Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Bartosz Gadzimski

Firma w Internecie zupełnie za darmo!

Polecane posty

Gość Bartosz Gadzimski

Firma w Internecie zupełnie za darmo!

 

Firma NetArt, właściciel serwisów nazwa.pl oraz serwery.pl, wprowadziła nową ofertę. Od dziś, tj. 25 sierpnia 2008 r., w korzystając z obowiązujących promocji możliwe będzie założenie strony WWW, serwera oraz rejestracja 3 domen zupełnie za darmo.

 

Po raz pierwszy Polski dostawca usług rejestracji domen i hostingu zdecydował się na tak odważny krok, jakim jest promocyjne udostępnienie usług na pierwszy okres abonamentowy bez żadnych opłat. W ramach promocji „Strona WWW za darmo!”, klienci mogą stworzyć serwis internetowy bez żadnego wkładu finansowego. Dodatkowo specjaliści nazwa.pl dostosują warstwę graficzną każdej strony do potrzeb klientów. W pozostałych dwóch promocjach „Serwer za darmo!” oraz „Domeny za darmo!” do strony WWW można otrzymać serwer oraz dobrać 3 domeny zupełnie bezpłatnie.

 

Nowe promocje wprowadzone przez firmę NetArt pozwalają na zbudowanie profesjonalnego wizerunku w Sieci każdej firmie bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów w pierwszym etapie inwestycji. Klienci otrzymują wszystkie narzędzia potrzebne do funkcjonowania strony internetowej nic za to nie płacąc. Niewątpliwym atutem promocji, jest to, że promocyjne usługi są w pełni funkcjonalne, a skorzystanie z promocji nie zobowiązuje do żadnych późniejszych opłat na rzecz firmy NetArt.

 

„Promocja w Sieci staje się coraz bardziej powszechna, a strona WWW to podstawowy jej element, bez którego reklama w Internecie jest właściwie niemożliwa. Często jednak nowe firmy odkładają stworzenie swojej witryny w Sieci ze względu na wysokie koszty. Dlatego postanowiliśmy zorganizować promocję, która pozwoli każdemu przedsiębiorstwu bez żadnego wkładu finansowego założyć firmową stronę internetową. To nasz wkład w rozwój polskiej przedsiębiorczości i rozwój Internetu.” – o przeprowadzanej akcji mówi Daniel Kotyras, Dyrektor ds. Marketingu i Public Relations w NetArt.

 

Nacisk kładziony na działania promocyjne w Sieci w Polsce zdecydowanie rośnie. Jak podaje raport IAB "Internet 2007. Polska, Europa, Świat" w ciągu ostatnich 7 lat liczba polskich Internautów wzrosła o ponad 400%, obecnie jest ich ponad 14mln. Początek roku 2008 przyniósł też rejestrację milionowej domeny polskiej, a warto zauważyć fakt, iż ponad 25% rejestracji nastąpiło w ciągu 2007 r. Liczby te potwierdzają, że siła i zasięg reklamy w Internecie zdecydowanie rośnie. Akcja prowadzona przez firmę NetArt ułatwi wielu polskim firmom stawianie pierwszych kroków w świecie reklamy internetowej. Niewątpliwie wpłynie też na dalszy dynamiczny rozwój rynku usług internetowych w Polsce.

 

Firma NetArt Piotr Nowak to wiodący usługodawca w zakresie rejestracji domen i usług hostingowych. Oferuje szeroki wachlarz usług internetowych, dla rozległej grupy Klientów biznesowych, instytucjonalnych i indywidualnych. Firma świadczy usługi głównie w zakresie rejestracji domen internetowych i hostingu, a także sprzedaży i realizacji serwisów WWW.

 

www.nazwa.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się tylko zastanawiam czy można oferować zgodnie z prawem usługi za darmo? Czy to nie podciąga się pod darowiznę, od której Netart musi odprowadzić podatek?

 

Przypominam mi się słynna sprawa piekarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też mi się wydaje, że nie można oferować usług za darmo, ale pewnie Nazwa to sprawdziła.

 

Haczyk jest pewien taki, że po pierwszym - darmowym okresie będziesz zmuszony ładnie im płacić.. no a jak już zrobisz stronę i zaczniesz ją promować to trudno Ci będzie później z tego zrezygnować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haczyk jest pewien taki, że po pierwszym - darmowym okresie będziesz zmuszony ładnie im płacić.. no a jak już zrobisz stronę i zaczniesz ją promować to trudno Ci będzie później z tego zrezygnować.

 

a skorzystanie z promocji nie zobowiązuje do żadnych późniejszych opłat na rzecz firmy NetArt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciekawe do czego te promocje doprowadza... w koncu moze home odwazy sie konkurowac i zacznie doplacac do kont klientom? najlepiej po 100 tys... wtedy chetnie kupie konto, chociaz jest mi ono zbedne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy to 1 zł jak poprzednio czy to 0 zł jak teraz to bez różnicy, tylko teraz będzie o nich głośno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Krystian Czytaj ze zrozumieniem. @lukaschemp chodziło o to, że jak już kupisz domenę, zaczniesz promować stronę, to przecież od tak z niej nie zrezygnujesz i nie zaczniesz pod nową nazwą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwne, jeszcze niedawno netart promował tworzenie stron i o ile dobrze pamiętam to były kwoty rzędu > 5k zł.

 

Dokładnie - w każdej kopercie z jakimkolwiek rachunkiem dostawałem ładne portfolio ;) Najtańsza stronka 3-4 k :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że ten cały CMS jest zrobiony pod massówke, a te strony po kilka tysięcy to indywidualne podejście do Klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się, że ten cały CMS jest zrobiony pod massówke, a te strony po kilka tysięcy to indywidualne podejście do Klienta.

Ale piszą:

Dodatkowo specjaliści nazwa.pl dostosują warstwę graficzną każdej strony do potrzeb klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kiedys miesli ceny stron 3000 lub więcej, potem promocja byla za 1500 zł netto.

Aktualna oferta pewno równiez szybko się skończy.

 

Można dawać za darmo jakieś gotowe rozwiązania jakie instalują się automatycznie (CMS) ale praca grafika przy dostosowaniu projektu to sciema. Wiadomo że dopasowanie graficzne może zająć 10 minut lub 10 dni. Najwyżej czego można się spodziewać to 15 minutowe projekty ale i tak jest to raczej krótkotrwała promocja.

 

Ed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już w tej chwili takie firmy jak Home i netart mają tysiące klientów którzy majątam tylko chwilowe usługi. Ja mam na przykład SEO w home.pl tylko dlatego ze był kupon 200 PLN na Google. Oczywiście niczego u nich nie przedłużę. Wezmę nowy pakiet w nowej promocji poprostu. Dlatego ograniczyli to w NetArcie tylko do Firm. Firme sie goli za hosting dopiero po roku. Każdy nawet dziecko to wie.

 

Chamską zagrywką ze strony NetArt'u jest to że obdzwaniają wszystkich klientów domen aby zaoferować im hosting mimo że w ich panelu wyraźnie klient ma zaznaczone że nie chce żadnej informacji handlowej otrzymywać. To jest po prostu poniżej pasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×