Skocz do zawartości
R@fi

(Opinia) Freecast.pl

Polecane posty

Gość

Freecast.pl ciężko nie nazwać gimnazjalistą kogoś, kto nie odróżnia Javy od Javascriptu a zabiera się za strony/cokolwiek. I nie pisz mi, że to skrót myślowy, bo nie uwierzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wiem kto wykonywał cięcie strony ale nie powinen dostać za pierwszą dawet złotówki, facet na gorze źle wycięty, buttony na górze maja przerwe przed belką, sa zastosowane z 4 rozne kroje czcionek, popupy ktore zajmuja wiecej niz caly ekran i nie da sie ich zamknac, logowanie poza pierwsza strona, stopka jest najbardziej z d jaka w zyciu widzialem, sadze ze przy moich zerowych umiejetnosciach co do grafiki/ciecia stron jestem w stanie zrobic lepsza w 4h, i tak mozna bardzo dlugo wymienaic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Freecast.pl ciężko nie nazwać gimnazjalistą kogoś, kto nie odróżnia Javy od Javascriptu a zabiera się za strony/cokolwiek. I nie pisz mi, że to skrót myślowy, bo nie uwierzę.

 

Dobrze na drugi raz będę pisał bez skrótów bo jak widać niektórzy muszą mieć napisane czarno na białym i nie są poczytalni gdzie wyżej wyraźnie pisze ze chodzi o JaveScript na naszej stronie :)

Edytowano przez freecast.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

@theONE: a u ciebie po przeladowaniu każdej strony wskakuje popup który zasłania pół treści :) 2-3 podstrony i zamknięcie serwisu bo nerwicy idzie dostać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Uwierzyłbym może w taki skrót myślowy, gdyby nie pojętność i profesjonalizm firmy ukazany na stronie poprzedniej przeze mnie :-)

 

o JaveScript

Bez komentarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym powiedzieć coś miłego na temat tej strony, ale nic nie przychodzi mi do głowy :( Straszny chaos a graficznie strona stoi na poziomie tych z początku XXI wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość finlandia

Strona mało mnie interesuje. Ważne, że bez problemu można odczytać ofertę i dane kontaktowe. Co do serwera to nie mam z nim żadnych problemów. Jeszcze ani razu nie zastałem padu. Co do obsługi można się bez problemu dogadać. Poprosiłem o dodanie baz danych i po wymianie kilku e-maili dostałem co potrzebowałem. Ogólnie polecam!

Edytowano przez finlandia (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Klikam "Czytaj więcej" przy hostingu na głównej i NIC się nie otwiera...

 

 

GRATULUJĘ ! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spolszczenie którym dysponowaliśmy było stare w którym kodowanie musiało być ustawione na iso-8859-2 błąd na stronie został poprawiony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

@freecast.pl czy Ty jesteś ślepy czy może masz jakieś problemy z kojarzeniem?

1. Kliknij na "Oferta", a następnie na "Czytaj więcej..." i zobacz co się wyświetli (zostało poprawione w trackie pisania posta)

2. Naucz się chociaż posty pisać z użyciem kropek i przecinków, przy okazji może też dużych liter

 

I TERAZ UWAGA! NAJLEPSZE!

 

http://www.freecast.pl/ -> Oferta hostingu -> Czytaj więcej

http://www.freecast.pl/index.html -> Oferta hostingu -> Czytaj więcej

 

Widzę różnice :-D

 

 

 

W liceum robiłem jak pamiętam lepiej dopracowane strony, życzę powodzenia :)

Edytowano przez theqkash (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś porównał Twoją stronę do GH - osobiście uważam że Twoja strona jest gorsza. Jego jest merytorycznie chociaż dopracowana.

Nie zawsze trzeba WHMCS wykorzystywać w 100% jako CMS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zmiany nie zawsze na lepsze. Według mnie poprzednia strona była lepsza, a jeszcze wcześniejsza, jeszcze lepsza ;)

 

@crazyluki

Uważam, że strona Freecast'a jest lepsza niż aktualna GH, bo przynajmniej na Freecast nie trzeba przewijać tak tej strony - z góry do dołu, z prawo na lewo :)

Edytowano przez Kolopik (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uważam, że strona Freecast'a jest lepsza niż aktualna GH

 

Strona byłaby ładna, gdyby dopasować czcionki w CSS i kolorystykę. Wszystko w swoim czasie (tak myślę ;) ).

 

Rafał, jak chcesz mieć integrację WHMCS ze stroną na profesjonalnym poziomie, zapraszam na GG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję pomysłowości: http://www.freecast....eecast-vps.html

W menu po lewej w serwerach dedykowanych masz link do pustej strony z vpsami.

Oczywiście jeszcze zostaje dopasowanie czcionek.

Jeszcze co mnie razi w oczy to czerwone menu (kwestia gustu), według mnie za bardzo przesadzone.

Edytowano przez kaszub1136 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Chyba nie uważnie przejrzałeś ten wątek.

 

Serwer VPS (każdy) ma standardowo IP przydzielone a tu możesz dokupić sobie dodatkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Chyba nie uważnie przejrzałeś ten wątek.

 

Serwer VPS (każdy) ma standardowo IP przydzielone a tu możesz dokupić sobie dodatkowe.

Ach, zwracam honor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×