Skocz do zawartości

Czy jesteś za powstaniem nowego działu?  

96 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś za powstaniem nowego działu?

    • Tak
      61
    • Nie
      35


Polecane posty

Gość RuFiK

25 do 17 :) powoli do przodu :)

 

Na 99.999 % nie dojdzie do utworzenia tego działu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo będzie to pole do popisu dla robienia negatywnego PR firmom, które z jakichś powodów podziękowały za współpracę

Oj Fiercio nie doczytałeś :) To nie ma być dział poświęcony firmom a niefirmom :)

 

Chodzi o to, że z założenia hosting X nie powinien mieć takiej działalności bo jest na czarno.

 

Ale może i racja, że od tego jest webhostinktalk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Active-Hosting

Dziwią mnie głosy na "nie" po co głosują tak niektóre osoby ? lubicie krzaki ? i późniejsze płakanie jak nic wam nie działa i nikt nie odpowiada na wasze e-maile ? No to głosujcie dalej na nie..... Krzaki są super ekstra trzeba je wznosić na Piedestały :) co za idiotyczne myślenie....

 

Ps. zróbcie wstęp na forum od 18/20 lat... bo żenada, albo lepiej dział "Polecamy krzaka" co to krzak ? nowa forma zarobkowa dzieci i innych stworzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym po prostu proponował zrobić pogrom krzaków. Usiąść raz na tyłku, napisać i wydrukować kilkadziesiąt pism na policję, giodo oraz odpowiednich us i zrobi się od razu atmosfera świeższa... Już są niektórzy zbyt bezczelni i powolutku zaczyna się miarka przebierać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwią mnie głosy na "nie" po co głosują tak niektóre osoby ? lubicie krzaki ?

 

nie rozumiesz że taki dział to nawóz?

może jeszcze kup kilku krzakom jakąś kampanie reklamową, sama reklama na forum WHT

to trochę za mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam pomysł z założenia nie jest zły...

Tylko że moim skromnym zdaniem może dojść do tego że nastąpi lekki chaos bo nie będzie wiadomo czy pisać w dziale ku przestrodze czy opinie o firmach.

 

A poza tym czy na postawie 5 postów można ocenić że firma się nie nadaje?? Musiałaby być osoba ( a rzczej kilka) ktore już mają swój wkład w te forum i ktorym można wierzyć że akurat ta firma to ,,krzak"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sam pomysł z założenia nie jest zły...

Tylko że moim skromnym zdaniem może dojść do tego że nastąpi lekki chaos bo nie będzie wiadomo czy pisać w dziale ku przestrodze czy opinie o firmach.

 

A poza tym czy na postawie 5 postów można ocenić że firma się nie nadaje?? Musiałaby być osoba ( a rzczej kilka) ktore już mają swój wkład w te forum i ktorym można wierzyć że akurat ta firma to ,,krzak"

 

Ocenić czy coś jest krzakiem można bardzo prosto. Albo jest legalnie działającą firmą posiadającą wszystkie dane oraz regulamin albo nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ocenić czy coś jest krzakiem można bardzo prosto. Albo jest legalnie działającą firmą posiadającą wszystkie dane oraz regulamin albo nie.

A w jaki sposób zweryfikujesz czy podane dane są prawdziwe i czy nie należą do jakiejś innej firmy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A zadzwonię sobie do gusu, albo odpowiedniego urzędu miasta czy gimny gdzie firma jest zarejestrowana. Dowiem się jaki numer telefonu został podany przy rejestracji i zadzwonię na ten numer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Active-Hosting
nie rozumiesz że taki dział to nawóz?

może jeszcze kup kilku krzakom jakąś kampanie reklamową, sama reklama na forum WHT

to trochę za mało

 

Ja im mogę kupić co najwyżej soczek PLAY do pierdla/poprawczaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Zrobić listę krzaków i sukcesywnie ją uzupełniać.. W dodatku jakiś pogrom w stylu noc długich wtyczek odnośnie krzaków i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobić listę krzaków i sukcesywnie ją uzupełniać.. W dodatku jakiś pogrom w stylu noc długich wtyczek odnośnie krzaków i już.

 

Samo zrobienie takiej listy byłoby problemem , nie mówiąc już o sprawach aktualizacji....... Bo obecnie jest tyle firm i krzaków że trudno się w tym połapać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Na początek wystarczy przeszukać forum i już wiadomo kto i co jest krzaczorem. Potem jak sie pojawia jakaś oferta all unlimited za jedyne 9.90 PLN rocznie i nie ma podanych informacji takich jak NIP czy REGON -> PW do właściciela (O ile ma on tu konto) że ma trzy dni na przesłanie dowodów bla bla inaczej ,,firma" będzie dodana do listy krzaków a dodatkowo przez dwa tygodnie wpis będzie pogrubiony i na czerwono na pierwszym miejscu listy :) Trza sie tylko zebrać i chcieć a nie debatować w nieskończoność :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

Pomysł nie jest zły, istotne jest jego wykonanie. Jeśli BOSS podejmie się moderacji tego działu to można wziąć pod uwagę jego stworzenie.

 

W takim dziale musiałyby istnieć tylko tematy z ostrzeżeniem i uzasadnieniem. Bez możliwości odpowiedzi.

 

Co o tym myślicie?

 

Chodzi o to aby ludzi edukować tworząc jasne ostrzeżenia. Jeśli zrobimy z tego dział, gdzie każdy będzie pisał co popadnie to bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY
Powiedział właściciel krzaka 

Tylko że posiadanie nipu nie czyni z nikogo administratora => castpol.pl > (pegaz, meduza, pectore, whatever @ forum.ovh.pl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wszelki link do krzaczora to nawóz, więc po raz kolejny wołam nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Active-Hosting
wszelki link do krzaczora to nawóz, więc po raz kolejny wołam nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

 

Ale dlaczego ? powiedz.

Bardzo dobry pomysł aby ludzie nie płakali przez te "firmy" TAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

już Ci to napisałem wcześniej, jak chcesz reklamować chwasty to wykup im reklmę w agencjach reklamowych, bo samo WHT może być za słabą reklamą

jeżeli nikt nie zna adresu krzaka to wiadomo że nikt nic nie kupi, a jak trafi na WHT i linka do niego i dowie się że pfuj "firme" tworzą młodzi ludzie z napędem odrzutowym jak to zawsze pisze na każdej stronie chwastów to i się ileś osób skusi na zakup, a jak

TAKICH TEMATÓW NIE BĘDZIE TO SIĘ W TEN SPOSÓB URATUJE KLIENTA PRZED ZŁYM WYBOREM

 

PS. nie pisz te"firmy" bo to nie są firmy, tylko chwasty które między innymi tobie zabierają rynek bo ty płacisz a oni nie (chyba że twoja działalność polega na zapłaceniu 215zł. do zusu podatku zdrowotnego, no to rzeczywiście 215 + serwer to żadne koszty)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Active-Hosting

hmmm w sumie racja.... reklama na NK czy innym medium stop krzakom albo uważaj gdzie kupujesz była by skuteczna... nie każdy zna WHT.....

Nie wiem już sam i tak i nie, nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm w sumie racja....

Nie wiem już sam i tak i nie, nie wiem.

 

bardzo się cieszę że Cię prawie przekonałem, ZERO NAWOZU,

krzaki bez podlewania i nawozu giną same.

 

PS. na każdym medium wspominanie o chwastach = podsypywanie nawozu i podlewanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomysł nie jest zły, istotne jest jego wykonanie. Jeśli BOSS podejmie się moderacji tego działu to można wziąć pod uwagę jego stworzenie.

 

W takim dziale musiałyby istnieć tylko tematy z ostrzeżeniem i uzasadnieniem. Bez możliwości odpowiedzi.

 

Co o tym myślicie?

 

Chodzi o to aby ludzi edukować tworząc jasne ostrzeżenia. Jeśli zrobimy z tego dział, gdzie każdy będzie pisał co popadnie to bez sensu.

 

Jestem za NIE, ale jeśli już wprowadzać ten dział, to można dać możliwość odpowiedzi przy tym warunku, że każdy post oczekuje na akceptacje moderatora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeden wielki syf się zrobi i nic więcej.

A czy lista taka pomoże potencjalnemu użytkownikowi? wątpie gdyż praktycznie zawsze w takich sytuacjach czytamy w poście "zapłaciłem krzakowi i co mam teraz zrobić?" czyli już po fakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej założyc temat w dziale opinie - Lista krzaczastych? Albo coś co się rzuca w oczy typu: "UWAGA!: PSEUDO FIRMY HOSTINGOWE"

 

Trochę napisać co to znaczy sam krzak, jak takie firmy rozpoznawać - przecież to bardziej praktyczne niż jakiś nowy dział.

Temat można edytować - dodawać nowe krzaki itd.

 

W sumie nawet mogę się tego podjąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×