Skocz do zawartości
MrBAD

[Opinie] Elock.pl

Polecane posty

Unlimited można sobie zawsze napisać, bo unlimited nie jest nielimitowany :( w PL też można zostawić unlimited, ale w regulaminie jak każdy dać kilka wpisów i będzie unlimited organiczony :( Mało firm tak robi? :)

 

No i u nas jest ale widzę iż ten Pan nie czytał regulaminu, :) gwarantujemy 4x pojemność konta reszta do podziału na wszystkich użytkowników serwera. Trudno by było zagwarantować bez limitu w pełnym tego słowa znaczeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trudno by było zagwarantować bez limitu w pełnym tego słowa znaczeniu.
Więc lepiej trzymać się rzeczywistości i nie pisać "no limit" skoro się tego nie gwarantuje.

O czym to już była dyskuja wiele razy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pragnę podzielić się opinią na temat postawy firmy PHU Dianet, którą reprezentuje Pan Daniel Nowak. Na początku lipca Pan Daniel Nowak zlecił naszej firmie administrowanie serwerem hostingowym elock.pl. Współpraca przebiegała w miarę owocnie i bez zgrzytów, chociaż zawsze występowały opóźnienia w regulowaniu należności na rzecz naszej firmy. Chciałbym tutaj podnieść, iż płatność następowała zawsze z dołu, czyli po zakończeniu danego miesiąca w którym była świadczona usługa. Niestety ostatnia faktura za wrzesień do dnia dzisiejszego nie została uregulowana, termin płatności do 08.10.2010 roku. Z przykrością muszę stwierdzić, iż Pan Nowak nigdy nie poinformował nas, iż ma jakiś problem z płynnością finansową, jesteśmy ludźmi i każdy jest w stanie zrozumieć problem drugiej strony. Pomimo wielokrotnych wezwań (telefonicznych, mailowych, listownych) do uregulowania należności zobowiązanie nie zostało opłacone. Ponieważ faktura została już wystawiona i muszą zostać odprowadzone właściwe podatki, zaproponowaliśmy firmie PHU Dianet Daniel Nowak, iż rezygnujemy z wynagrodzenia z tytułu wykonanych prac, jednak prosimy o odesłanie faktury. Niestety do dnia dzisiejszego faktura nie dotarła do nas (podobno została odesłana listem zwykłym).

 

Niech nasz przypadek będzie przestrogą dla innych podwykonawców.

 

Follow You Piotr Kujawka

Ogrodowa 4B

72-006 Mierzyn

NIP 558-170-87-65

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pragnę podzielić się opinią na temat postawy firmy PHU Dianet,

 

Żałosne, jak bardzo trzeba być zdesperowanym by zamieszczać na forum informacje biznesowe?

Przecież Wasza umowa jest kontraktem i powinna być zachowana tylko dla stron kontraktu, no chyba, że druga strona zezwoliła na jej upublicznianie w co wątpie.

 

 

To z Wami bym raczej nie współpracował by potem czytać o sobie na forach o naszej umowie i rozliczeniach .

Od takich rzeczy jest windykacja, a w ostateczności sąd gospodarczy, nie forum o opiniach hostingowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybacz, ale żadne warunki umowy nie zostały upublicznione. Druga strona umowy została uprzedzona o konsekwencjach. Sama wybrała sobie taki los, zobowiązania trzeba regulować. Dla Twojej ciekawości napiszę, iż żadnej umowy nie było, jedynie mailowe ustalenia.

Widzę, iż w czasach kryzysu jest aprobata i akceptacja nierzetelnych partnerów, a takie postępowanie chyba powinno się piętnować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

może tak na krótko bardzo dziwi mnie forma upubliczniana tego typu kwestii, problem był i jeszcze jest przyczyną było awaria serwera i przez co ponieśliśmy duże koszta. Niestety nie na wszystko starczyły środki które mieliśmy na tego typu awarie przeznaczone były po prostu za małe. Więc pociągnęło to za sobą znaczne opóźnienia w rozliczaniach z kontrahentami .

 

Mimo iż świadczymy usługi na małą skale to żaden z klientów nie chciał by aby się dowiedzieć iż jego konto ( www ) nie posiada żadnych danych.

 

Jako wykonawca Pan Piotr jest rzetelny i nie mogę złego słowa powiedzieć no każdy z nas podejmuje decyzje nie zawsze sprzyjające wszystkim.

 

Liczę na zrozumienie a kwestie rozliczeń w miesiącu listopadzie na pewno zamkniemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY

No to ja odświeżę.

Daniel Nowak, spytał czy skonfiguruje mu serwer, oczywiście powiedziałem, że tak - cena 100zł.

No to ok, ciekawe po co mu 300 kont z cPanelem, na jakimś p4, ale ok niech będzie.

Poprzedni serwer też nie wyrobił, nawet mimo raid0 (:P ale to już nie moja zasługa)

 

Kasy nie zobaczyłem do dzisiaj, od... hmm Września?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kasy nie zobaczyłem do dzisiaj, od... hmm Września?

 

To tylko potwierdza jakie podejście do swoich partnerów ma Pan Daniel Nowak. Wnioski niech każdy sobie sam wyciągnie.

Oczywiście z publicznych deklaracji dotyczących spłaty długów w listopadzie nic nie wynikło i zobowiązanie nie zostało do dziś spłacone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, w końcu od groma wielkich firm, które szukają hostingu za 20 zł rocznie :P

 

 

e no nie przesadzaj - 20zł hahaha

 

 

http://allegro.pl/item846016283_serwer_www_1_gb_transfer_bez_limitu.html

 

Rzeczywiście - "...ograniczamy wyłącznie się do dużych klientów - firm"

 

Login z allegro - "morda_ty_moja" - oddaje chyba wszystko ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Adrian we wrześniu Adam jeszcze nie miał działalności, dlatego stówa, dzisiaj by było 300 + VAT : ))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY

Po tym poście na forum Daniel napisał do mnie :P

Zobaczę co z tego wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie liczył bym na wiele :P.

Facet od września obiecuje, że spłaci dług i na tym się kończy. Korespondencji nie odbiera, telefonów również. Mojej faktury do dziś nie odesłał, fajnie tak sobie wrzucić coś w koszta za darmo, nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie doczekałem wpłaty niestety ;). Pomimo tego, iż suma nie jest wielka i pierwotnie założyłem stratę skierowałem sprawę na bardziej oficjalne tory...

Może kiedy temu panu przyjdzie zapłacić 10-cio krotność pierwotnej sumy zrozumie, że wybrał niewłaściwą drogę nie regulując swoich zobowiązań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ODRADZAM!

 

Byłem klientem tef firmy rok i już kilka razy zostałem zablokowany.

 

Czemu?

 

KILKA razy z powodu za dużej ilości wysłanych emaili. Hmmm gdzie jest jaka kolwiek informacja o limicie wysłanych emaili? W regulaminie? Nie. W ofercie? Nie - NIGDZIE nie ma takiej informacji. Za chyba trzecim razem podziękowano mi za współpracę i skasowano konto. Na szczęście otrzymałem backup.

 

Raz za to, że brat wykupił kolejne konto www i zostałem uznany za oszusta który kupił ofertę dla nowego klienta jako stały klient i zostały mi postawione jakieś dziwne warunki - nie mogłem swoim koncie zaparkować domeny która została uznana za "oszustwo".

 

Ponad to często występują problemy z bazą danych. Czasami ponad godzinę baza po prostu nie działała.

 

Pomoc techniczna? Po wysłaniu emaila z jakimś problem odpowiedź otrzymywałem może po jednym dniu z informacją, że problem został zgłoszony do jakiegoś wyższego admina.

 

Ceny przyznam dobre ale za takie podejście do klienta wielki minus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

tak na szybko bo mało tu bywam, na początku pozdrowienia dla wszystkich, a wracając do problemu Pana denis94,

problem był prosty poszedł mailling z konta tego pana trzykrotnie za każdym razem jak pamiętam ponad 1000 email więc konto zostało blokowane.

Po wyjaśnieniach odblokowane no ale to się powtarzało więc widać klient nie zrozumiał więc dostał wypowiedzenie a domena została zablokowana na naszym serwerze.

Mimo małego transferu co posiadał wielokrotnie zwiększaliśmy nieodpłatnie , później już odpłatnie.

 

 

Problem z bazą wystarczyło sprawdzić max ilość połączeń do bazy.

Rozumiem iż klient mógł mieć krzywdę iż zmieniliśmy sposób komunikacji z gg na system zgłoszeń ( tricket ) i usuwana usterka była względnie do priorytetu zgłoszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

tak na szybko bo mało tu bywam, na początku pozdrowienia dla wszystkich, a wracając do problemu Pana denis94,

problem był prosty poszedł mailling z konta tego pana trzykrotnie za każdym razem jak pamiętam ponad 1000 email więc konto zostało blokowane.

Po wyjaśnieniach odblokowane no ale to się powtarzało więc widać klient nie zrozumiał więc dostał wypowiedzenie a domena została zablokowana na naszym serwerze.

Mimo małego transferu co posiadał wielokrotnie zwiększaliśmy nieodpłatnie , później już odpłatnie.

 

 

Problem z bazą wystarczyło sprawdzić max ilość połączeń do bazy.

Rozumiem iż klient mógł mieć krzywdę iż zmieniliśmy sposób komunikacji z gg na system zgłoszeń ( tricket ) i usuwana usterka była względnie do priorytetu zgłoszenia.

 

 

Ojej a da się po polsku ?

p.s. co to jest tricket ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ojej a da się po polsku ?

p.s. co to jest tricket ? ;)

ehh sorki za słownictwo

 

chodziło mi o zgłoszenia za pomocą formularza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe.. jeden wielki bełkot ;) żadnej interpunkcji. Dobrze, że sie nie udusiłeś podczas pisania ;)

Ciekawe, że za każdym razem jak niezadowolony klient nasmaruje coś na forum, to odrazu jest odzew.. No ba, z wyjaśnieniami nawet :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, że za każdym razem jak niezadowolony klient nasmaruje coś na forum, to odrazu jest odzew.. No ba, z wyjaśnieniami nawet :)

 

 

 

mnie to nie dziwi :)

jakbym nie odpisał w host is down to by do tej pory wszyscy myśleli że mi serwery od wczoraj leżą,

więc ja też w tej sytuacji na pewno bym odpisał jaka była przyczyna blokady/skasowania konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×