Skocz do zawartości
KALWI

[opinie] GlowaNet.pl

Polecane posty

Głowa chce 30 tyś zł. za swój "hostink" z tego co MI wiadomo.

 

Zainteresowałem się tą informacją bo mam w tej firmie troche domen. Może ktoś coś więcej napisać na ten temat czy mam pytać bezpośrednio u firmy ? Chodzi mi o to czy ktoś wie kto przejmuje ? i może dlaczego ? Skoro wydawało mi się (i pewnie nie tylko mnie), że firma Pana Adama ma się dobrze na Polskim rynku hostingowym, a tutaj czytam taki post, że jest na sprzedaż. Co jest grane ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrandBB

Zamiast płakać na forum i niszczyć markę Grand-Host (wybacz, ale w oczach moich, a także pewnie klientów nie wyglądasz poważnie przez takie żale wylewane na forum - takie sprawy załatwia się bezpośrednio pomiędzy Tobą, a usługodawcą i ew. sądem) porozmawiaj z Głową i ew. złóż pozew i skończmy temat Twojego serwera.

 

Gdyby jeszcze tylko odbierał telefony, odpisywał w Panelu klienta, maile albo gg byłoby okej.

O ile zachowywałby się jak na człowieka przystało dałbym mu spokój i na wht też. Skoro nie potrafi załatwiać swoich spraw i zachowuje się jak dziecko to co ja na to poradzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdyby jeszcze tylko odbierał telefony, odpisywał w Panelu klienta, maile albo gg byłoby okej.

O ile zachowywałby się jak na człowieka przystało dałbym mu spokój i na wht też. Skoro nie potrafi załatwiać swoich spraw i zachowuje się jak dziecko to co ja na to poradzę.

Andrzeju, a to jedyny możliwy kontakt? Firma ma przecież siedzibę... Napisz najpierw oficjalne pismo reklamacyjne za potwierdzeniem odbioru, a następnie zażądaj w nim wyjaśnień (także odpisanych via poczta). Napisz, że nie jesteś zadowolony z jakości świadczonych usług, napisz powody (że serwer nie działa, że administrator nie wywiązuje się ze swoich zobowiązań wobec Twojej firmy itp. itd. - sam wiesz co Ci nie pasuje), dołącz do nich dowody. Głowa będzie musiał Ci odpowiedzieć, jeśli nie odpowie to udaj się do rzecznika praw konsumenta. Wyjaśnij mu dokładnie dlaczego jesteś niezadowolony, co się dzieje, jak Głowa Cię traktuje (że nie odpisał na Twoją reklamację, nadal nie wywiązuje się ze zobowiązań) i coś poradzi.

Edytowano przez KowR (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Andrzeju, a to jedyny możliwy kontakt? Firma ma przecież siedzibę... Napisz najpierw oficjalne pismo reklamacyjne za potwierdzeniem odbioru, a następnie zażądaj w nim wyjaśnień (także odpisanych via poczta). Napisz, że nie jesteś zadowolony z jakości świadczonych usług, napisz powody (że serwer nie działa, że administrator nie wywiązuje się ze swoich zobowiązań wobec Twojej firmy itp. itd. - sam wiesz co Ci nie pasuje), dołącz do nich dowody. Głowa będzie musiał Ci odpowiedzieć, jeśli nie odpowie to udaj się do rzecznika praw konsumenta. Wyjaśnij mu dokładnie dlaczego jesteś niezadowolony, co się dzieje, jak Głowa Cię traktuje (że nie odpisał na Twoją reklamację, nadal nie wywiązuje się ze zobowiązań) i coś poradzi.

 

Rzecznik praw konsumenta nie działa w przypadku problemu firma - firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzecznik praw konsumenta nie działa w przypadku problemu firma - firma.

Aa... Być może, to w takim razie od razu udać się do prawnika i zacznij się sądzić o swoje pieniądze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
mam w ovh od wielu lat serwery i od zawsze było 5 dni na wpłatę ostateczną.

ale serwer miał sieć off, a teraz widziałem że po zawieszeniu nie wyłączyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GrandHost, a może po prostu wynieść się z zabawkami od tego człowieka?

A w między czasie sądzić się o oddanie reszty monet? (Bo zakładam, że wykupiłeś na dłuższy okres czasu.)

 

Serwer nie kosztuje żadnych wielkich pieniędzy, więc imsho nie warto się bawić w comiesięczne nerwy o bzdure.

Edytowano przez malu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgodzę się z tym co zostało napisane wyżej. Andrzej pisząc na każdym kroku o tym, że głowa jest taki zły i taki saki wyrabia swojej firmie niezbyt dobry wizerunek. Mimo, że z GH nic mnie nie łączy to firma ta kojarzy mi się głównie z płaczem, głupotą i przede wszystkim z jedną wielką aferą.

 

Weź sprawy w swoje ręce i zakończ ten cały cyrk. Ja nie widzę problemu tutaj, aby zmienić dostawce usługi.

Edytowano przez webh.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mSurf.eu

Chodzi o to (jeżeli się nie mylę), że cała kasa z dotacji unijnych poszła na serwery, licencje itp, może jeszcze zysków nie widać że neie może w miedzy czasie kupic nowy serwer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Wiesz wynieść się to swoją drogą ale odzyskać pieniążki może być ciężko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mSurf.eu

Ze mną pisał na gg, i odpowiadał na tickety i nie wyczułem od niego alkoholu... xD Było to wczoraj chyba. Wgl, ze mną normalnie gada... może dajecie mu powody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgodzę się z tym co zostało napisane wyżej. Andrzej pisząc na każdym kroku o tym, że głowa jest taki zły i taki saki wyrabia swojej firmie niezbyt dobry wizerunek. Mimo, że z GH nic mnie nie łączy to firma ta kojarzy mi się głównie z płaczem, głupotą i przede wszystkim z jedną wielką aferą.

 

Weź sprawy w swoje ręce i zakończ ten cały cyrk. Ja nie widzę problemu tutaj, aby zmienić dostawce usługi.

 

Ja się tu zgodzę, Głowa postąpił jak postąpił jego sprawa. Ale ty GH, raz że zrobiłeś nie potrzebny szum na forum, a 2. Teraz nie wiem kogo spostrzegać jako większego dzieciaka . Adama czy P. Andrzeja.. Non stop żale na forum o to i tamto. Jak napisali wyżej udaj się do sądu i tyle..

 

A po 2. żaden rozumny człowiek nie bierze usług długoterminowych u znajomych. Jak dostanie kase, to on ma to w dupie że ty znajomym jesteś, a po 2 jak na rok z góry... Płaczesz czlowieku od kilku miesięcy że włamanie że serwer wyłączony... Nie prościej udać się do prawnika ? A no, lenistwo.. Lepiej odpalić PC płakać na forum niż poświęcić pieniądze i czas i udać się do prawnika. Lenistwo się szerzy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

żaden rozumny człowiek nie bierze usług długoterminowych u znajomych. Jak dostanie kase, to on ma to w dupie że ty znajomym jesteś,

Z rodziną i znajomymi najlepiej wychodzi się na zdjęciach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sadze ze strategia podkopywania firmy w ktorej ma sie wykupione kluczowe dla siebie uslug jest dobra strategia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mSurf.eu

sadze ze strategia podkopywania firmy w ktorej ma sie wykupione kluczowe dla siebie uslug jest dobra strategia :)

 

Jak ktoś ma Cie w tej chwili zabić to co to zmieni że będziesz mu się podlizywał albo jego wyzywał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrandBB

Ta dyskusja nie ma sensu, jak wyżej we Wtorek jestem umówiony z policją i prawnikiem.

 

Czas się wziąć za ten bajzel, a powinienem to zrobić już w Kwietniu.

Więc uspokajam elitę i nie elitę Forum od swojego spamu na temat nieskazitelnego Adasia.

 

Ode mnie tyle. Żegnam się z tematem opinii * Firma nie uzyskała akceptacji WHT *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się tu zgodzę, Głowa postąpił jak postąpił jego sprawa. Ale ty GH, raz że zrobiłeś nie potrzebny szum na forum, a 2. Teraz nie wiem kogo spostrzegać jako większego dzieciaka . Adama czy P. Andrzeja.. Non stop żale na forum o to i tamto. Jak napisali wyżej udaj się do sądu i tyle..

 

A po 2. żaden rozumny człowiek nie bierze usług długoterminowych u znajomych. Jak dostanie kase, to on ma to w dupie że ty znajomym jesteś, a po 2 jak na rok z góry... Płaczesz czlowieku od kilku miesięcy że włamanie że serwer wyłączony... Nie prościej udać się do prawnika ? A no, lenistwo.. Lepiej odpalić PC płakać na forum niż poświęcić pieniądze i czas i udać się do prawnika. Lenistwo się szerzy..

 

Wiem, offtop totalny, pewnie warna dostane itd, ale nie mogłem się powstrzymać :P 3x "po drugie" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe... GH umówił się z policją. Dobre :P

 

Człowieku żal mi ciebie, chcesz zarządzać firmą a nie znasz podstawowego postępowania prawnego w przypadku wyłudzenia. Robisz swojej firmie taką antyreklamę jakiej ja jeszcze nie widziałem. Myślisz, że teraz kiedy wiem że ktoś może cie wydoić jak chce a ty nie wiem co z tym zrobić a jedyną twoją obroną jest wylewanie smutków na forum to kupie u ciebie serwer? :D Zamij się człowieku lepiej czymś innym bo sukcesów to ja ci nie wróże już, mimo że początki miałeś nie najgorsze to spaliłeś.

 

Co do sprzedaży firmy gl to ma ktoś jakieś szersze informacje? Jestem ciekaw, jako wieloletni klient jak to wpłynie na oferowane usługi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dałem Ticketa, żeby poznać ich stanowisko w tej sprawie (i czy faktycznie idą pod młotek). Otrzymałem jednozdaniową odpowiedz, że na razie nie komentują sytuacji.

 

A dziś same pady glowy...

http://* Firma nie uzyskała akceptacji WHT *.grd.net.pl/monitor/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Były pady i pokrywały się mniej więcej z danymi przedstawianymi przez ten monitor. Nie mniej trzeba uczciwie przyznać, że takie sytuacje należą w firmie do rzadkości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szanowni forumowicze,

Jak ma się kwestia domen, które posiadam w tej firmie? Co będzie z przedłużeniem itp. Nie jestem obeznany w temacie dlatego pytam.

Z góry dziękuję za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×