Skocz do zawartości

Polecane posty

Dziś rano była około 15 minutowa przerwa związana z przenosinami serwera do innej szafy.

Podpięliśmy go pod zdalny restarter PDU, aby ubezpieczyć się na taki wypadek jaki był wczoraj.

(Standardowe zawieszenie się zdalnego modułu iLO 100 i nie mieliśmy możliwości nawet restartu serwera).

 

Jednak więcej informacji otrzymacie Państwo w przeciągu najbliższego tygodnia/dwóch.

Gdyż robimy wszystko aby usprawnić infrastrukturę i aby zabezpieczyć się w jak największym stopniu przed awariami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

 

Nie leży tylko były modyfikacje wprowadzane i serwer dłużej odpowiadał na zapytania klientów do stron.

Jutro wszyscy dostaną wyjaśnienia pocztą elektroniczną.

 

 

pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moje strony ponownie nie odpowiadają

 

co ciekawe strona główna vipower działa

 

jeżeli to ponownie jakieś modyfikacje, to powinny być chyba przeprowadzane w nocy, a nie w czasie największej oglądalności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

moje strony ponownie nie odpowiadają

co ciekawe strona główna vipower działa

jeżeli to ponownie jakieś modyfikacje, to powinny być chyba przeprowadzane w nocy, a nie w czasie największej oglądalności...

 

Jeżeli strona vipower.pl działa Panu, a Pańska strona/strony nie to zapraszamy do kontaktu z nami bo problem sam niestety nie rozwiąże się, a nick na forum też mi nic nie mówi.

 

Pad, to się staje denerwujące.

 

Napisz, że nas również zaskoczyły te problemy i próbujemy wszystko uporządkować.

Oczywiście rozliczymy się należycie z klientami jeżeli chodzi o ten miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,

 

 

 

Jeżeli strona vipower.pl działa Panu, a Pańska strona/strony nie to zapraszamy do kontaktu z nami bo problem sam niestety nie rozwiąże się, a nick na forum też mi nic nie mówi.

 

 

 

Napisz, że nas również zaskoczyły te problemy i próbujemy wszystko uporządkować.

Oczywiście rozliczymy się należycie z klientami jeżeli chodzi o ten miesiąc.

 

Czekam, aż wstanie i biorę od was nr telefonu, bo już mnie to denerwuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

 

Nic nie leży... działa powoli ze względu na make i obciążenie chwilowe serwera. Zaraz normalne ładowanie stron wróci do normy.

Wcześniej był restart i test nowej konfiguracji przez 15 minut....

 

 

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tylko, że strona w domenie pl z dnsami od vipower, nie działa od prawie 50 minut! (w dalszym ciągu)

 

a gdy próbuję odpowiedzieć na ticket od p. Pawła i klikam wyślij to wyskakuje strona nieodstępna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko, że strona w domenie pl z dnsami od vipower, nie działa od prawie 50 minut! (w dalszym ciągu)

 

a gdy próbuję odpowiedzieć na ticket od p. Pawła i klikam wyślij to wyskakuje strona nieodstępna...

 

Myślę, że każda firma może mieć mniejsze lub większe problemy techniczne, setki postów co 10 minut typu ...nie działa .... i leży - nic tutaj nie zmienią, zespół Vipower przedstawił obecną ich sytuacje, wydaje mi się że warto poczekać na rozwinięcie się sytuacji miejmy nadzieję na plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nie leży... działa powoli ze względu na make i obciążenie chwilowe serwera. Zaraz normalne ładowanie stron wróci do normy.

Wcześniej był restart i test nowej konfiguracji przez 15 minut....

Od kiedy takie rzeczy, jak testy nowej konfiguracji, robi się w godzinach największego ruchu? Czyżby trzeba było wyspać się, żeby na 8:00 na lekcje przytomnym pójść?

 

A po 2) - jak już w szczycie - to make można robić na maszynie-lustrze i go potem zreplikować na serwer docelowy ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od kiedy takie rzeczy, jak testy nowej konfiguracji, robi się w godzinach największego ruchu? Czyżby trzeba było wyspać się, żeby na 8:00 na lekcje przytomnym pójść?

A po 2) - jak już w szczycie - to make można robić na maszynie-lustrze i go potem zreplikować na serwer docelowy ^_^

 

Witaj,

 

Trzeba było szybko wykonać taką operację żeby nie było powtórki z rozrywki.

A po 2) to nie jest temat do tego. Chcesz to to możemy przejść na PW? ale chyba nie widzę większego sensu :)

 

 

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utrzymywanie drugiej takiej samej maszyny to chyba nie w firmach z tego przedziału cenowego. Jeśli to miało uratować sytuację, to nie widzę w tym nic złego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj chyba DNSy padły... Nie wiem dokładnie od której godziny nie da się połączyć (przed chwilą dostałem zgłoszenie od jednego z użytkowników mojego serwisu). Wnioskuję, ze to usterka DNSów z racji tego, że nie działają również subdomeny wskazujące na serwer spoza vipower.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

 

Z informacji jakich otrzymaliśmy od serwerowni pad węzła głównego w Warszawie ATMAN'a i są w trakcie usuwania usterki.

 

 

 

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z informacji jakich otrzymaliśmy od serwerowni pad węzła głównego w Warszawie ATMAN'a i są w trakcie usuwania usterki.

Nie, ATM w swoim wezle w Gdansku ma czkawke (juz ponad 6h lezy). Najsmieszniejsze jest to, ze IPv4 lezy a IPv6 im dziala - moze to taka forma promocji v6? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, ATM w swoim wezle w Gdansku ma czkawke (juz ponad 6h lezy). Najsmieszniejsze jest to, ze IPv4 lezy a IPv6 im dziala - moze to taka forma promocji v6? :)

 

już się podniosło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jest chyba jakiś problem z bazami danych, gdyż na moich stronach

 

 

Error establishing a database connection

 

 

1. Awaria mysq l!= host is down.

2. Takie rzeczy raczej zgłasza się do supportu a nie na forum .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×