Skocz do zawartości
Konrad.K

Może jakiś Łódź meeting ? :)

Polecane posty

Witam,

 

Jako że ciągle spotkania odbywają się daleko od mojego miasta, chciałbym zaproponować lokalne spotkanie w Łodzi :P

Kto ew. chętny na takową opcję ?

 

Łódź WHT Meeting w marcu. Zapraszamy wszystkich :)

 

-------------------------------------------

ustalony termin: 07.03.2009 r.

-------------------------------------------

zadeklarowani goście:

-------------------------------------------

- dopy, zwany mną

- Sebak

- bellerofont

- kisiek

- jarek

- nvu (może)

- NetZip

- xorg

- PeterSim

- zrio

 

lista wciąż otwarta :)

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wynajdziesz jakieś sensowne miejsce, gdzie takie coś można zorganizować, to why not?

 

Chociaż... jeśli poziom ma być taki, jak opisywanego ostatniego, gdzie z opisu wynikało, że towarzystwo zachowywało się gorzej niż z przeciwległej do mojego okna w starym mieszkaniu budki z piwem, to raczej nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli wynajdziesz jakieś sensowne miejsce, gdzie takie coś można zorganizować, to why not?

 

Chociaż... jeśli poziom ma być taki, jak opisywanego ostatniego, gdzie z opisu wynikało, że towarzystwo zachowywało się gorzej niż z przeciwległej do mojego okna w starym mieszkaniu budki z piwem, to raczej nie.

 

bez przesady, nie byłeś to nie siej plotek, może co niektórzy za dużo wypili ale

spotkanie było bardzo kulturalne.

a bezalkoholowe imprezy to w donaldzie są najlepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli wynajdziesz jakieś sensowne miejsce, gdzie takie coś można zorganizować, to why not?

 

Chociaż... jeśli poziom ma być taki, jak opisywanego ostatniego, gdzie z opisu wynikało, że towarzystwo zachowywało się gorzej niż z przeciwległej do mojego okna w starym mieszkaniu budki z piwem, to raczej nie.

 

 

JA do ostatniego nie miałem żadnych zastrzeżeń :P Wszystko elegancko było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak by nie było reprezentacyjnie jak ktoś z południa jedzie polski to i ja pojadę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja opinia jest na podstawie waszych wypowiedzi w temacie zeszłego zlotu... który to aż został za panujący w nim poziom zamknięty... :)

 

Jeśli kulturalne  :P i w dogodnym czasie (jakaś np. sobota :) ), i to, że Łódź to mi akurat pasuje, to czemu nie  :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak by nie było reprezentacyjnie jak ktoś z południa jedzie polski to i ja pojadę :P

 

jeżeli termin będzie ok i śniegi stopnieją to się chętnie przejadę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi to w sumie obojętnie gdzie ale centrum jest praktycznie najlepiej dla każdego.Do łodzi 207 do poznania 177 więc jeszcze lepiej :P Ale naprawdę jakiś sensowny termin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardziej myślałem o jakimś terminie marcowym, co Wy na to ? Chociaż ten 28 luty też jest dobrą opcją ;)

Jeżeli chodzi o miejsce to raczej coś w centrum typu ul. Piotrkowska, można np. wynająć pięterko w Lizard Kingu, albo Łódź Kaliskiej (ale tu drogo dość :D ) - to takie przykłady, bo jest jeszcze sporo innych opcji. Sebak - miałbyś wyjątkowo blisko po pracy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie planuje w tym czasie żadnych awarii smile.gif.

 

 

Powiedź mi kto je planuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

28.02 mi średni pasuje.

 

Nie dało by się jak już, to pierwszą sobotę marca (7.03)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra to po ogólnych uzgodnieniach przyjmujemy termin 07.03.2009 r. jako oficjalny i ostateczny.

Zapraszam do pewnych zgłoszeń od teraz, zrobię listę obecności w 1 poście ;)

 

NVU, zapraszamy serdecznie : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do łodzi to mam blisko mogę przyjechać i tak większość osób wie ile mam lat ;) niestety jak wpadnę to tylko z ojcem ;-)

 

jak tyle ludu będzie to i ja się postaram wpaść ^^ na redbulla

 

Jakby co to będzie jakiś hotel gdzie można przenocować albo cuś ?

 

Dla tych co nie wiedzą to mam teraz 14 lat ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Piotrkowskiej jest np. Hotel Centrum, jest też nieopodal Piłsudskiego - Qubus Hotel, i sporo innych w okolicy. Nigdy nie korzystałem ale z tego co mi wiadomo nie są to najtańsze noclegi. A Twój tata też z branży it ? ;)

 

Wracając do tematu - widzę że szykuje się naprawdę ciekawa ekipa, sama śmietanka :D Kto jeszcze się zjawi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta on jest z branży zmieniania opon ;) a o internecie to wie tyle jak wejść na gg i wysłać e-maila (z tym nie raz ma trudności ) :D Możliwe, że się zjawie ale na 100 % nie mogę powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie w lutym a połowa marca bardzo chętnie i jeszcze Bella dorwe bo mam z nim do pogadania ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli nie w lutym a połowa marca

Tak jak napisałem wyżej, ostatecznie będzie to początek marca - 7 marzec 2009 ;)

Miejsce zaś wybierzemy jak będzie już wiadomo jak liczna grupa się szykuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×