Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Tomasz Fiedoruk

[home.pl] 1111 serwerów za 11gr :)

Polecane posty

Gość

No to "pojechali".. hehe dobrze, że tylko dla firm hehe

BOSS widzę już wziąłeś : )

 

EDIT:

dobrze, bo by za 2 tygodnie na forach zaczęło się marudzenie dzieciaków, że wywalają za przemasa : )

do tego masakra na Allegro z odsprzedawaniem kont - i w ogóle różne cudaczne pomysły "typu polskiego" heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm jak ja zamawiałem to była opcja osoba fizyczna / firma. Jak przestawiałem na osobę fizyczną to trzeba było podać PESEL a pola po lewej z NIPem i REGONem były zablokowane. Chyba, że coś mi się zdawało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Regulamin promocji => punkty 8-12

 

home.pl ma prawo zażądać od uczestnika, który zamówił usługę w promocji "11 urodziny!” dostarczenia kopii zaświadczenia REGON. home.pl ma prawo wskazać uczestnikowi formę dostarczenia w/w dokumentu (drogą elektroniczną, faksem lub pocztą tradycyjną).

 

Wezwanie, o którym mowa w §5, pkt. 8, home.pl prześle uczestnikowi na adres poczty elektronicznej podany w Panelu Administracyjnym usługi zarejestrowanej przez uczestnika.

 

Uczestnik na żądanie home.pl jest zobowiązany przedstawić kopię zaświadczenia REGON w ciągu 3 dni roboczych od dnia wezwania do przesłania kopii dokumentów.

 

Nienadesłanie kopii zaświadczenia REGON w terminie, o którym mowa w §5, pkt. 10, oznaczać będzie niewykonanie umowy przez uczestnika i może skutkować rozwiązaniem umowy z home.pl oraz usunięciem usługi serwera wraz z usługami dodatkowymi (zamówionymi do usługi serwera), ze wszystkimi danymi zamieszczonymi na udostępnionej powierzchni serwera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Zawsze można zarejestrować na wujka czy ciocię którzy to prowadzą działalność i sobie zrobić stronkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×