Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
ruski dziad

Kimsufi we włoszech?

Polecane posty

Witam. Zauważyłem bardzo interesującą cenowo ofertę kimsufi.pl, ale widzę że serwery stoją we francji. Czy można przez polskie/brytyjskie OVH kupić serwerek kimsufi we włoszech (taki jak na kimsufi.it)?

Support nie musi po polsku gadać, po angielsku z każdym się teraz dogada gdziekolwiek by nie był ;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Zauważyłem bardzo interesującą cenowo ofertę kimsufi.pl, ale widzę że serwery stoją we francji. Czy można przez polskie/brytyjskie OVH kupić serwerek kimsufi we włoszech (taki jak na kimsufi.it)?

Support nie musi po polsku gadać, po angielsku z każdym się teraz dogada gdziekolwiek by nie był ;) ...

 

I tak wszystko ląduje we Francji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY
Hm... stronę główną ovh.it/kimsufi.it mają we włoszech

 

A stronę PL w polsce, DE w niemczech, UK w UK :)

 

To tylko przypisanie krajów do IP, nic więcej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Zauważyłem bardzo interesującą cenowo ofertę kimsufi.pl, ale widzę że serwery stoją we francji. Czy można przez polskie/brytyjskie OVH kupić serwerek kimsufi we włoszech (taki jak na kimsufi.it)?

 

Powinieneś dostać włoskie IP bez większego problemu, niezależnie skąd kupisz serwer. Tak przynajmniej jest we "właściwej" ofercie OVH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będąc polakiem i zamawiając ip failover inne niż kraju PL Twój wniosek jest sprawdzany dlatego podejrzewam trzeba podać jakiś sensowniejszy powód od "trzech kropek" :).

 

W sumie ja sam zamawiałem tylko ipka PL więc nie powiem Ci jak wygląda przejście przez tą procedurę ale chyba nie powinno być problemu. Wszystko robisz w panelu.

 

Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wzialem IPka niemieckiego i odbywalo sie to tak samo jak polskiego, tylko jakis tam powod wpisac i jest od razu. Tylko czemu nie moge go teraz usunac z panelu? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A powinienem się kontaktować z OVH odnośnie IP z Włoch, czy będę miał po prostu odpowiedni formularz do wypełnienia przy zakupie? I czy to IP Failover zmniejszy pingi dla połączeń z Włoch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mruczek
I czy to IP Failover zmniejszy pingi dla połączeń z Włoch?

Nie. Serwer będzie nadal fizycznie we Francji, tylko IP zostanie przydzielone geograficznie do Włoch (tudzież wybrane z puli "przypisanej" temu krajowi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze dodam, że zamówienie z Polski w ovh .it bedzie skutkowało jego nieprzyjęciem, odrzuceniem, albo po kilku dniach i tak przeniesieniem do polskiej oferty i polskiego BOK ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie. Serwer będzie nadal fizycznie we Francji, tylko IP zostanie przydzielone geograficznie do Włoch (tudzież wybrane z puli "przypisanej" temu krajowi)

Czyli na dobrą sprawę ten bajer nic nie zmienia, poza IP i flagą we FlagFoxie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie adresy IP z puli przypisanych do danych krajów powinny mieć routing dostosowany właśnie do połączenia z tymi krajami. Jak to wygląda w praktyce - nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teoretycznie adresy IP z puli przypisanych do danych krajów powinny mieć routing dostosowany właśnie do połączenia z tymi krajami. Jak to wygląda w praktyce - nie wiem.
Proszę Cię, nie pisz o rzeczach, o których nie masz pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli na dobrą sprawę ten bajer nic nie zmienia, poza IP i flagą we FlagFoxie?

Dokładnie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×