest pierwsza klasa : )

 

Dodam na zakończenie, iż na pewno w przyszłym roku powstaną VPS'y na naszych maszynach również w Niemczech i wtedy tak naprawdę dopiero się zacznie :(

 

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm, jako by nie patrzeć host1.eu to serwerydlaciebie.pl ;-)

 

np. ta sama infolinia Infolina (22) 219 5388 i ten sam wygląd strony ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt nie mamy możliwości zmiany ustawień ich, typu zmiana ilości rdzeni/mocy CPU

I o to mi się właśnie rozchodzi. Nie mówię o możliwości zmian, tylko gdyby była możliwość posiadania dla określonego planu określonej mocy a nie z X rdzeni byłoby idealnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm, jako by nie patrzeć host1.eu to serwerydlaciebie.pl ;-)

 

np. ta sama infolinia Infolina (22) 219 5388 i ten sam wygląd strony ;-)

 

Tak firma ta sama, inna marka, inne serwery, inne DC, inne SLA :(

Wszystko jest inaczej odnośnie obsługi klientów, oraz w roku 2010 również będzie wiele zmian na lepsze oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

serwerydlaciebie.pl - nie polecam - kontakt kupić ok, sprzedać ciężej.

statnet.pl - polecam

 

Ok, wstępnie mówię, iż kontakt się poprawił ;-)

Testowy sprzęt dostałem i opłacę na miesiąc.

Wstępnie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dalsza część już jest nieco mniej ciekawa, piszę post pod postem z wiedzą o tym, iż tak nie wolno, może skrypt połączy posty, nie wiem.

 

1stycznia wykonałem przelew za serwer testowy, dziś otrzymałem email z wiadomością

Witam Serdecznie,

 

 

Właśnie zostaje wyłączony Panu serwer testowy, mamy nadzieje iż spisywał

się dobrze ;)

 

Dziwne, że pisałem z dwiema osobami, a wyłączyła jedna z nich...

 

Kolejna część przygód wkrótce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1stycznia wykonałem przelew za serwer testowy, dziś otrzymałem email z wiadomością

1 stycznia to święto, 2-3 to weekend, więc wypada, że twój bank przelew wyśle dopiero w jutrzejszej porannej sesji elixir.

A poza tym - z tego, co u nich widać, to serwery testowe to typowe testówki rotacyjnie udostępniane klientom. A chcąc mieć pełny serwer, to chyba trzeba by złożyć normalne zamówienie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konto w mBank'u (przelewy od ręki).

Chodzi o to, że pomiędzy supportem nie ma komunikacji.

 

Witam,

 

 

Serwer testowy to serwer testowy i niestety nikomu ich nie dajemy. To są

stałe serwery testowe.

Jeżeli chodzi o nowy wpłaty jeszcze nie posiadamy, ale po zaksięgowaniu

przez nas pieniędzy mamy max 48h, ale w 95% przypadków przy vps'ach jest

to tego samego dnia,

więc proszę się spodziewać jutro vps'a ;)

 

 

Więc serwery mają typowo testowe na sztywno, a szkoda.

 

+ Duży plus za kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak między supportem nie ma komunikacji?

Użytkownik Fiercio wyjaśnił całą komunikację.

 

Serwer testowy otrzymał Pan na okres 24h i w sumie wyszło ile ? 3 - 4 dni z tego co pamiętam.... także proszę powstrzymać się od zbędnych komentarzy na temat naszej firmy.

Bo na pewno nie jest to potrzebne... Zawsze Pan może zadzwonić i wyjaśnić sytuacje + proszę pamiętać, iż dziś jest Niedziela.

Na maila dostał Pan odpowiedź 5 minut temu.

 

//edit

widzę, że nawet została tutaj umieszczona ;)

 

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@conra

Super... załóż jeszcze dziennik internetowy jak to zamówię swojego pierwszego VPSa w serwerydlaciebie...

Nie wiem ale jakoś mnie odrzuca od takiego zachowania. No ale jak lubisz i moderatorom to nie przeszkadza to miłej zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie polecam serwerydlaciebie.pl

 

Opłaciłem na kwartał, po mięsiącu chciałem zrezygnować z powodu sposobu wirtualizacji procesora, o czym nie piszą przy zamawianiu, a który jest gorszy nawet od OpenVZ gdzie CPU i jego czas jest dzielony na 1-4 rdzenie, a nie 16.

 

Nie chcą zwrócić kwoty za te pozostałe jeszcze miesiące, a vps i tak juz nie jest mi potrzebny i nie używam go prawie, a kasę traciłem :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lol.... a jak zamawiasz np na budgetvps " Procesor: do 50% (1400 MHz)" to też nie wiesz czy dostaniesz to na 1 rdzeniu czy 4... lub 16 :) Trzeba było skorzystać z supportu lub też zapytać o serwer testowy, które są dostępne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lol.... a jak zamawiasz np na budgetvps " Procesor: do 50% (1400 MHz)" to też nie wiesz czy dostaniesz to na 1 rdzeniu czy 4... lub 16 :) Trzeba było skorzystać z supportu lub też zapytać o serwer testowy, które są dostępne

 

 

to nic nie normalnego u innych, firmy piszą np "CPU1200 MHz (2x 600)" itp., a Wy nie i to nie tylko ja narzekałem na tym forum na mało wydajną wirtualizację CPU u Was, a mogliście napisać CPU zamiast 3000 MHz, 16 x 186 MHz i po kłopocie i brak niepotrzebnych rozczarowań klientów, niby super parametrami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×