Skocz do zawartości
aegnor

VPS a Serwer Gry?

Polecane posty

http://amm.pl Oferuję Serwery VPS lecz niemozna stawiac tam Serwerów Gier, jest to zabronione z góry w regulaminie a serwery sa podpiete do Crowleya i niema zadnych problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na serwerze mam ping 13-25 aż się zdziwiłem że taki mały, posiadam neostrade 1mb a na serwerze loss skacze 0-3 a choke jest stały 0 i ogólnie to wszystko się przycina i strasznie wolno chodzi...

 

U mnie to samo, mowa o serwerze działającym pod: 91.205.75.49:27015.

 

Może mi ktoś powiedzieć czy sprawa ma się identycznie w przypadku każdego serwera tam postawionego czy po prostu akurat ten serwer jest źle skonfigurowany i wszystko się tak przycina? Chciałbym skorzystać z usług webh.pl, ale ten test serwer mnie nie przekonuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jakiś czas temu odpaliłem sobie serwer na test, i chodziło dobrze, wystarczyło ustawić odpowiednie rejty oraz ticrate.

Dzisiaj nie warto testować tych serwerów, bo webh ma problemy z łączem ;) Wszystko zależy od pakietu vps'a oraz konfiguracji, ja swój serwer testowałem na medium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja serwer postawiłem na VPS premium czyli ten lepszy od Medium.

Niewiecie kiedy zakonczą sie problemy webh z łączem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Webf.pl ?

 

 

Trudno mi jednoznacznie odpowiedzieć na pytanie co jest nie tak, wiem że wielu użytkowników wykorzystuje serwer VPS do stawiania hosta jakiejś gry i nikt się nie skarży. Jeżeli chodzi o test to warto samemu sprawdzić jak pod własnym konfigiem będzie zachowywał się serwer.

 

 

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Webh.pl Dokładnie wszystko zelży od konfiguracji przez użytkownika samego serwera gry. U nas również klienci na HitMe.net.pl utrzymują przeróżne serwery gier i prawda jest taka, każdy ma inne poglądy i oczekiwania.

 

aegnor - wracając do tego że serwer gry Ci się wyłączał. Nie koniecznie to mogło być od VPS czy też od Twojej konfiguracji os.

Lecz np od tego czy odpowiednie uprawnienia nadałeś plikom serwera gry, -debug serwerów gier nie wszytko pokazuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, chodziło oczywiście o webh.pl :)

 

Mógłby ktoś IP serwera testowego podać - tak aby zobaczyć ping itd.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj jeszcze raz temat i mozesz tu sie nie udzielac i nie nabijac glupich postów...

Po pierwsze to serwer stał w miejscu, nic niemozna było zrobic u Webh wiec mam płacic za nic?

Zastanów sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

za 40 zł? chyba sie pomyliles;)

 

Mam pytanie co do HitMe... Panie Marku...

Czy mogłby Pan przygotowac indywidualna oferte vps : OPENVZ do 60 PLN potem oczywiscie wiecej narazie tylko na start:)

I jaki jest cennik o dodatkowy traffic?

 

unix storm - to VPS sa na laczu niemieckim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

unixstorm nie tylko korzysta z łącz niemieckich. kolokuje także serwery w Polsce.

radzę spytać Michała Gottlieba nim z cała pewnością stwierdzisz że w Niemczech faktycznie stoją VPSy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze to serwer stał w miejscu, nic niemozna było zrobic u Webh wiec mam płacic za nic?

 

 

Jak to stał? Udało się Panu zalogować na ssh? Jak tak to usługa działała zapewne dobrze (bo żadnego zgloszenia na temat awarii nie było), za to były pewnie problemy z jakąś aplikacją za co my nie odpowiadamy ;)

 

 

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytam czytam i nie mogę...

 

91.205.75.51:27015 & 91.205.75.51:27016

 

Gdzie ten loss, choke, skaczące pingi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serwery Gier - Atman Warszawa

VPS - Frankfurt Niemcy:)

 

Istnieje możliwość wynajęcia u nas serwera VPS, dedykowanego lub kolokacji własnej maszyny w DC ATMAN, ale niestety... na pewno nie w podanej wcześniej kwocie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Korzysta ktoś z VPSa Premium webh.pl jako serwera counter-strike? Mógłby ktoś podać optymalne rate?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym przypomnieć, iż w ofercie standardowej webh zezwala na serwery gier po zgłoszeniu tego faktu webh. Wiąże się to z zdjęciem limitów udp oraz utratą 50% transferu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×