Skocz do zawartości
WPNJ

Piracki GPS = więzienie!

Polecane posty

Gość RuFiK

tzn co do legalnosci jestem za .

Ale to z paragonem to przegieli.

 

Niech wymysla system teleinformatyczy ktory takich analiz bedzie dokonywac ...

 

proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, n/c. :)

 

Niedługo trzeba będzie mieć paragon na sweter :).

 

Najlepiej to mieć palmtopa i nawigację na karcie zewnętrznej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ten rząd rudego )%&@)(%*!&@)($* przechodzi sam siebie, przed chwilą czytałem komentarze pod newsem na temat opłaty za wystawienie pełnomocnictwa - i ludzie mają ciekawe pomysły komentujące kolejne pomysły tych )%@&)!@(&%*!@ u góry, np. wprowadzić mandat dla niepalących i niepijących, bo świadomie unikają płacenia akcyzy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK

a slyszeliscie o tym ze prawdopodbnie zwieksza sie progi podatkowe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Tja, na razie nie zwiększyli, ale podobno wszyscy zapowiadają jeszcze drugą nowelizację budżetu.. rudy boi się mimo wszystko bo marzy mu się prezydentura.. ciekawe, czy ten tępy naród go wybierze.. zresztą.. po tym, co było w Sopocie i co się w ogóle tu dzieje, to nic mnie już nie zdziwi (stąd moje poważne plany wyjazdu - w końcuu...)

w tym kraju dobrze nie będzie - trzeba sobie to zakodować i zapamiętać.. żadnej normalności nigdy w Polsce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

ca za bzdurny tytuł jakiegoś kretyna. nawet jeśli to do więzienia za to nie pójdziesz. nie ma czego nawet komentować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(...) (stąd moje poważne plany wyjazdu - w końcuu...) (...)

I krzyż na drogę, bo to forum z tego co zauważyłem jest apolityczne, a tak BTW co ma Premier (nawet jak go nie lubisz to jednak podstawowe zasady kultury mówią o okazywaniu szacunku, a nie nazywaniu kogoś rudym) do tego co robią policjanci ?

 

Sama sprawa dość głupia, bo idąc tym tokiem rozumowania, policjant powinien sprawdzać legalność posiadanych oprogramowania w komórkach i mp3 na playerach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrys
(stąd moje poważne plany wyjazdu - w końcuu...)

Powtarzasz to jak swoje obietnice Donek ; :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK

o tym wyjezdzie sponsoi pisze juz od dluzszego czasu :)

wiec suma sumarum jeszcze troche z nami zostanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepisy nie precyzują jednak, co zrobić w przypadku, gdy GPS został zakupiony na internetowej aukcji.

 

Po pierwsze to małe szanse, żeby Ci to skontrolowali, bo 90% kontrolujących o tym nie wie, a poza tym zawsze możesz powiedzieć, że masz z allegro i mandatu nie dostaniesz, tylko sobie będą sprawdzać :) ehh ta Polska  :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedługo to trzeba będzie wozić ze sobą paragon lub najlepiej fakture na odświeżacz powietrza :) A tak serio to władować automapę na karte pamięci i w razie kontroli wyjąc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I krzyż na drogę, bo to forum z tego co zauważyłem jest apolityczne, a tak BTW co ma Premier (nawet jak go nie lubisz to jednak podstawowe zasady kultury mówią o okazywaniu szacunku, a nie nazywaniu kogoś rudym) do tego co robią policjanci ?

 

Akurat również podobnie jak Sponsi nie mam szacunku dla naszego obecnego premiera, jest to jeden wielki populista i nieudacznik. Policja tylko wykonuje głupie rozporządzenia które przychodzą z góry, ot tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

regdos nie, dziękuję z tym krzyżem - jestem niewierzący.. a przynajmniej w żadną religii tego świata

 

patrys spokojnie.. najpierw muszę zdobyć doświadczenie, wyedukować się.. i dopnę swego, nie martw się o mnie : )

 

RuFiK - gdyby nie kobieta... od pół roku pisałbym z UK...

 

Poza tym sprawdźmy.. subforum: Piaskownica... wątek o durnych przepisach.. czyli wszystko gra, można popolitykować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK
regdos nie, dziękuję z tym krzyżem - jestem niewierzący.. a przynajmniej w żadną religii tego świata

 

patrys spokojnie.. najpierw muszę zdobyć doświadczenie, wyedukować się.. i dopnę swego, nie martw się o mnie : )

 

RuFiK - gdyby nie kobieta... od pół roku pisałbym z UK...

 

Poza tym sprawdźmy.. subforum: Piaskownica... wątek o durnych przepisach.. czyli wszystko gra, można popolitykować.

 

To zabierz ze sobą kobiete :) ze sobie tak pozwole na prywatna sfere zycia wjechac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Paranoja :/

 

Teraz GPS, a od jutra paragon na spodnie trzeba będzie nosić, bo nie wiadomo, czy "legalnie" je nabyłeś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh co sie z tym krajem dzieje ... Zastanawia mnie jednak fakt jak to z paragonami sobie wyobrazaja? Przeciez one blakna po jakims czasie ... A co z nawigacjami w telefonie? Tez maja prawo mi zabrac telefon bo mam wbudowana nawigacje i moge miec podrobiony soft? ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi się tylko wydaje ale ostatnio chyba coraz więcej spraw kierowanych do Trybunał Konstytucyjnego powoduje rozstrzygnięcie spraw na korzyść obywateli, likwidacji idiotycznych czy też sprzeczynych z prawem ustaw.. tylko kiedy to da do myślenia tym na wiejskiej..

 

Chciałbym poznać nazwisko tego lub tych osób które wpadły na taki pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY

Ale faktury/rachunku za samochód oraz paliwo nie trzeba wozić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale faktury/rachunku za samochód oraz paliwo nie trzeba wozić :)

 

I tu się mylisz jeśli chodzi o paliwo.........

Kiedyś załatwiliśmy sobie ,,legalne"paliwo - dokladniej olej napędowy.

Wracając do domu spotkalismy kontrol.

Nie chce mówić jakie słowa szły od władz w naszym kierunku....... Skończyło się na 10 pkt karnych.....

 

Więc na wszystko trzeba mieć papiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@UP

Dokumentów zakupy paliwa nie trzeba wozić, jazda na oleju opałowym jest poprostu zakazana ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@UP

Dokumentów zakupy paliwa nie trzeba wozić, jazda na oleju opałowym jest poprostu zakazana ...

 

Ale przedmówca mówił o oleju napędowym, nie zaś opałowym :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×