Skocz do zawartości
Kolopik

API dla DA

Polecane posty

Witam, otóż poszukuję najlepiej darmowego działającego skrypty API .

Jeśli ktoś z Was gdzies taki widział prosiłbym o link ;)

 

 

Jeśli miałbym już taki skrypt, to jak go skonfigurować aby przyjmował kody z sms-ów?

 

z góry dzięki za odpowiedzi :D

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mimo tego że bardzo się starałem nie bardzo wiem czego szukasz. API do DA jest ładnie opisane na ich stronie. Gotowe przykłady komunikacji php>da do znalezienia na forum. A co do KD1.pl > to nie jest to krzak bo nie prowadzisz działalności. Jednak - jakość wykonania w aktualnym stadium i bazowanie na prawie 10letnim szablonie strony budzi mój respekt. Naprawdę. Nie wierzę że Ty wierzysz w powodzenie tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie posiadam umiejętności w tworzeniu szablonów... Także nie stać mnie na kupno innego.

Po prostu chciałbym zrobić darmowy hosting. Najlepiej od razu kogoś zdeptać.

 

PS dzięki za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie depczę. Oszczędzam Ci kosztów. Poszukaj ładnego darmowego szablonu i dorób do niego ładne grafiki i będzie o niebo lepiej wyglądać niż aktualne dzieło ( widzę że już schowane). Skorzystaj z wyszukiwarki na tym forum. Parę razy z różnymi frazami i znajdziesz parę linków do skryptów jakich szukasz.

 

Powodzenia;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie posiadam umiejętności w tworzeniu szablonów... Także nie stać mnie na kupno innego.

Po prostu chciałbym zrobić darmowy hosting. Najlepiej od razu kogoś zdeptać.

 

Odnośnie DA API http://www.directadmin.com/api.html i jeżeli stwierdzisz, że nie masz umiejętności programowania to nie zabieraj się za coś o czym nie masz najmniejszego pojęcia.

 

Jeżeli chcesz zrobić darmowy hosting to po co Ci ?

Jeśli miałbym już taki skrypt, to jak go skonfigurować aby przyjmował kody z sms-ów?
za SMS-a ktoś musi zapłacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie DA API http://www.directadmin.com/api.html i jeżeli stwierdzisz, że nie masz umiejętności programowania to nie zabieraj się za coś o czym nie masz najmniejszego pojęcia.

 

Jeżeli chcesz zrobić darmowy hosting to po co Ci ? za SMS-a ktoś musi zapłacić.

 

To osobne pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

darmowy hosting z opcją płatności sms to już nie jest darmowy hosting. Albo brak zysków albo zyski. Nie ma półzysków, tak samo jak półsterylnych strzykawek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY
darmowy hosting z opcją płatności sms to już nie jest darmowy hosting. Albo brak zysków albo zyski. Nie ma półzysków, tak samo jak półsterylnych strzykawek.

To przecież i tak rozlicza się na zasadzie umowy o dzieło, więc DG nie jest mu potrzebna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest forma rozliczenia z usługodawcą który obsługuje premium sms. Czy jak ja będę sprzedawał towary/usługi które legalnie nabędę to czy nadal to nie będzie działanie na szkodę innych podatników ? jeszcze sprzedaż towarów mogłaby jakoś przejść (faktura marża), ale co z usługami ? W takiej sytuacji nie wiem jak uregulowany jest stosunek klient - hosting. Przecież klient może nas poprosić o fakturę ( zapłacił przecież nam). A co wtedy?

 

Nie jestem specjalistą w tej dziedzinie, więc w razie czego - koniecznie prostujcie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież klient może nas poprosić o fakturę (zapłacił przecież nam).

Nie nam, tylko swojemu operatorowi telekomunikacyjnemu... i tylko od niego może za to domagać się faktury vat. Pośrednik SMS wystawia fakturę temu operatorowi telekomunikacyjnemu, a my wystawiamy fakturę/rachunek temu pośrednikowi, a nie bezpośrednio klientowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wymienię skrypt 4po.pl (hostingu) na działający skrypt API dodawania użytkowników do directadmin <_<)

Zapraszam na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×