Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Trans

Prezenty od OVH

Polecane posty

Zaskoczył mnie ovh dzisiaj przysłał list z życzeniami noworocznymi i upominkiem. Duży plus za to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja klientem OVH jestem od kilku lat czuje się przez nich nie szanowany. Ktoś dostaje a inny nie nie równo traktują klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY
Zaskoczył mnie ovh dzisiaj przysłał list z życzeniami noworocznymi i upominkiem. Duży plus za to

 

Przez jaki czas masz serwer/inną usługę w OVH :) ?

Heh w sumie to życzenia dla mnie przyjdą 560km stąd :) (jeśli już)

 

ja klientem OVH jestem od kilku lat czuje się przez nich nie szanowany

 

Dużo w tym racji.

 

Mimo że mam serwer od ponad pół roku licencję cPanela aktywowali 3,5 dnia

Chcę zamienić serwer, no ale muszę zmieniać IP... "bo takie mamy zasady"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY
moze to losowo poszło aby wrazenie zrobic

 

Mikołaj poszedł tylko do grzecznych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Active-Hosting
Mikołaj poszedł tylko do grzecznych :)

 

dlaczego się śmiejecie ? Chcą aby scz i inni którzy dostali widzieli ich reklamę 24 h na dobę w domu prawie za darmo bez masowego przekazu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY
dlaczego się śmiejecie

 

Bo taka firma powinna być bardziej elastyczna, nawet jeśli czasami chodzi o zwykłego kimsufi. Dostałem zadanie zainstalowania WS 2003, i trwało to 2 dni bo technikowi się nie chciało ruszyć do serwera. Według VMS był to jedyny uszkodzony w RBX2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zielona Góra, adresowane z Francji z tego co widze priorytetem, z podpisem prezesa Zarządu Octave Klaba. Na środku: "W imieniu wszystkich pracowników OVH sp. z. o. o. ble ble ble życzymy wszystkiego dobrego w Nowym Roku." Do tego mały portfelik i do tego prostokąt z aluminium czy z czegoś w tym stulu z wyrytym logiem ovh i wszystkimi domenami ovh ciekawe ale nie wiem po co xP a portfelik z 2 przegródkami na jakieś duże dokumenty typu paszport itp. W ovh jestem od 10 miesięcy posiadałem kiedyś wykupione przez 2 miechy serwery na łączną sume 3,5k, teraz tylko na 1,5k zł. Może dlatego nie wiem :) ale upominek zrobił na mnie wrażenie, bo wątpliwe aby jakakolwiek inna firma takie coś zrobiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielona Góra, adresowane z Francji z tego co widze priorytetem, z podpisem prezesa Zarządu Octave Klaba. Na środku: "W imieniu wszystkich pracowników OVH sp. z. o. o. ble ble ble życzymy wszystkiego dobrego w Nowym Roku." Do tego mały portfelik i do tego prostokąt z aluminium czy z czegoś w tym stulu z wyrytym logiem ovh i wszystkimi domenami ovh ciekawe ale nie wiem po co xP a portfelik z 2 przegródkami na jakieś duże dokumenty typu paszport itp. W ovh jestem od 10 miesięcy posiadałem kiedyś wykupione przez 2 miechy serwery na łączną sume 3,5k, teraz tylko na 1,5k zł. Może dlatego nie wiem :P ale upominek zrobił na mnie wrażenie, bo wątpliwe aby jakakolwiek inna firma takie coś zrobiła.

Strzel kilka fotek :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm przypomniała mi się sytuacja sprzed roku, gdy dostałem kubek ebaya (nawet ładny, to trzeba przyznać), a niczego nie zamawiałem. Pewnie wylosowali moje konto z Paypala i przyslali szczęśliwcowi kubek hehe, a nikt z moich znajomych posiadających na PP konto takowego nie otrzymał. Może z Ovh jest podobnie, bo niczego nie otrzymałem, a jestem ich klientem od listopada bodajże albo grudnia 2007 i płacę jak ten głupi za serwer co miesiąc i mi nawet dziady surprisa nie przyślą chlip... ;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobnie mi sie zdaje ze chyba to na zasadzie losowania jest, tak kazemu po portfelu dac to nie lada wyczyn ;)

 

Ja podobnie jestemn tam looo nie pamietam od kiedy chyba od wtedy kiedy ovh.pl strona wstartowala czy cos takiego i nic nei dostalem ;) a sporo $$ zostawiam ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Ja tez dostalem! Jestem z ovh ponad 2 lata - dosyc sporo u nich zostawiam (5k/mc)

 

 

tak sie zastanawiam do czego ta metalowa karta sluzy?? ;)

 

Posiada cos w rodzaju chipa ?!

 

Macie jakies pomysly?

 

pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz Tkacz

Ja też dostałem prezencik - za...jefajną koszuleczkę z logo OVH :)

Jestem u nich od 2-3 lat, zostawiłem ŁĄCZNIE jakieś 200zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też dostałem prezencik - za...jefajną koszuleczkę z logo OVH :)

Jestem u nich od 2-3 lat, zostawiłem ŁĄCZNIE jakieś 200zł :)

 

ja zostawiłem.. z ~5k albo i więcej bo mam tam 2 serwery już od ponad 2 lat. i nic nie dostałem ;/ co za gówno.. .;f

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja już wole koszulkę mojego forum z pięknym krzakiem na plecach.

 

Muszę sobie skombinować ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe Linux, może Ty też zrobisz taki prezent i powysylasz wszystkim koszulki z nazwa webhostinktalk??;):P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również dostałem koszulkę ;) I życzenia od polskiego supportu :P

 

Paczka wysłana z Wrocławia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×