Skocz do zawartości
SanKen

VPS max 70zł

Polecane posty

Witam szukam VPS oferty o parametrach

 

Procesor do 2.6ghz

Dysk twardy :max 10gb

Pamięć ram :max 512mb

Transfer: najlepiej bez limitu,ale min 300gb mies

System operacyjny Debian Lenny 5.0

 

aktualnie posiadam

 

Dysk twardy: 10 GB

Pamięć: 256 (max 512) MB

Transfer: 100 GB / miesiąc

System operacyjny: Debian Lenny 5.0

 

Disk 978 MB 10 GB

Memory 261 MB 512 MB

Traffic 3.65 GB 100 GB

LTraffic 3.55 GB

CPU0 speed 2.5GHz

 

 

jak ktoś zna jakieś dobre oferty proszę pisać a i serwer najlepiej w Polsce

aktualny jest w Toruniu i miesięczny koszt to 43zł tylko ze transfer mnie dobija ;) mało jak na moja potrzebę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cpu do 2.6ghz, minimum 300GB transfer, PL i 70zł/miesiąc, ciężko będzie ;) Do niektórych dedyków pare razy droższych dodają taką ilość transferu :) Budgetvps.pl Large mieściłby się w cenie ale ma 200GB transferu. Wybierając BudgetVPS.pl Custom aby otrzymać Twoje parametry trzeba zapłacić 92.23zł miesięcznie i to jest chyba najtańsza oferta przy tych parametrach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Logout.pl - przy tych parametrach 83 PLN, jednakże możemy zejść z ceny do 70 PLN - szczegóły na tom(at)logout.pl

 

pozdrawiam,

Tom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Logout.pl - przy tych parametrach 83 PLN, jednakże możemy zejść z ceny do 70 PLN - szczegóły na tom(at)logout.pl

 

pozdrawiam,

Tom

 

Dobra oferta,ale taki transfer mi tez nie starczy w 1 dzień zżeram 12GB,wiec jedynie co mnie ratuje to bez limitu,ma może ktoś jakieś oferty z OVH własny dedyk najlepiej w polsce lub na terenie niemiec potrzebuje tylko FTP max 5GB 512MB ram i nielimitowany transfer jak ktos ma dedyka któremu brakuje to moge sie razem dokładac ;) nie interesuje mnie oferta w francji no chyba ze prawie za darmo max 40zł

Na koncie bedzie stał serwer cs min 32slot... jak ktos chcetny prosze pisac

 

Logout.pl - a u was nie da rady wykupic bez limitu transferu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma może ktoś jakieś oferty z OVH własny dedyk najlepiej w polsce lub na terenie niemiec

 

nie interesuje mnie oferta w francji

 

A niby ovh gdzie jest? Mówisz o ovh, ale to, że mają też stronkę w polskiej wersji nie znaczy, że mają serwerki w PL :) tak to jest, gdy się chce kombinować zamiast kupić w normalnej firmie hostingowej gier serwer ;) tam przynajmniej muszą Ci zagwarantować działanie, o transfer się nie musisz martwić :)

 

Logout.pl - a u was nie da rady wykupic bez limitu transferu ?

Raczej da rady ale taniej Ci wyjdzie kupić publiczny 32 slotowy za cenę 3-4zł/slot ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niby tak ale nie ma takiego czegos ze kupisz tanio to będzie kupisz tani to ping kupisz drogi to będzie lagowac za dużo na 1 maszynie tym przykładem jest np. gameserv serwer niby ok bo ping po 40 a jak wejdzie z 10 osób to tragedia a kto chce płacić za slot 11 zł ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niby tak ale nie ma takiego czegos ze kupisz tanio to będzie kupisz tani to ping kupisz drogi to będzie lagowac za dużo na 1 maszynie tym przykładem jest np. gameserv serwer niby ok bo ping po 40 a jak wejdzie z 10 osób to tragedia a kto chce płacić za slot 11 zł ?

 

o.0

 

 

Nie łapię, możesz pododawać przecinki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albo jakość, albo cena, życie to nie bajka Disneya, może niedługo wszystko będzie za darmo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×