Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
TheBlood

Z: VPS GRATIS - sprawdź DiH.pl!

Polecane posty

marekxbx nieladnie sprawdzac konkurencję :)

 

Ciekawość to akurat nic złego, więc nie przesadzajmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Up możesz to rozwinąć ?

 

To nieetyczne, niech firmy zajmą się swoją działalnością a nie szukają haków na konkurencję. Dla mnie to np niepoważne, jak konkurencja pyta o usługi w temacie z jakąś ofertą. Od takich pytań są klienci, a nie konkurencja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@TheBlood. Nie widzę w prośbie o IP, szukania żadnych haków na konkurencję, a co najwyżej ciekawość. I akurat w tym przypadku nie widzę w tym nic złego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pytanie gdzie stoi serwerownia oraz prośba o testowe ip to "hak" na konkurencje... fail....

a wracając to oferty firmy dih ( pierwsze skojarzenie Domeny i Hosting :))

Czy każdy w tym temacie będzie testował vpsa przez miesiąc? I pytanie do firmy jaka jest cena dodatkowych adresów IP bo tego nie znalazłem w ofercie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nieetyczne, niech firmy zajmą się swoją działalnością a nie szukają haków na konkurencję. Dla mnie to np niepoważne, jak konkurencja pyta o usługi w temacie z jakąś ofertą.

 

Żartujesz? Toż to najprostszy przejaw zboczenia zawodowego pod słońcem.

 

Ja np. jak dostaje e-mail z nieznanej mi wcześniej domeny to odrazu dig'uje MX i whois'uje IP.

 

Też bym zadał pytanie o IP testowe, ale wiedziałem, że ktoś to zrobi prędzej czy później za mnie. :)

 

Bezsensu się totalnie czepiacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nieetyczne, niech firmy zajmą się swoją działalnością a nie szukają haków na konkurencję. Dla mnie to np niepoważne, jak konkurencja pyta o usługi w temacie z jakąś ofertą. Od takich pytań są klienci, a nie konkurencja.

 

Jesteś śmieszny. Wg ciebie to, że jest sobie jakaś firma hostingowa wyklucza całkowicie jej możliwość korzystania z usług swojej konkurencji?

Z firm, które tego zabraniają, to tylko group5 na polskim rynku kojarzę...

 

PS: Żeby nie być gołosłownym - to dosyć poważną dziedziną, w której korzysta się z usług konkurencyjnych firm, to serwery DNS :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować  

×