Skocz do zawartości
Kychu_sxe

Opinie o vipserv.org

Polecane posty

Korzytsalem z ich uslug, nie byl to czysty hosting ale tez wymagalo to dobrej i bardzo stabilnej pracy serwera i ja z tamtych (prawie 2 lata temu) doswiadczen moge polecic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się wypowiedzieć na temat tej firmy. Mogę ocenić ją na 5-. Kontakt z adminem jest wręcz błyskawiczny, po prośbie importu bazy w 2 minuty było już zrobione (standard to 5 minut ;) ). Serwery bardzo dobrze działają, teraz mają fajną promocję za 9,99 zł:

2 GB pojemności

20 GB/mc transferu danych

oo kont email i baz mysql

 

cPanel jest bardzo intuicyjny po ich modyfikacjach (nie spotkałem się z tego typu modyfikacjami, więc wnioskuję że to ich praca)

 

Polecam tą firmę, znajomy też ma parę stronek i nie zamierza się przenosić :P

 

Minus to brak kontaktu telefonicznego, nie jest to wadą przy takiej pomocy e-mail, ale - odpukać - zawsze się coś może stać z serwerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Korzystałem kilka lat temu, z pewnej usługi która oferowali. Byłem bardzo zadowolony.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prosiłbym o opinie jak sprawują się railsy na vipserv.org . Z góry dziękuję

 

Nikt inny nie chce odpisać to ja odpisze ;) Railsy na vipserv chodzą przez mod_passengera i działają bez zarzutu. Nie ma narzekań. Przetestuj przez konto demo http://vipserv.org/demo.php lub/i załóż konto testowe - wystarczy wypełnić formularz zamówienia, konto zakłada się natychmiast, a w przypadku braku płatności zawiesza się po 7 dniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem na jakiej zasadzie powstaje ranking isp podawany na tej stronie ale 99,9% w przypadku tego hostingu w ostatnich tygodniach nie jest prawdą.

Mam tu konto od kilku tygodni (pakiet sVIP1) i od początku są problemy. Konto znajduje się na serwerze sv7.vipserv.org.

To że działa wolno, mogłem jakoś przeżyć ale dzisiaj serwer wysypał się całkowicie i gdy próbowałem wejść na którąkolwiek z moich domen i na panel admina dostawałem monit o konieczności autoryzacji. Nadal zresztą nie mogę się dostać :) Gdy piszę te słowa działa tylko serwer ftp, mogę wejść po shellu ale apache chyba leży.

 

Na szczęście mam opłacone tylko do początku grudnia.

Szkoda, bo mnogość funkcji, bardzo dobry panel admina i jeszcze kilka innych rzeczy jest o niebo lepsze niż gdziekolwiek indziej. Ale przecież chodzi o stabilność...

 

Zawiedziony :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podźwignęło się biedactwo... po ponad godzinie...

 

Awaria godzinna była i to ze względu na konfigurację softu co bardzo rzadko się u nas zdarza. Fakt, nasza wina. Oprogramowałem oczywiście systemy monitoringu żeby nigdy nie dopuściły już do wystąpienia tego typu usterki.

Jeśli chodzi o sv7 to od początku jego dzierżawy w ovh mieliśmy z nim kłopoty - ovh dostarczyło serwer z jednym uszkodzonym dyskiem twardym, a przy próbie jego wymiany technik rozwalił jak się później okazało wtyczki zasilające sata do 2 dysków, co powodowało niewyjaśnione znikanie dysków. Na chwilę obecną nie ma już problemów technicznych z tym serwerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Kilka słów na temat Vipserv.org:

 

Nasza mała firma rozpoczyna nowy projekt oparty na technologiach internetowych. Wymaga to zainstalowania szeregu aplikacji, które będą elementami składowymi całej usługi. Wiadomo, różne aplikacje, różne wymagania, różne konfiguracje php (czasem wykluczające się na wzajem). Do tej pory naszym dostawcą hostingu był (no i jeszcze jest) Home ale gdy pojawiły się problemy konfiguracyjne ich wspaniała całodobowa linia jest bardzo miła i kulturalna ale niestety nie zbyt pomocna. Brak jakichkolwiek możliwości indywidualizacji wymagań, typowa odpowiedź: ten parametr jest stałym elementem konfiguracji.

Postanowiłem poszukać gdzie może być lepiej i trafiłem na vipserv.org. Muszę przyznać, że to zupełnie inna bajka. Dla pan Jana (osoba obsługująca bezpośrednio serwery) generalnie nie ma problemu z indywidualnymi konfiguracjami, pomocą wykraczającą poza standardową obsługę hostingu. Wszelkie prośby są traktowane poważnie, problemy konfiguracyjne rozwiązywane natychmiastowo - pełna elastyczność.

Do napisania postu skłoniła mnie ostatecznie dzisiejsza deklaracja firmy Vipserv próby stworzenia bardzo specyficznego środowiska pod jedną z moich aplikacji. Zdaję sobie sprawę, że jest to zadanie dość skomplikowane i nie ma gwarancji, że się uda. Jestem natomiast pewien, że żaden praktycznie standardowy hosting nie podjąłby się próby stworzenia tego środowiska na niededykowanym serwerze. Nie będę pisał dokładnie o co chodzi, jako że cała sprawa może się nie udać z powodów technicznych i nie chcę zapeszać.

 

Możecie natomiast liczyć, że jak uda się osiągnąć cel to dokładnie opiszę jak się wszystko odbyło i co jest możliwe.

 

Podsumowując, jeżeli potrzebujecie standardowy hosting to jest pewnie wiele miejsc, ale jeżeli macie specyficzne potrzeby to ja osobiście polecam tylko i wyłącznie Vipserv.

 

To nie jest żadna reklama, jestem poprostu mile zaskoczony. Jeżeli ktoś chce potwierdzić te informacje zapraszam na priva, chętnie się przedstawię i wszystko opiszę dokładniej.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2004 to moje pierwsze konto za paczke (5.90 zl) fajek. Teraz mam kilka kont z mozliwoscia korzystania z kilku IP. Tak jak napisal ktos wczesnie na moje sugestie odpwiedz:

http://vipserv.org/news.htm?217

 

Wiem ze od 2004 wiele sie zmienilo a kontakt z Adminem jest bezproblemowy. Przetestowalem nascie hostingow gdzie zlewany bylem za proby naprawienia bledow.

Admin z vipserv.org slucha a co najwarzniejsze odpowiada i robi sporo kiedy propozycje zmian sa dobre.

 

Jestem tu jednopostowcem bo moje stare konto poszlo do piachu i musialem zalozyc nowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hosting pierwsza klasa! Niskie ceny, dobra jakość! Szczerze polecam, bo to najlepszy hosting z jakim miałem dotychczas do czynienia. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również mogę z czystym sercem polecić ten hosting.

 

Powodów jest kilka:

  • Passenger
  • Szybkość odpowiedzi na @
  • livechat z adminem (praktycznie codziennie)
  • Cholernie (tak - cholernie) szybka reakcja admina na każdą uwagę/prośbę/zgłoszenie błędu czy też jakichkolwiek nieścisłości w działaniu usług
  • Pomoc admina nawet w sprawach niezwiązanych bezpośrednio z samym hostingiem (przykładowo pomoc w zgraniu CRONa z kodem phpa który odpala kod railsowy ;) )
  • Świetny stosunek cena/jakość
  • Dobry program partnerski
  • Wygodny panel który ma opcje potrzebne a nie posiada zbędnych (minimalizm który lubię)
  • Jeśli coś nie z poziomu panelu to przez ssh można zrobić :)
  • Fajny feature umożliwiający zrobienie własnego ekranu logowania do maila, np z poziomu własnego CMSa - dzięki czemu klient któremu hostujemy projekt, może widzieć CMS + Pocztę jako jedną całość, nie zaś jako odrębne elementy
  • Możliwość zmiany planu na wyższy/niższy w zależności od potrzeb. Zmiana wdraża się z początkiem nast. miesiąca rozliczeniowego
  • Możliwość nakładania limitów transferu na domeny
  • SVN, Trac, GIT
  • Rozbudowana baza wiedzy umożliwiająca znalezienie rozwiązania wielu problemów z którymi trzeba by było normalnie zwrócić się do admina lub googlać
  • System mailowych powiadomień w wypadku przekroczenia % transferu miesięcznego

Z minusów to hmm :) ciężko powiedzieć :) przeszedłem z Hostpower :) więc Vipserv to dla mnie po prostu świetny hosting - jest kontakt i wszystko działa :)

 

Polecam bardzo gorąco - nie wierzysz, wypróbuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Korzystam z usług vipserv.org od jakiegos czasu i jak narazie wszystko działa bez problemy. Swietnie rozwiazane instalowanie aplikacji Django i Rails. Dostep przez SSH. Jak ktos szuka taniego hostingu wlasnie dla aplikacji Djanog i Rails to zdecydowanie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się wypowiedzieć na temat tej firmy. Mogę ocenić ją na 5-. Kontakt z adminem jest wręcz błyskawiczny, po prośbie importu bazy w 2 minuty było już zrobione (standard to 5 minut :P ). Serwery bardzo dobrze działają, teraz mają fajną promocję za 9,99 zł:

 

 

cPanel jest bardzo intuicyjny po ich modyfikacjach (nie spotkałem się z tego typu modyfikacjami, więc wnioskuję że to ich praca)

 

Polecam tą firmę, znajomy też ma parę stronek i nie zamierza się przenosić :)

 

Minus to brak kontaktu telefonicznego, nie jest to wadą przy takiej pomocy e-mail, ale - odpukać - zawsze się coś może stać z serwerem.

 

To ja dodam coś od siebie. Jestem średnio zadowolony z Vipserv. Firma ma całkiem przyzwoitą ofertę ale kontakt jest fatalny. Nigdy nie osiągnąłem czasu odpowiedzi poniżej 40min. A ostatnio rekord został pobity -> ponad 3h czekania na odpowiedź. Firma, która nie posiada kontaktu telefonicznego i opiera kontakt tylko na mailach nie powinna tak długo zwlekać z odpowiedzią. Tym bardziej, że problemy które zgłaszałem często dot. problemów technicznych przez, które byłem blokowany na kilka godzin z pracami. No cóż... wyglądało to fajnie, ale rzeczywistość okazała się inna. Zazdroszczę Wam tych 2-3 min :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem mile zaskoczony. Pierwszy krok do poprawy kontaktu -> CHAT ONLINE jest dostępny na stronie. Oby tak dalej. Bo możliwości jakie daje Vipserv są bardzo dobre -> poprawić trzeba tylko kontakt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam wszystkim usługi vipserv.org. Na uwagę zasługuje świetny kontakt z administratorem który zainstalował potrzebne mi moduły Perla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×