Skocz do zawartości
R@fi

(Opinia) Freecast.pl

Polecane posty

Gość mSurf.eu

Nie ważne jak każda ze stron będzie przekonywać, i tak każdy zostanie przy swoim zdaniu, więc konczcie ten offtop...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

info od FREECAST.PL

 

"Tę całą sytuacje chcieliśmy rozwiązać proponując userowi serwer Vps tak jak napisał wszej lecz on na to niewyrajanie zgody - naprawdę nie chcemy aby Pan był przez nas poszkodowany . Z naszej strony zaliczyliśmy wpadkę za co PRZEPRASZAMY

 

Z drugiej strony @theqkash tę sprawę powinien załatwić pisząc maile a nie już 2 strony zażaleń i po co to....Konto zostało zablokowane z wiadomych dla Pana przyczyn i decyzja nie zostanie zmieniona. Proszę o kontakt z naszym biurem w celu zwrotu pieniędzy na konto

 

Pozdrawiam

"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Pisałem przecież ticket... miałem jeszcze maile pisać? :D

 

Komedia.

 

"Rekompensata" w postaci VPS za dopłatą?

 

Komedia.

 

Freecast.pl?

 

Komedia.

 

A po co "dwie strony tematu"?

 

Po to, żeby ludzie widzieli ten wspaniały profesjonalizm.

Edytowano przez theqkash (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wyrajanie - ahahah, przepraszam , nie mogłem :D

 

chcieliśmy rozwiązać proponując userowi serwer Vps

 

To moglibyście zrobić to za taką samą cenę jak kupiony shared

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

odemnie minus do tej pory wszystko było w porządku ale nie miałem neta i nie opłaciłem hostingu w terminie i konto zostało zablokowane po kilku dniach opłaciłem konto dostałem potwierdzenie opłaty hostingu a mimo to strona dalej jest zablokowana a w panelu klienta wyświetla mi że serwer jest nie opłacony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odemnie minus do tej pory wszystko było w porządku ale nie miałem neta i nie opłaciłem hostingu w terminie i konto zostało zablokowane po kilku dniach opłaciłem konto dostałem potwierdzenie opłaty hostingu a mimo to strona dalej jest zablokowana a w panelu klienta wyświetla mi że serwer jest nie opłacony

 

O jakim potwierdzeniu mówisz? Potwierdzenie mailowe, że kwota trafiła na konto? Może to być notka wysyłana z automatu i nijak się ma do ponownej aktywacji konta, którego po kilku dnia nie opłacania, może już po prostu nie być. Jeśli właśnie do tego doszło, to winić możesz tylko siebie. Polecam kontakt z firmą i wyjaśnienie sprawy.

 

odemnie minus
nie opłaciłem hostingu w terminie

 

To strasznie nie uprzejme, że sam zawaliłeś a obrzucasz minusami innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nie opłaciłem hostingu w terminie i konto zostało zablokowane

Głupie tłumaczenie, to nie jest 19 wiek. Masz kawiarenki internetowe, kolegów z internetem itd. Nie możesz winić kogoś za to, że nie opłaciłeś usługi, takie wpłaty dokonuje sie odpowiednio wcześniej i nie opłacone konta są blokowane w każdej firmie, to nic nowego.

 

opłaciłem konto dostałem potwierdzenie opłaty hostingu a mimo to strona dalej jest zablokowana a w panelu klienta wyświetla mi że serwer jest nie opłacony

Takie rzeczy zgłasza się do BOK, nie na forum, jak firma ma sprawdzić taką płatność, na podstawie Twojego nicku z forum?

Edytowano przez MZone Group (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Korzystaliśmy z firmy kilka tygodni, po kilku dniach gdy na forum było 15-20 osób online forum się zaczynało przycinać,zamulać.

Po 2 dniach na forum weszło ponad 60 osób i wtedy hosting padł. forum było niedostępne ponad 3-4 godziny!

Po czym zaczęło działać, a następnie nie wiadomo z jakiego powodu zostaliśmy zablokowani.

Nie polecam

Edytowano przez Luk@s (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mSurf.eu

Korzystaliśmy z firmy kilka tygodni, po kilku dniach gdy na forum było 15-20 osób online forum się zaczynało przycinać,zamulać.

Po 2 dniach na forum weszło ponad 60 osób i wtedy hosting padł. forum było niedostępne ponad 3-4 godziny!

Po czym zaczęło działać, a następnie nie wiadomo z jakiego powodu zostaliśmy zablokowani.

Nie polecam

Może hosting za 1,23 zł smsem nie jest odpowiednie do forum pewnie na phpbb by przemo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może hosting za 1,23 zł smsem nie jest odpowiednie do forum pewnie na phpbb by przemo?

 

Z tego, co mi wiadomo, było to forum oparte o IP.Board 3.2 na planie 3,69 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na ipb;)

i nie za 1,23

Tutaj chodzi ze z niewiadomej przyczyny nas zablokowali.

A od 7.00(rano) nie odpisuja i nie chcą wysłać kopii

2.Firma Freecast.pl zobowiązuje się do wykonywania kopii bezpieczeństwa kont naszych klientów
Edytowano przez Luk@s (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mSurf.eu

No to jeszcze lepiej ;] Forum z wieloma userami online nie powinno na takim serwerze stać... Jeżeli macie licencję na ipb to przeciez się znajdzie i na hosting, nie?

No zobowiązuje się do wykonywania, ale nie do udostępniania... Wiadome jest że trzeba we własnym zakresie robić kopie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×