Skocz do zawartości
Gość Bartosz Gadzimski

Dział Serwery Gier zostaje usunięty

Polecane posty

Gość Bartosz Gadzimski

Witam,

 

Z dniem dzisiejszym dział Serwery Gier zostaje usunięty z forum WebHostingTalk.pl i tym samym nie prowadzimy już dyskusji na ten temat.

 

Wszelkich miłośników przepraszamy.

 

Prosimy tym samym o nie umieszczanie ofert w dziale Oferty.

 

Pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK

Witam,

Jeśli można wiedzieć to czym była uwarunkowana decyzja o usunięciu działu Serwery Gier ?

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK

A może to lepiej zarchiwizować ?

czyli np: zablokować całkowicie dział bez możliwości pisania postów i zakładania tematów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc zarazem żegnam się z tym forum.

 

Do zobaczenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,

Jeśli można wiedzieć to czym była uwarunkowana decyzja o usunięciu działu Serwery Gier ?

 

Pozdrawiam

poziomem jaki panował w tym dziale? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WHT wraca do swoich korzeni - merytorycznych dyskusji na temat (web)hostingu, rozmow ludzi z branzy, w miare sensownego poziomu. Tego co bylo w 2005 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK
WHT wraca do swoich korzeni - merytorycznych dyskusji na temat (web)hostingu, rozmow ludzi z branzy, w miare sensownego poziomu. Tego co bylo w 2005 roku.

 

Fajne były by gazetki albo jakieś fajne artykuły na łamach WebHostingTalk.pl do poczytania w wolnym czasie ... ;)

Może jakaś konkretna redakcja się zbierze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak coś temat z burzą mózgów dał  ;)

 

Decyzja bardzo dobra, tym bardziej, że ostatnie posty to już były dyskusje nawet nie o hostingu, ale kursy-samouczki dla jednopostowców pt. "Jak postawić serwer na VPSie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Tematy w serwerach gier to było ciągle ,,Nexten kshaken" ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może jakaś konkretna redakcja się zbierze ?

1K netto za artykuł do 3 stron, zrzućcie się,

a napiszę wam o czym tylko będziecie chcieli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wszyscy się żegnają to ja również :) do widzenia :) Zaglądam tutaj ale coraz rzadziej, ze względu na poziom niektórych osób.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawym jest to, że po przeczytaniu wpisałem w wyszukiwarce domen frazę "gamehostingtalk.pl" i była ona już zajęta, a dosłownie niedawno sprawdzałem i była wolna ;) Miałem pewien pomysł, ale mówi się trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@bellerofont Ty tylko o pieniądzach :)

cóż, Haribo najtańsze nie są... ;)

 

Jak wszyscy się żegnają to ja również :) do widzenia :) Zaglądam tutaj ale coraz rzadziej, ze względu na poziom niektórych osób.... :)

Jak to się mawia... przyganiał kocioł garnkowi... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dziękuje za mądrą i roztropną decyzję. źle się czytało po raz kolejny debilne pytania w tym dziale.

 

poziom WHT na pewno teraz pójdzie w górę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość traq
poziom WHT na pewno teraz pójdzie w górę.

 

I tak (WEBhostingtalk), i nie (zubożenie treści).

 

Polecam: http://gameadmin.pl - jako namiastkę zastępstwa usuniętego działu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak (WEBhostingtalk), i nie (zubożenie treści).
Swojego czasu podobna sytuacja miała miejsce z działem Domeny i w moim mniemaniu forum wyszło na tym całkiem dobrze... Oczywiście do czasu, kiedy to zawładnęły nim posty o krzakach i serwerach gier ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@traq

 

Odpuść sobie z gameadmin.pl bo jak by się rozwineło bardziej to istna reklama nie uznająca innych firm wiesz czego na zasadzie cscenter.pl i GP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"gamehostingtalk.pl"
Tak jakoś wyszło, że znajomy (również reg na tym forum, wypowiadał się nie raz :) ) jest w posiadaniu tej domeny ;)

 

Jak ktoś jest chętny do pomocy w gamehostingtalk'u - to zapraszam na priv :)

 

Zamierzamy zrobić tam w miarę konkretne forum (chociażby moich artykułów będzie ponad 100) które jest SEO friendly, więc myślę że powinno być dobrze :]

 

Co do gameadmin, to mi tam nie pasuje zbytnio admin... jakoś z comarem dogadać się nigdy nie mogłem. Ogólnie jedyne co dobre tam to jest licencja na Vb, której "ght.pl" pewnie kiedyś też się dorobi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem posiadaczem domeny GameHostinTalk.pl, wykupiłem ją zaraz po tym jak przeczytałem temat o usunięciu działu serwerów gier.

 

Nie kryję że jestem zainteresowany rozwinięciem tam forum. Jeśli znajdą się ludzie chętni do pomocy, to proszę o kontakt pw do mnie lub do xorga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodam tylko, że forum będzie prowadzone w miarę jak najbardziej bezstronnie. Już miałem zgłoszenia na priv, jeżeli są jeszcze chętni, zapraszam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×