Skocz do zawartości
kaleka

[opinie] pcspace.pl

Polecane posty

rafal22bb:szalony ?

dwa hostingi nad którymi się zastanawiasz i dwa chybione strzały...

 

tragedia;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no właśnie dlatego pytam Was jako ekspertów ;) To będzie mój pierwszy płatny hosting i boję się, że wgram portal, jakąś stronę podepnę domenę trochę więcej wejdzie ludzi i nagle skończy się transfer. Portal który chcę wgrać na razie nie ma aż tak dużo odwiedzin około 30 dziennie za to liczba sukcesywnie rośnie i boję się, że za np dwa trzy miesiące transfer może się okazać za mały, a może ludzie przestaną wchodzić i okaże się wystarczający :) kolejną kwestią jest obciążenie serwera nie mam o tym pojęcia i dlatego Was pytam. Ostatnią sprawą jest fakt, że najbardziej pasuje mi płatność co miesiąc, a kwota to najlepiej do 15 zł brutto. Wiem mam wymagania jakbym chciał nie wiadomo co za przysłowiową złotówkę, ale pomyślałem, że skoro jest tyle hostingów to coś znajdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hitme.net.pl ma serwery z dość dużymi limitami transferu (francja,ovh). możesz zobaczyć ich ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hitme.net.pl Fajna oferta transfer fajny i cena za serwer start3 również dobra. Znalazłem też castpol.pl jednak wątek na forum o nich został zablokowany bo ceny mają bardzo niskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem podejrzewam, że nie dosłali skanów papierów rejestracji firmy. Ale na stronie mają już regon itd. Korzysta ktoś z ich usług ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak, ja korzystam lub korzystałem, nie wiem jeszcze,

 

jeżeli się coś zmieni dam znać, wszystko zaczęło sie bardzo profesjonalnie, bardzo dobry kontakt, szybkie odpowiedzi, działało raczej dobrze, kilka dni temu była chwila przerwy a teraz, od wczoraj cisza, nie działa, nic nie działa, strona główna pcspace która zapewne jest też na tym koncie też nie działa, telefon kontaktowy nie odpowiada, maila nie wyśle bo jest w domenie @pcspace.pl

 

Czekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jest mail

 

"W dniu wczorajszym uległ uszkodzeniu dysk serwera, czego skutkiem, Państwa konto hostingowe jest nieaktywne.

 

Dokładamy wszelkich starań aby jak najszybciej uruchomić serwer ponownie, mimo to, serwer może być jeszcze nie aktywny do godziny 14-15 tej."

 

 

 

czekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm to już drugi taki większy pad serwisu w ciągu 2 miesięcy. Nie powiem, żeby mnie to satysfakcjonowało..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozważam taką opcję.. W mailu jeszcze była informacja, że "Ważność wszystkich kont które zostały wyłączone z powodu awarii dysku, zostanie przedłużna o miesiąc."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozważam taką opcję..

Widać nie posiadasz tam nic ważnego, w przeciwnym wypadku byś nie rozważał.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W kolejnym mailu jaki dostałem wczoraj wieczorem była informacja, że do północy będzię wszystko ok, 

 

nie było,

 

sprawdzałem rano, koło godziny 6 i już się nawet ucieszyłem, bo działało, zdąrzyłem włączyć tworzenie kopii zapasowej i...wracam z pracy, nie ma nic !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam ze pisze post po poście, ale chciałem poinformować jak sprawa się zakonczyła. Na obecną chwilę wszystko dział a prawidłowo, wszystko co było na serwerze jest nadal, więc myśle ze takie awarię niestety mogły sie zdarzyć wszędzie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przypadkowo jestem w posiadaniu informacji o ludziach, którzy uruchomili pcspace. Doświadczenie w kontaktach (jeszcze z czasów sklepu internetowego) mam pozytywne, Wtedy jeszcze w Polsce - stąd zapewne rejestracja domeny na dane z poprzedniej, polskiej działalności, z czasów sprzed emigracji. Z usług hostingu tam nie korzystałem, więc nie mogę ocenić. Natomiast poziom obsługi klienta w czasach działalności sklepu SIDO był bardzo przyzwoity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no i stało się ;(

 

z dobre dwa tyg. serwer chodził idealnie, szybko i stabilnie (uptime 100%)

 

ale od tyg. serwer co chwila nieczynny, dodatkowo włamanie na serwer :)

 

wszystkie moje serwisy mają podmienione strony startowe.

 

zresztą podobnie jest z ich stroną ;)http://pcspace.pl/ 

 

albo nie działa, albo: haCked By r00t-x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Użytkownik Sido_pl (2379) nie ma w tej chwili wystawionych przedmiotów"

 

A jeszcze wczoraj widziałem chyba ich oferty hostinku na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Człowiek na prawdę bardzo nieodpowiedzialny, chociaż na początku sprawiał inne wrażenie. Obecnie mija 52 godzina (może więcej) niefunkcjonalności serwerów pcspace.pl, a on dzień w dzień obiecuje, że jego ludzie już prawie naprawili zaistniałe problemy i serwer będzie funkcjonalny do rana...

Oto fragmenty ostatniego maila, który został wysłany do wszystkich użytkowników hostingu pcspace.pl:

"Hacker zniszczył serwer bardziej niż podejrzewaliśmy"
Najlepiej całą winę zrzucić na hakera...
"serwer jest stawiany od nowa (...) także proszę się nie

obawiać o swoje dane."

Tak, właśnie tego się najbardziej obawiałem - dane mogą sobie poczekać.

Bez znaczenia czy minie tydzień, miesiąc, czy rok - gratuluję podejścia.

"Takie informacje otrzymaliśmy od naszego dostawcy serwera. (...)

niestety my nic nie jesteśmy w stanie z naszej strony zrobić, tylko czekać i rwać włosy z głowy."

Prawidłowa postawa firmy hostingowej...

 

Doświadczenie, jakie wyniosłem z firmy hostingowej, pcspace.pl - za głupotę się płaci, a na serwerach nie należy oszczędzać!

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doświadczenie, jakie wyniosłem z firmy hostingowej, pcspace.pl - za głupotę się płaci, a na serwerach nie należy oszczędzać!

 

Proszę pamiętać, iż w drugą stronę też to działa ;)

 

 

pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na maile które do Pana P.S. wysyłam dostaje odpowiedź ogólną, wysyłaną do wszystkich,

 

a ja mam indywidualne pytania, 

 

ostatnio zrobiłem kopie, ale co z tego, skoro ludzie odzywają się do mnie ciągle z pytaniem,

 

"co jest ze stroną?"

 

to co? może będziemy mieli przedlużone konto jeszcze o miesiąc...skoro ma działac tak jak dzialala teraz to dziękuję, 

 

co do oszczędzania, to konto nie bylo najtańsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×