Skocz do zawartości
Malitek

[opinie] Unixstorm.org

Polecane posty

Wyższe parametry i niższa cena nie znaczą, że będzie lepiej w innej firmie. Unixstorm ma usługi na wysokim poziomie, który nadal utrzymuje, co wiąże się także z kosztami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed zakupieniem czegokolwiek na unixstorm skontaktowałem się z administracją, i dostałem błyskawiczną odpowiedź nt. moich pytań. Narazie jestem zadowolony z supportu. Jeszcze nie wiem jak będzie gdy zakupię hosting, ale po opiniach wygląda na to że to poważna firma. Na pewno wyrażę swoją opinię po zakupie.

 

Witam, mam również Biznes hosting - jestem bardzo zadowolony a co do supportu i "błyskawicznych" odpowiedzi to usługa jest cały czas na wysokim poziomie - nie tylko jeśli chcesz kupić hosting ale i w czasie użytkowania.

 

Pozdrawiam!

Edytowano przez TeamPlay.com.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Ponieważ nie dostaję odpowiedzi od pomocy technicznej - a pilnie potrzebuję - pytam tutaj. Jak przełączyć na używaną wersję PHP na PHP 5.3? Kombinowałem różne rzeczy w .htaccess ale nic nie działa. Proszę o informację od użytkowników używających PHP 5.3.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xtd

Dodaj do .htaccess

 

<FilesMatch "\.(inc|php|php3|php4|php5|php6|phtml|phps)$">

AddHandler x-httpd-php53 .inc .php .php3 .php4 .php5 .phtml

</FilesMatch>

 

 

Wszystkie skrypty w tym katalogu i podkatalogach będą uruchamiane na 5.3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w unixstorm brakuje mi serwerów dedykowanych w rozsądnej cenie. Transfer jest bardzo drogi dlatego wiele osób traktuje unixstorm jako dostawcę tylko hostingu wirtualnego. Prawdopodobnie są takie ceny ze względu na data center 3sf. Sam chętnie bym kupił dedyka za 250zł w US ale ceny są strasznie wysokie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w unixstorm brakuje mi serwerów dedykowanych w rozsądnej cenie. Transfer jest bardzo drogi dlatego wiele osób traktuje unixstorm jako dostawcę tylko hostingu wirtualnego. Prawdopodobnie są takie ceny ze względu na data center 3sf. Sam chętnie bym kupił dedyka za 250zł w US ale ceny są strasznie wysokie smile.png

 

Masz promocje w tej chwili w UnixStorm ? Baa nawet 1000GB/m-c transferu dawają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tu 1tb a w vipower masz 5tb, intel xeon 4 core, 8 gb ram za 259zł :) więc nie wiem co to za promocja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

za 369zł powinni dać 8gb ram i 5tb transferu ale widocznie mają drogie łącza dlatego takie ceny.

Edytowano przez Tomiz (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

dzisiaj gdzieś po 23:15 cały serwer bazodanowy leży na hoście k5.unixstorm.org

Nie można dostać się do pma ani da.

Znowu przeprowadzacie jakieś konserwacje?

Zgłoszenie poszło na mail i w panelu.

 

Błąd z PMA...

 

Warning: session_write_close() [function.session-write-close]: write failed: No space left on device (28) in /var/www/html/phpMyAdmin-x.xx.xx.x-all-languages/index.php on line 42

 

Warning: session_write_close() [function.session-write-close]: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in /var/www/html/phpMyAdmin-x.xx.xx.x-all-languages/index.php on line 42

 

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/html/phpMyAdmin-x.xx.xx.x-all-languages/index.php:42) in /var/www/html/phpMyAdmin-x.xx.xx.x-all-languages/index.php on line 99

 

 

Mam nadzieję że to tylko przejściowe problemy z hostingiem bo po nowym roku zamierzałem wykupić bizneshost.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

Znowu przeprowadzacie jakieś konserwacje?

 

write failed: No space left on device

Nie trzeba zadawać pytań retorycznych skoro sam wkleiłeś odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

dzisiaj gdzieś po 23:15 cały serwer bazodanowy leży na hoście k5.unixstorm.org

 

Witam,

 

Problem został rozwiązany kilkadziesiąt minut temu. W dość krótkim czasie zostało utworzonych bardzo dużo nowych plików na partycji odpowiadającej za pliki tymczasowe. W efekcie MySQL nie mogło otworzyć do zapisu tabel tymczasowych (stąd błąd "no space left on device").

Dane MySQL znajdują się na osobnym systemie plików i tam problemu nie było. Problem z plikami tymczasowymi spowodował problemy przy próbach zapisu nowych danych do baz MySQL, ale nie miał wpływu na dane, które już się w nich znajdują.

 

Sytuacja nie powinna się więcej powtórzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję za błyskawiczną reakcję i naprawę problemu.

O takim supporcie to można sobie śnić na innych hostingach. Rewelacja!

Zaraz reklamę unixstorm rzucę na stronę bo taki hosting warto promować. Jeszcze raz dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×