Skocz do zawartości
R@fi

(Opinia) Freecast.pl

Polecane posty

Przy opłacie za rok jednorazowa pomoc

czy

przy oplacie za rok administracja gratis??

 

Bo nie zrozumiałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaplacilem za rok z gory przy dosc wysokim abonamencie a administratorzy serwera zapewnili mnie o opiece administracyjnej w ramach oplaty.

I narazie tak jest :) chociaz chyba nie jestem zbyt wymagajacy i raczej prosze o pierdoly:)

ale narazie zlego slowa powiedziec nie moge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Webb

Po kliknięciu na SERWERY VPS, jest źle rozmieszczona tabela.

Tak samo w RESELLER jest źle rozmieszczona.

Dalej nie patrzę, gdyż nie mam ochoty tego sprawdzać, sami przed wydaniem strony powinniście to zrobić.

Oraz jeżeli nie znacie chociaż w stopniu podstawowym j.angielskiego użyjcie translatora...

(Oferta Reseller -> Profesionall pisze ;) )

Edytowano przez Webb (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strona główna jest idealna, ale po kliknięciu w ofertę nie da się nic przeczytać. Strasznie wali po oczach. Nadziabane małą czcionka...

Zakładka Regulamin też ma za małą czcionkę.

Trochę bym to poprawił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszelkie uwagi mile widziane natomiast co du uwagi @Webb układ tabel otwiera się normalnie wszystko na swoim miejscu jak możesz wrzuć screen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Webb

Już chwilka

 

Jak widać tabelka "nie pasuje" oraz nazwy "Profesionall"

 

reseller_freecast.png

 

Oraz 100 GB transferu na pakiet 1??

Edytowano przez Webb (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez JavaScriptu nie wygląda dobrze i nie działa tak jak trzeba. Rozumiem że nie chcesz pozycjonować strony i opierać się będziesz tylko na klientach których sam znajdziesz;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejne paskudztwo, najpierw grand-host (którego chwilowo nic nie przebije) a teraz to. Użyteczność i dostępność przy porównywaniu pakietów zerowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolorostyka faktycznie nie najlepsza, pewnie w domu na lapku z moją mega matrycą nie będę widział różnic między odcieniami:)

Nie mniej jednak uważam, że strona lepsza od poprzedniej, gdzie po wejściu na stronę w ogóle nie było widać oferty tylko obrazek i trzeba było zjeżdżać dół aby zobaczyć konkrety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ale miazga : ) z tego, co pamiętam, to chyba poprzedni sajt był lepszy : /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

Wedlug mnie, najlepsze to bylo te pierwsze, na poczatku. A te kolejne do, za przeproszniem, dupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to mi obojętne, bo to tylko odstrasza/przyciąga (niektórych) klientów ale popracuj nad widocznością dla Google. Hint - Google vs Ajax.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

Zrob cos w stylu, tego pierwszego szablonu, gdy mieliscie podczas startu. Tamten najlepszy byl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o pozycje w google strona cały czas jest pozycjonowana :)

 

Z tego co pamiętam na początku jak wystartowaliśmy też były narzekania co do website że mało widoczna itp

Edytowano przez freecast.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja Ci o jednym a Ty odpowiadasz o drugim. wyłącz javascript w przeglądarce i poprzeglądaj swoją stronę. te strony które otworzą Ci się - tylko te Google zaindeksuje.

mało treści, uboga strona - dalekie pozycje.

 

Na stronie głównej tekst w formie obrazków.

 

Generalnie wszystko co mogłeś zrobić źle - zrobiłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Po 1 wywal te js (mulą i odstraszają)

Po 2 kolorki bardziej niebieski, czerwony, może zielony (tak żeby było kolorowo - szary trochę przymula i straszy)

Po 3 zmień sektor gdzie masz "Zaloguj się" bo wszystko się zlało i te małe linki i napisiki to ledwo je się czyta :)

Po 4 tam gdzie masz "Witamy w firmie" itp. czyli pierdoły o firmie zwiększ czcionke. Bo wygląda jak byście chcieli żeby nie było to do przeczytania przez klienta :)

Po 5 jakiś dodatek do top menu. Żeby te podstrony co do dołu się wywalają robiły to w jakiś spokojny i łagodny sposób a nie jak by ważyły tone i grawitacja działała :D

Po 6 co do rozmiarów to na szerokość stronka jest spoko ale co do wysokości to tak jest jak PKP chcesz upchnąć jak najwięcej w jak najmniejszym miejscu :D Tzn. Możesz rozciągnąć stronkę do dołu jeżeli chcesz aż tyle treści ludziom przekazać na "pierwszej randce" :) Przy zwiększeniu czcionki i tak będziesz musiał zwiększyć wysokość a przy okazji strona stanie się czytelniejsza :)

 

 

To tak na pierwszy rzut oka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A w tych czasach kto ma wyłączona jave jak prawie każda strona opiera się częściowo na tym języku programowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Google ma wyłączony JavaScript przy oglądaniu, indeksowaniu stron internetowych.

 

Każda normalna strona internetowa (nie mówię o tych zrobionych na kolanie) zrobiona jest tak że działa bez JavaScriptu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przedstawieni ofert jako lightbox całkowicie bez sensu

Kolorystyka w tej ofercie kompletnie nieczytelna - jasnobrązowy na jasnoszarym tle przy słabszych monitorach albo przy dużej rozdzielczości albo w ogóle nieczytelny

Całościowy wszystko naćpane, ściśnięte - zlewa się, mapa w headerze przytłacza wszystko a logotyp całkowicie niewidoczny

Ramka wokół treści na podstronach tez taka od czapy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zmiany częściowo zostaną wprowadzone :) Kamikadze dzięki za mądre rady plusik :)

 

@Luki skoro tak krytykujesz mnie co 2 gi post to pokaz jakie tobie się strony podobają ąż jestem ciekawy ;)

Edytowano przez freecast.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×