Skocz do zawartości
werez

ScreenShoty

Polecane posty

Znacie jakiś skrypt, który po zainstalowaniu na serwer robi screenshoty z plików .avi itp. ?

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gnome screenshot, Scrot :)

 

Nie wiem czy o to chodziło, trochę dziwny post. 'Co to znaczy robić screenshoty z plików .avi itp?'. Chodzi o screenshoty z filmów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy o to chodziło, trochę dziwny post. 'Co to znaczy robić screenshoty z plików .avi itp?'. Chodzi o screenshoty z filmów?

Wydaje mi się, ze chodzi o to że na serwerze jest plik *.avi a kolega chce mieć jakąś klatkę z tego filmu w postaci jpg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się, ze chodzi o to że na serwerze jest plik *.avi a kolega chce mieć jakąś klatkę z tego filmu w postaci jpg.

 

Dokładnie o to mi chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Włącz odtwarzacz i taki klawisz na klawiaturze "prt sc" ;/

 

Brawo! A w innym wątku pisałeś, że coraz więcej wypowiedzi userów sprowadza to forum na dno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Adrian Szczepani...

to mial byc SKRYPT - to jedno

a drugie - ze ta metoda nie dziala, nie da sie klawiszem prt sc zrobic screenshota z FILMU (poza wyjatkowymi przypadkami ktore sobie daruje)

 

@MiSi3kK - jestes pewien ze ffmpeg umie takie cos? kurcze, musze go w koncu zdobyc i zobaczyc co jeszcze fajnego mozna tym zrobic ^^

 

@misioN - fraps? to chyba nie ma nic z linii polecen, jest platne, i nie pamietam zeby robil jpg z avików.. chyba ze mowimy o innym frapsie.

 

@werez [ale masz nicka podobnego :mellow:]

virtualdub podejrzewam ze by potrafil, ma obsluge z linii polecen i ma zapis klatek do obrazkow.

 

potrzebujesz jednej klatki, (jezeli tak to ktorej?) czy kilku (np co 2000 klatek?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×